Jump to content

Italy accuse Montenegro of cheating


ReMAX

Recommended Posts

@leeif

koga boli kurac na kom si ti nivou (a tvoj nivo jebe keve), imam oci i vidim sta vidim

Dechko ti sa takvim ponashanjem nisi vrijedan mog odgovora.

@tema

Upravo ovo shto je batule rekao. Znamo tog igracha dugo godina, znamo njegov skill i znamo kakav je chovjek prije svega... Svaka chast batule shto si realan i objektivan ostao do kraja, tako razmishlja jedan normalan chovjek.

Zoom nemam namjeru sa tobom da se nastavljam u svakom topicu, poshto je tvoj cilj na svakom forumu da provocirash narod i hejtujesh svaku mogucu stvar. Mnogi su se ponashali kao ti, pa kad su ispljuvani od strane svih, grdno su se pokajali i promijenili svoje ponashanje. Za tebe je vec kasno da pokazhesh da si chovjek, isti si kao momak koji je postavio ovu temu.

Edited by LeeiF
Link to comment
Share on other sites

dokaz tebe kao osobe , kad tebe zaboli sto 85% ljudi ovde misli da si retard i ti si srecan zbog toga ? GJ ...

Dokaz da me zabole sta ti mislis o meni . Ja o tebi i ne mislim ......

Dechko ti sa takvim ponashanjem nisi vrijedan mog odgovora.

@tema

Upravo ovo shto je batule rekao. Znamo tog igracha dugo godina, znamo njegov skill i znamo kakav je chovjek prije svega... Svaka chast batule shto realan i objektivan ostao do kraja, tako razmishlja jedan normalan chovjek.

Zoom nemam namjeru sa tobom da se nastavljam u svakom topicu, poshto je tvoj cilj na svakom forumu da provocirash narod i hejtujesh svaku mogucu stvar. Mnogi su se ponashali kao ti, pa kad su ispljuvani od strane svih, grdno su se pokajali i promijenili svoje ponashanje. Za tebe je vec kasno da pokazhesh da si chovjek, isti si kao momak koji je postavio ovu temu.

Covece urazumi se . Taj koji je postavio ovu temu je samo prekopirao italijane . Zao mi je ako dozivljavas to licno . Ja iznosim samo svoje misljenje o tome . Ne razumem u cemu je tvoj problem ? O tebi kao coveku imam misljenje ali ga ne iznosim jer nisi ti predmet ovog topika . Otkaci se jbt i ne uzimaj me u tastaturu .

A svoje misljenje cu da ti ponovim i to crvenim jer ocito moram da ti nacrtam :

U vecem broju situacija ovaj je znao ko je gde . Da li zbog komunikacije sa saigracima , zvuka ili neceg drugog ne bih znao .

Ponovicu ti da odjebes od mene u poskocima Leeif !

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, o cemu vi pricate ovde, usresredite se konkretno da neke stvari. Kao sto je i confy napomenuo.

Pricate i okrecete u krug ; Mogao je neko da mu kaze od saigraca, Gde su mu bili saigraci, trte - mrte...

Evo na sta mislim;

e pa dragi moji lepo se vidi na 05:36 da pored njega stoji jos 1 lik koji je verovatno usao u bust i cuo kako ima ovih na alt midu i lepo prijavio,ovaj bacio he i cao cao.Zavrsena je rasprava

Trbo brate, ocigledno nisi gledao demo i tek onako pricas.

UZMITE DEMO I POGLEDAJTE SAMI NE LUPAJTE BEZVEZE

PRVA PARTIJA KAO CT NA de_inferno PROTIV ITALIJANA

Svidelo se to vama ili ne, ovako je bilo.

Zile je stao odmah pored busta i pucao lika na midu, gledao terasu, i tunel ispod terase. Kako sam gore i rekao. Sve sto je Zile cuo jeste kako su glockovi opalili ispred busta, ali ih je cuo kad je doticni NOsfe vec krenuo da povlaci, kada je vec bacio HE, tek posle toga je cuo glockove kako na njega pucaju odmah ispod busta.

Treci igrac koji je isao/cuvao veliki sajt je GOGAN11, on decko samo sto se popeo u kucu. Sve sto je cuo jeste kako Zile puca sa usp-om na midu, pored busta, i kako prvo baca jedan he (NEsfe, a zatim cuje i kako pada drugi He, isto kasnije ispred busta od strane Zile-ta)... Posle nekoliko sekundi i gogani baca he u kucu na stepenice.

