Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Zagreb - Hajduk Split 1X - Zagreb je trenutno u zoni ispadanja i po svemu sudeci ce se boriti za opstanak. U klub je dosao Ciro Blazevic, svi znamo ko je i sta je on u hrvatskom fudbalu. Hajduk tesko da moze do titule, Dinamo je neprikosnoven i vec ima 11 bodova prednosti. Za hrabrije moze i 1 u nekom sistemu :)

Karl Cajs Jena - Plauen 1 - Kvalitet je na strani Jene, forma takodje, kvota jeste prejadna 1.6, ali moze da se stavi u neki kombinovani tiket

Videnbrik 2000 - Keln II GG - Dosta golova pada na utakmicama ovih ekipa ove sezone, tako da se vodim tom logikom

Vupertaler SV - Sportfrojnde Lote prelazi - Videcete da su u prethodne dve sezone podelili podove ( http://www.betexplorer.com/soccer/germany/regionalliga-west/nextmatch.php?matchid=1374310 ) domacini pretprosle, gosti prosle uzeli po 3 boda, sto me navodi na to da saradjuju. Ne znamo kako ce krenuti ove sezone, sto ne bi nekim prelazim iz 1 u 2 ili iz 2 u 1 :) Za fiks nemam pojma 6. i 7. mesto su na tabeli, isti broj bodova. Mozda opet pobeda domacina, ko zna.

Bešiktaš - Bursaspor 1 - Iako ne cvetaju ruze u timu Besiktasa ( stalno se po medijima govori o nekim svadjama unutar ekipe uz konstantnog inicijatora u vidu Kvarezme ) moram ovde predloziti keca, zbog lepe kvote, 2.2. Mislim da vredi rizika. Bursa i nije vise tim koji moze 'velikima' da otkine koji bod, dok je Besiktas u seriji od 3 pobede ( doduse jedna u kupu ).

Vasterlo - Rojal Antverp GG - Pogledajte istorijat meceva ( http://www.fudbal91.com/fudbalski_klubovi/poredjenje_klubova/Vasterlo_vs._Rojal_Antverp ) 70% medjusobnih meceva je dosao rezultat 2:1, a svaki je bio GG ( poslednjih 12 godina ). Samo zbog toga bi igrao GG, za alavije i GG3+, tradicija mora da se ispostuje :)

Majnc 05 - Nirnberg 1 - Majnc klasicna domacinska ekipa, poznati po tome da retko prepustaju bodove kada igraju kod kuce. Moze da se proba i Tim1 2+

Midlzbro - Šefild Venzdi 1 - Midlsbro je resio da se vrati u Premijer ligu. Za sada mu odlicno ide, u super su formi, imaju 7 tekmi bez poraza a u goste im dolazi slabasni Sefild. Posle dve vezane pobede izgubili su kod kuce proslo kolo i mislim da nemaju snage da veceras nesto urade. Po meni, pobeda Boroa bez primljenog gola.

Nansi Loren - Ren X2 - Nansi ubedljivo najbednija ekipa u Francuskoj ligi. nemaju pobedu 9 temi, od toga imaju 8 poraza, mislim da moral ne postoji :) U goste im dolazi LJUTI KOREN REN koga poznajemo od prosle sezone zbog dvomeca sa Crvenom zvezdom. Okosnica ekipe je ostala, guraju toplo hladno u ligi, ali mislim da ovde ne bi trebali da izgube. Naravno, za hrabrije cista dvojka ili recimo DNB se ispati zbog kvote 2.6 ( kod nas winner ) 2.

Betis - Granada 1 - Betis sasvim solidnu gura u Primeri, skor od 6 1 3 i cetvrto mesto verujem da niko nije ni mogao da pretpostavi posle 10 kola. U goste im dolazi Granada sa 4 vezana poraza, dok domacini u seriji od 4 kola bez poraza uz 3 pobede. Betis igra toplo-hladno, veze po 2 pobede pa dva poraza i tako, nikako da se ustali. Proslo kolo su dobili na strani.

Toliko od mene za danas, treba odabrati par tekmi, svakako sve nece doci, na vama je da izaberete prave. Da se podudare sa vasim misljenjem.

POZ i srecno ;)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Betis - Granada : 1 // Betis je cetvrti na tabelu, dobio Real Madrida i Valenciu u prethodna 2 kola, a Granada ima 3 poraza zaredom. Trebalo bi da prodje ovo.

