Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najvise od svega mrzim intervjue za posao i pitanja tipa: "Ako studiras ono, zasto bi radio ovo?"; "Kako sebe vidis u buducnosti?"; "Koliko dugo planiras da ostanes kod nas u firmi?".

to me podseti na neke skorije price o intervjuima kod vecine stranih IT firmi - ovakva pitanja su skoro svuda ukinuta pre par godina, jedino se od tih "velikih" jos Microsoft drzi sa tim debilizmima. Jos jedan od razloga zasto propadaju? :)

Link to comment
Share on other sites

Pa kao najavili su na jesen. Nesto je nikola pisao da daju lokal na izdavanje, ali se ipak otvorilo i ima prilicno mase.

Mada kapiram da je to normalno jer je nova stvar u gradu pa moraju svi da "overe". Al ne znam koliko ce dobro da radi kasnije, s obzirom da nije bas blizu centra.

Mek se renovirao cim su ovi objavili da ce da se otvori, pa sad izgleda ljudskije, i ima dosta mase u meku.

Link to comment
Share on other sites

Ma jeeeste, jedino Microsoft i dalje kuca sva dokumenta na pisaćoj mašini :)

I am super serial!

jedino kod MSa interview process jos uvek zapocinje 30min-1h telefonskim razgovorom sa HR osobom koji se sastoji od "kakve su vase ambicije na poslu", "gde vidite sebe za 10 godina", "uvucite nam se malo pricom zasto ste se prijavili za posao kod nas", i slicnih pitanja

bazirano na iskustvima ETFovaca koji su intervjuisali u skorije vreme u Google, nVidia, Facebook, kao i po nekim sitnim US startupovima.

Link to comment
Share on other sites

Pa kao najavili su na jesen. Nesto je nikola pisao da daju lokal na izdavanje, ali se ipak otvorilo i ima prilicno mase.

Mada kapiram da je to normalno jer je nova stvar u gradu pa moraju svi da "overe". Al ne znam koliko ce dobro da radi kasnije, s obzirom da nije bas blizu centra.

Mek se renovirao cim su ovi objavili da ce da se otvori, pa sad izgleda ljudskije, i ima dosta mase u meku.

Da, i propustio sam svečano otvaranje :D

Nisam još uvek bio, al ono možda ću da odem jednom i to je to.

Prolazio sam baš pre par dana tuda, i ono tačno ispred KFC-a stoji veliki bilbord "Planinski sendvič - kod Mekdonaldsa.". koji carevi, samo im je falio trollface u ćošku bilobrda i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

niggaz gonna nigg

ne diraj mog cigu :P

@topic

ovoga puta su plakali dečaci u školi... zamalo da me potkači ispljuvani papirić što se izbacuje kroz hemijsku (al sam objasnila) i onda sam izgorela i poslala ih kod psihologa pa su tamo plakali jer su dobili ukor ...

sisice [}:)]

I wanna take you home...

Link to comment
Share on other sites

Hotfile sued by Hollywood studios

Disney, Fox, Columbia, Warner Bros. and Universal have jointly sued cyberlocker Hofile.com, claiming copyright infringement "on a massive scale."

The suit is against Hotfile and Hotfile manager Anton Titov.

Hotfile, based in Panama, has quickly become one of the top "cyberlockers," following in the footsteps of Rapidshare and Megaupload.

The suit says Hotfile "encourages" users to upload and share copyrighted content, while the site and its owner profits.

Comments the MPAA (via Reuters):

Hotfile profits from this theft by charging a monthly fee to users who download content from its servers. Hotfile also operates an incentive scheme that rewards users for uploading the most popular files -- which are almost exclusively copyrighted works. Hotfile profits richly while paying nothing to the studios for their stolen content.

The site, in under 2 years, has become a top-100 site on the entire Internet.

Ako ih pritisnu kao RapidShare već vidim FileServe i FileSonic kako izbijaju na poziciju :D

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Buđenje uz rurcs, tuširanje i rađenje nekih vežbi :))

Otišao posle do kafića da se vidim sa drugarima, sad kapiram da ću da se zabodem do pola 2 na kompu

Edited by bastard

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Slažem se. Zato i imam njihov premium :] Samo je sad pitanje da li će da pogase masovno premium accounte i da ih pritisnu kao RapidShare ili ne.

A filesonic i fileserve su postali popularni polako kod warez sajtova jer (navodno) dobro plaćaju.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...