Cak se i iz slika koje sam postavio lepo vido gde je njegov lik, kad je bacio he, i da li je video likove pre nego sto je bacio he. Na snimku se lepo vidi da terori nisu tabanali, i svako normalan ko igra kanter makar mesec dana moze SAMO PO KLIPU kada jednom ODGLEDA -

MOZE DA ZAKLJUCI

- da on nije video terore

- da nije mogo niko da mu javi od njegovih na velikom sajtu ( zile i gogan11) - jer doticni nisu nista culi kako bi mogli da mu jave

- lepo se vidi da nisu tabanali nego da su polako prisli (to se vidi na snimku, ne morate ni demo da gledate )

Napisao sam vam gore od igraca ko je sta mogao da cuje, i DA LI JE MOGAO NEKO DA MU JAVI.

Drugo, ima decko tajming.... pa ajde neka neko nadje ovakav tajming bilo kog PRO igraca da je ovako bacio HE. tj. da je cekao par sekundi, i vise cak, da niko od njegovih nista nije prijavio ( kako da prijavi kad niko nista nije cuo? ) i on sam nista nije cuo, nije mogo da ima predstavu da su protivnici tu, jos da im na VREME U GACE UBACI HE....

I jeste... igra sto godina kanter, nevidjeni igrac do sad... dokazace se na WGF-u.... AJde neka je sa srecu, pa neka se dokaze sto bolje, neka pokaze svoj skill i prejebeno dobar (cak noris ) tajming....

Link to comment
Share on other sites

Ali ajde da objasnimo ovo, da napomenem da jos uvek nisam odgledao doticni demo gde je ova situacija, da bi mogo da uzmem u obzir da su se mozda culi, ili da ih je neko od njegovih saigraca cuo.

Radi se o vec dobro poznatoj situaciji, 5;35 pa nadalje.

Terorii (italijani ) idu walk; sto se vidi na klipu; slika;

http://img41.imageshack.us/img41/2636/23956617.png

he vec uveliko pada, iako igraci nisu izvirili, niti su se culi, prvi igrac je u skoku, nije pao na zemlju, nije mogao da se cuje;

za to vreme HE je vec u letu i uveliko pada

slika;

http://img6.imageshack.us/img6/3524/99865848.png

njegov saigrac bleji na midu i gleda mid/terasu/tunel, na klipu se vidi da je jedan igrac bio ispod terase u tunelu pre nego sto je ovaj bacio HE, odatle nije mogao da cuje nista " i da uzmemo u obzir da su mogli da se cuju" ;

slika;

http://img89.imageshack.us/img89/271/80163113.png

Uzmimo u obzir da je lik imao "najbolje sluske" i svu "pratecu opremu", a da likovi nisu tabanali ( da se nisu culi ) kako je mogao da ih cuje i da ovako na vreme baci he? na klipu se lepo vidi kako ceka do izvesnog vremena, kako igraci idu walk, i kako baca he pravo na vreme i povlaci odmah nazad.

U slucaju i da su razbili bust, i da su zatabanali kucu ( da ih je neko cuo od njegovih, ovaj sto je bio ispred/ili u kuci) opet bi bacio he odmah, ne bi cekao ovako ljude ispred busta.

Ako neko misli da nisam u pravu, i da lik nije igrao sa pomocnim programom neka mi sto pre i ljubazno odgovori, kako bi i sam video da gresim. Ali izgleda da sam u pravu.

Mozda je dogovor bio da bace he na 1:33 :))

Link to comment
Share on other sites

Ma brate jajare su . Kazes nesto oni napadnu tebe i pocnu da seru kako si ti necovek i govno . Ko da si ti i napravio demo i kacio ga na jutjub . Sto je najgore pozivaju se na obraz i cojstvo .

Nidje veze .

Mak se !

Edited by Parlament ZOOM
Link to comment
Share on other sites

Cartman : now finally i got the real point of this whole thing and all i can say is: shame for Portugal and Italy. This is an wild behavior, showed up from both nations :)

Sadly for you, i was there before the match and after: the #xxx channel with portugal fans and our clanbase channel. I asked random ppls same question after Italy propaganda and surprise: same answer everywhere...so i guess the italian words were somehow sticked to everyone`s mind, and this is very sad indeed. You should have your own opinion, not others opinion.