Mainz - Nurnberg : X ; 0-2 // Bice ovo zanimljiv match. Mainz igraju pretpazljivo na domaci teren i nisu do sad imali X kao rezultat. Ili su pobedili, ili su bili porazeni. To vazi i za Nurnberg. Tako da kapiram da je vreme za X napokon ili malo golova.

Nancy - Rennes : 2 // Nancy su odigrali sranje do sada u francuskoj ligi. Ren je deveti na tabelu i igra sasvim odlican fudbal, trebalo bi da prodje ovo kao sigurica.

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

juce 3/10 lol

mnogo lose, aj da je bar 50% :c

al dobro danas je novi dan!

Dakle, za danas:

Terek - Mordovija 1 - Svi znamo da i najkvalitetnije ekipe Ruskog prvenstva strepe od gostovanja u Groznom, tako da verujem da se Morovija nece lepo provesti protiv Tereka. Kvota jeste prejadna, 1.55, ali vredi je staviti na tiket

Inv. Kaledonijen - Harts 1X - Ne znam zasto su ovako postavljene kvote, blaaagi favorit je Harts, ali po meni totalno suprotno. Dakle, Invernes je odlicno poceo sezonu, 7 tekmi bez poraza, trece mesto, dok Harts grca, nije to vise onaj tim od pre par godina koji se borio za Evropu. Dakle, moj predlog uz duplu sansu je mozda i winner 1...

Augsburg - Borusija D 2 - Ukoliko zele da se prikljuce u borbu za titulu, moraju da dobijaju ove 'male' ekipe, a ti Augsburg jeste. Istina je da im je ovo prvi mec posle teskog gostovanja u Madridu, ali verujem u kvalitet Dortmunda.

Bajern - Frankfurt GG3+ - Mislim da ce Frankfurt dati gol.

Arsenal - Fulam GG - Strasan napad ima Fulam, ocajnu odbranu ima Arsenal, bice golova

Đirona - Santander 1 - Ovde mi je prvo palo na pamet Tim1 2+, sto cu verovatno i odigrati, posto je domacin u lepoj formi, pri vrhu tabele ( 3. mesto ) i u seriji je od 5 tekmi bez poraza, pritom na domacem terenu ne prasta...

Barselona B - Numansija GG3+ - Kada igraju Barsa B i Real B uvek mi je prvo na pameti prelaz uz gg3+ :) Mnogo golova pada na njihovim mecevima

RKC Valvajk - Utreht X2 - Domacin u mec ulazi sa 5 vezanih poraza, gosti 3 vezane pobede, 4 bez poraza. I u medjusobnim duelima prethodne 2 sezone 4 pobede Utrehta... Sve me to navodi na to da nema keca, zato dupla sansa...

Bastija - Valensijen GG - Dosta golova pada na njihovima mecevima, a kvota na gg u Francuskoj je sasvim ok.

Tuluz - Ajačio - Ovde mi bode oce njihovi medjusobni dueli i raspodela bodova ( http://www.fudbal91.com/fudbalski_klubovi/poredjenje_klubova/Tuluz_vs._Ajačio ) Sta dolazi na red?

Link to comment
Share on other sites

Juche odigrah

real pp2

midlzbro p/k1 (poluvreme ili kraj)

new york 50.5 +

mainz 1-3

creteil p/k1

eindhoven gg3+

betis p/k1 (0-1, 1-2) :c

Evo nekog rukometa za danas, ako hoce ko mozhe i da isprati

nemachka :

gummersbach - r.n lowen h2 (4.5 golova)

Raj Nekar ga je izduvao proshle sezone za lš, tako da ove godine pored kupa igraju samo ligu, koja je najjacha na svetu po meni, i josh su prvi na tabeli ispred Kiela sa 10 pobeda iz 10 utakmica.U gostima jako dobro igraju, pobedili su Hamburg 30-24 pre 3 dana, a s druge strane gumersbah kod kuce je uspeo da dobije samo essen i grosvaldat, 2 od 3 najgora tima u ligi.Sastali su se u kupu nedavno, Lowen je dobio 32-25, u gostima

melsungen - minden h1 (2.5)

