Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Plzen 1 - Bolji su tim od Hapoela, a pobedom bi bili sigurni za prolece

Fenerbahce 1 - Isto sto je rekao Manadzer, ovaj AEL je bas sranje, oni sa bunker taktikom primaju gol-dva ... Fener ima igrace da slomi to

Bordo 1 - Gledao sam poslednje 3-4 utakmice Bordoa, fina su ekipa mnogo im je tesko dati gol, a imaju kvalitet da daju Maritimu 2+

AIk 3+ - ja ne vidim kako ovde moze da padne manje golova :D

Metalist 1 - kuci ih ne zaobilazim od kada znam da njihov gazda samara u svlacionici , ocekujem da Tajson i Jose Sosa daju vise golova od Radeta Price !

Leverkuzen 1 - ne treba objasnjavati, glupi Rapid

Hanover 3+ - isto kao i za Aik

Kvota 11

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Mendzijem!

Ja cu probati Tottenham h1 - moraju proraditi, AVBu je ovo bitno takmicenje i oni igraju sa 7-8 glavnih igraca + 2-3 rezerve koje su solidne. Igraju kuci sa Mariborom koji je ispred njih i ima bod vise, tako da je ovo savrsena prilika da se probiju u prva 2 mesta.

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

poslusam glupog grobara alfu :tf: i odigrao 2 na fener i padnem na njih za 8k, TUGA JE MOJA VELIKA :D

Ja isto, dobro nije za neke velike pare. :D Ali verujem u Alficu, vratice to on nama!

ako vam je lakse i ja sam na to puko :D

al sve ostalo sam pogodio, tako da ste se za pogresnu tekmu uhvatili!

cska <142.5

besiktas i alba "iznenadjenja" nisam igrao cisto, al u hendikepu(alba H1, besiktas cisto dosao)

olimpiakos i unikaja lagano dosle dvojke :>

samo fener prodao, jebiga :D

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

5/8 za prvi put nije lose :)

mislim za prvi put sto ovde kao nesto savetujem/komentarisem..

ubio me molde, to mi je posle anzija bio najsigurniji par od onih komentarisanih...

naravno, zajebao me je i za pare na dva jebena tiketa :)

ko me jebe sto ponavljam par na vise tiketa, eto preporuke ostalima da to izbegavaju :)

e da, nikome nista da se ne zamera, ovde se samo stavljaju misljenja i neki predlozi, sami odlucujete sta cete staviti na tiket..

sutra, tj danas (DESI PEJO JEBOTE) je novi dan, vec imam nesto u glavi, ali pricekacemo sutra za konkretne tipove...

AE da jebemo glupe kladionice

A

E

!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

alfy,nije dosao cska jer sam ga ja imao na 140.5 granici! :tf: :D

enivej,ja sam juce uzeo pare,ali samo zato sto sam singlirao hokej,u ligi evrope kurca nisam pogodio (ali nisam zuvao:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...