As a conclusion: NO cheat decision was based on real facts and real evidence gathered at that moment, not imaginary scenaries and poor words.

And as a mini-review of both MNE vs. POR and MNE vs. ITA matches: poor game showed by all 3 nations. That's why we have qualifier rounds, if u get the point :)

CASE CLOSED. cheers up ;)

Link to comment
Share on other sites

Vidis da i oni seru :)

Moz` bit al ne mora da znaci :)

Nije ni meni jasno iz koje si ti rupe izasao posle 5 godina i ovo ti je deseti post bas ovde . Zaista trebas da se zamislis ........

Sto bih se ja ista pitao , ne razumem ?

Uostalom idi pa to reci italijanima koji su napravili snimak , ne meni .

A ti si bash lepo zbudzio ova 350 i kusur post-a , ono , sve si pametno napisao :D , lik nema chit , moje mishljenje , [8D]

perapera

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim iz svih ovih vasih prica, najvise se polemise oko one bombe na inferno. Deluje krajnje sumnjivo, ali brate, ako cemo da pricamo o tajmingu, onda bih ja posle svakog svog odigranog cwa mogao da isprozivam nekog za wh :) Mozda je momak cekao bas recimo ( lupam 1:05 sekundu ) pa da baci HG.. Ne znam..

Link to comment
Share on other sites

kGk.lazin,

ma gde su svi zajedno bacili he, kakav crni dogovor...

bacio je on lepo he, ostali nisu imali pojma gde se nalazi protivnik (niti su mogli da vide kroz zid, niti su ih culi, zasto da bace bezveze, bacice ovaj pro prvo pa onda oni)

tako je i bilo, demo imate na hltv

Link to comment
Share on other sites

kGk.lazin,

ma gde su svi zajedno bacili he, kakav crni dogovor...

bacio je on lepo he, ostali nisu imali pojma gde se nalazi protivnik (niti su mogli da vide kroz zid, niti su ih culi, zasto da bace bezveze, bacice ovaj pro prvo pa onda oni)

tako je i bilo, demo imate na hltv

poslusacemo tebe kao dugogodisnjeg kanterasa.... svaka cast i svi te podrzavamo!

Link to comment
Share on other sites

Ne moras da me slusas, ne kazem da znam i da sam sto posto u pravu! I ja sam kao i svi vi ostali pogledao klip, procitao sve i svasta, za razliku od nekih skinuo sam i demo i pogledao sam. Niti vas mrzim kao sto vi nas mrzite, niti imam bilo sta protiv tog decka ( ne znam ni ko je ), niti bilo koga drugog... Samo sam prokomentarisao i izneo svoje misljenje, ocekivavsi da cu za uzvrat dobiti normalan odgovor i od vas PRO igraca pametno i logicno objasnjenje, kako i sta, i zasto? Kad vec tvrdite da lik nije citer, da nije imao nista...

A vi kao deca neka, a igra on lan 10 godina.. igrao je ovo, igrao je ono... Koga boli sta je igrao, ko je i sta je... Daj pricaj o ovome sada, kazi nesto na ovu temu, nesto korisno, jbt...

Link to comment
Share on other sites

I sto je neko reko; " mi bi vas podrzavali bilo sta da je u pitanju, da se nesto ovako desi"... Ma ajte molim vas, ko koga ovde...

Kako da podrzavam nesto kad vidim da nije tako, necu ni da sudim niti namecem nesto... Samo hocu da pitam, da cujem ko sta misli... Zanima me, eto, mozda ja gresim, mozda nisam u pravu?? Nista strasno, sta vam je.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da shvate da njih NIKO NE MRZI. Ko ce bre da vas mrzi sta vam je, isti JEZIK PRICAMO, isti koreni, isti ljudi ... Sta vam je bre, nemate tri godine... A i ovo je igrica sta se uzbudjujete, neki poceli i da vredjaju, kad nemaju sta pametno da kazu UDRI STA STIGNES.

Pa kazem ko covek, lepo, kulturno, pristojno napisem sta imam... i da cujes normalno misljenje, kad ono BUM.. Ti mrzis ovo, ti mrzis ono...

pogledao sam demo,lik na alt midu je trupnuo 1 korak i ovaj je isputio he.