Minden ushao ove godine u prvu ligu, snalaze se solidno, dodushe u gostima gube sa po 10 golova razlike (od kila 11 izgubili od grosvaldata 13, imaju i remi 1) ali mislim da ce melsungen lagano ovo da reshi sa 5,6 golova razlike.Prethodna 2 mecha su dobili ubedljivo, a kod kuce su samo izgubili od Lowena

shpanija:

barcelona - granollers h1 (10.5)

Barsa kida u lš, sabijaju i u ligi, granollers gubi u gostima od slepaca, barsi jedino Atletico mozhe da otkine neki bod i ochekujem pobedu od 14,15 razlike

la rioja(logorno) : villa de aranda h1 (4.5)

Domacini kod kuce 4 od 4,i vishe nego ochekivano ubedljivi, gosti imali jako teshka prethodna 3 mecha (protiv barse, atletika i ademara, sva 3 izgubili), ne verujem da ce se ovde lepo provesti

shvajcarska :

kaddeten - basel h1 (8.5)

Kaddeten jako slab i u ligi i u lš, ali ovde ce lagano dobiti basel i preko hendikepa.Prethodna 2 medjusobna mecha je Basel izgubio sa blizu 20 golova razlike, a i u ligi gube u proseku sa 10 golova razlike u gostima.

Nisam zadovoljan ponudom basketa, nishta zanimljivo danas, jedino mozhda ova nasha prejadna liga Konstantin - Smederevo h1 (10 razlike) jer se smederevo blago recheno raspada, a ovi nisu izgubili kod kuce nijedan mech, tako da bi to trebalo da dodje 1 sa preko 15,16 razlike

Od tenisa, mislim da ce Federer - Delpo da bude 7-5, 7-6 (ili u korist delpa) prvi set, tako da 10+ prvi set

Od odbojke, mislim da ce Latina da otkine Trentinu jedan set (Trentino igra u sredu lš, protiv poljaka, pa ce mozhda odmarati igrache), ali su svejedno stavili 1.5 hendikep tako da i pobeda od 3-1 dolazi u obzir.Mozhda recimo + poeni (ali je i tu granica 176.5, prihvatljivo i za 3-1 rezultat) :D

Evo ovo ukratko, nadam se da ce vecina da prodje, ja cu da ukombinujem neke parove sa fudbalom

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Blekburn - Birmingem - Blekburn je klasicna domacinska ekipa,na svom terenu tesko prepustaju ikome bodove dok ih cesto i gube u gostima,birmingem ove sezone igra toplo hladno zato se i nalaze na 18om mestu,bodove uglavnom grade kao domaci,iako su u usponu forme mislim da je kvota 2 vredna rizika na Blekburn - tip1

Arsenal - Fulam bih se slozio sa mendzijem,definitivno gg,cak i gg3+ bi trebao doci

Salke - Werder gg3+,imaju fin napad i jedna i druga ekipa dosta ofanzivnih igraca a i igraju na dosta golova,ne bih pokusavao samo Salke,umorni su od LS

Thun - Lugano,ovo je tekma kantanja,sve zivo treba probati 4+ bi trebao doci lagano

Link to comment
Share on other sites

Ako prođe ManU imam 5/5 JE BI.

AE

Samo da se zahvalim gospodinu na analizama pomogle su mi dosta. Lurkujem rur neko vreme ali ne volim da postujem. Medjutim sad sam morao jer sam dobio pare :)

Ako nekog zanima odigrao sam

Arsenal Fulham GG

Everton Sunderland GG

Wigan Wba GG

A. Villa Man utd 2

Peterbrough C. Palace 2

Augsburg Dortmund 2

Levadiakos Aris 1

Link to comment
Share on other sites

Chelsea : Liverpool 1&3+ (2.60)

Newcastle : West Ham 1&3+ (2.85)

Man.City : Tottenham 1 (1.60)

Montpellier - PSG DS X2 (1.34)

Atalanta : Inter 2&3+ (3.40)

Palermo : Sampdoria DS 1x(1.26)

Ukupna kvota 68.06

Atletiko Madrid bi isto trebao da dobije, ima odličnu formu kao domaćin 5/5 15:6 gol razliku tako da bih i tu stavio 1.

Levante : Real Madrid, takođe, Levante u odličnoj formi kao domaćin 5/4 10:5 gol razlika, oprobao bih tu GG3+

OFK Beograd : Crvena Zvezda GG

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...