Ovaj sto je poskocio? Sto izbi na celu kolone?

Jesi primetio da je he vez bio u vazduhu, pre tog zvuka?

Link to comment
Share on other sites

Ne moras da me slusas, ne kazem da znam i da sam sto posto u pravu! I ja sam kao i svi vi ostali pogledao klip, procitao sve i svasta, za razliku od nekih skinuo sam i demo i pogledao sam. Niti vas mrzim kao sto vi nas mrzite, niti imam bilo sta protiv tog decka ( ne znam ni ko je ), niti bilo koga drugog... Samo sam prokomentarisao i izneo svoje misljenje, ocekivavsi da cu za uzvrat dobiti normalan odgovor i od vas PRO igraca pametno i logicno objasnjenje, kako i sta, i zasto? Kad vec tvrdite da lik nije citer, da nije imao nista...

A vi kao deca neka, a igra on lan 10 godina.. igrao je ovo, igrao je ono... Koga boli sta je igrao, ko je i sta je... Daj pricaj o ovome sada, kazi nesto na ovu temu, nesto korisno, jbt...

ja nisam rekao da lik igra 10 godina.... nisam pro igrac.... igram kanter 6 meseci i to public.... samo ti kazem da lupas gluposti! ko si ti da otvaras topic na ruru? koi si ti faktor? ajde da je admin otvorio topic bilo bi ok,ali ti otvaras! niko te nikad nije video.... parlamentZOOM je pokusao da organizuje jedan turnir i jedva uspeo i to posle menjanja 5 igraonica, ima jedan public server i misli da je neki bitan lik.... pubic igraci nek igraju pubic i nek ostave ljude da igraju kanter?! ja iskreno ne volim crnogorce, to je moj stav... al to nije razlog da pljujes za dzabe na neke ljude koje nikad nisi ni video ni maltene cuo za njih! odakle vama pravo da prozivate nekog...

Link to comment
Share on other sites

trigz, burazeru, uzmi pogledaj demo. nemoj da palis nikakve pomocne programe, preporucujem samo kao CT tu prvu partiju , pogledaj Zileta, Gorana, i ovog famoznog igraca... samo lud ili neki blesav lik moze da kaze da je terore vido/cuo... ili da ti proda neko pricu za tajming koji nije vidjen do sad.

edit;

batuleee druze, niti imam nesto protiv tih likova, niti ih mrzim.. nista...

jednostavno sam prekopirao ovde vest, sa hltv-a, i napisao svoje misljenje... za koje ne tvrdim da sam 100% u pravu i da je sve tacno tako kako pricam, ja mozda i gresim, mozda decko stvarno ima ovako dobar tajming... Ali, ne znam.... Misljenje je kao dupe, svako ga ima. :(

Edited by ReMAX
Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha u sta se pretvori ovaj topic :D

Gomila novopecenih forumasa i to veoma lose vaspitanih ( cast izuzetcima ). Ajde manite se vise, vecina vas kojima su oni sumnjivi, ne moze da im pridje po igri i po iskustvu, ma koliko losi ili dobri oni bili. I da neki crnogorci reaguju malo burno, ali i ja bih da me neko vredja na ovakav nacin.

Btw. koliko je Nations Cup stvarno prestizno takmicenje da bi iko rizikovao da pali cheat i dovodi svoj obraz u pitanje? Sta dobija tim sto ce dobiti glupe Italijane da je vredno tog rizika?

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

@Parlament @reMAX

ljudi sta vi znate o csu pa da sudite nekom dal' je chiter ili ne?snimak sa youtuba ne pokazuje nista,tako da iskulirajte vise rekli ste svoje misljenje ,gubite se.

igrate public a turnir u zivotu niste odigrali pa da pricate dal' je neko chiter.GTFO <3 montenegro

Never Seen Before

By Godfathergaming

Link to comment
Share on other sites

Ne pricam o klipu, italijane i ovo na jutjubu ko jebe. Rec je o demou koji sam skinuo sa hltv-a i koji sam pogledao za raazliku od vas, i onda dosao i reko nesto ovde.

A ko ima imalo mozga, situacija je takva da i na snimku sa jutjuba sa onom smesnom pesmicom moze da zakljuci da nije mogao da ih cuje, da nije mogo niko nista da mu kaze/prijavi, niti da ih je video.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...