Jump to content

Codexalimentarius


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

onaj tekst je zaista glup, ili makar onaj ko ga je pisao...takodje je glupo misliti da su sve vakcine stetne i da je eto taj luj paster bio mason koji je izmislio vakcinu da bi ubijao ljude...a i licemerno veoma, jer se kladim u levo jaje da bi svi trcali da primite vakcinu da vas ne daj boze ujede pas za koga se dokaze da je besan...sa druge strane moguce je da postoji neki globalan plan o smanjenju populacije koji bi ukljucivao neke od pomenutih metoda, ali cisto sumnjam da bi on bio dostupan siroj javnosti...tako da ipak treba razgraniciti neke stvari pre nego sto ospete drvlje i kamenje na sve

stidi se dule :) luj paster je iskoriscen , kao sto je i fikret alic :) ako neko moze da menja istoriju zarad zloupotrebe moze i medicinu :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

hm

ni ti ni ja nismo u stanju da to definitivno proverimo, al ajde da razmislimo:

1. u svetu postoje ljudi koji su dovoljno moćni da kreiraju paniku i na njoj profitiraju

2. panike se dešavaju, bilo berzanske ili ove nove, zdravstvene

slažem se ja da mediji funkcionišu onako kako si opisao, ali šta ćemo sa ljudima iz stavke 1? treba da verujemo da su oni shvatili da su već dovoljno moćni i bogati i da iz dobrote svojih srca ne zloupotrebljavaju svoju moć?

Panika, kako je ti ovde navodis je u sustini lazno reklamiranje. Ako cemo da izvodimo teorije zavera od laznog reklamiranja onda jebiga. Nema tu nikakve zavere, reklamirali su kao da se od toga umire dosta da bi prodali proizvod. Reklamiraju da tiganj sam pece patku bez ulja pa se neki debo tamo istripovao kako ce da smrsa. Sta je tu tacno zavera? Da se zajebu debeli ljudi? Idi jebote, pa onda je sve zavera.

Druga stvar, da ljudi koji su zaista mocni u svetu zele nesto da odrade ispod radara, mislis da bi cak i ja, koji se uopste nisam cimao, saznao da je smrtnost od pticijeg gripa manja od klasicnog sezonskog gripa?

A i vi tomkeus i dule raspravljate sa kalimerom o bilo cemu sto nisu rezultati iz kladionice ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Slusajuci ljude ovde vraca mi se prica koja je bila opste popularna u osnovnoj o teslinom tajnom oruzju koje stiti beograd :| ...

Ako ne verujete u horoskop, zasto verujete u ovo? Horoskop je koncipiran tako da potrafi nesto uopsteno tj da svako moze prepoznati nesto u tome, isto kao i ovo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Panika, kako je ti ovde navodis je u sustini lazno reklamiranje. Ako cemo da izvodimo teorije zavera od laznog reklamiranja onda jebiga. Nema tu nikakve zavere, reklamirali su kao da se od toga umire dosta da bi prodali proizvod. Reklamiraju da tiganj sam pece patku bez ulja pa se neki debo tamo istripovao kako ce da smrsa. Sta je tu tacno zavera? Da se zajebu debeli ljudi? Idi jebote, pa onda je sve zavera.

Voleo bih na ovo da mi odgovoriš? Je l to onda WHO marketinška agencija?

Hajp nije počeo od korporativnih reklama na TV-u, nego od Svetske zdravstvene organizacije koja je par nedelja pre proglašenja nepostojeće pandemije promenila zvanične kriterijume i definiciju pandemije kako bi mogla da je proglasi, a potom je usledila kampanja preko zvaničnih mehanizama WHO, gde su ministri zdravlja sve sprovodili zajedno sa svojim vladama i od BUDŽETSKIH para plaćali te tvoje REKLAME, na sve načine kreirali atmosferu kako bi se što više vakcina prodalo, takođe od budžetskih, tj. narodnih para.

Ubeđen sam da sve ovo znaš, ali ti prosto manipulišeš sopstvenom svešću čoveče! Strašno zaista.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da vecina tih odredbi na koje se sada pljuje i koje navodno treba da ubiju preko 3.000.000.000 ljudi se odavno vec koriste i u mnogo gorim varijantama, jer je brdo tih regulativa bilo reseno "lokalno", sto znaci da se gledao samo max. profit. Pogledajte na primer odredjenu hranu u rusiji koja bi u vecini zemalja EU bila banovana odavno, ali tamo se krka opusteno.

Jedina razlika je u tome, sto vam do sada niko o tome nije nista rekao. Bar ne ovako masovno. :)

"Keep Calm and Carry On".

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih na ovo da mi odgovoriš? Je l to onda WHO marketinška agencija?

Hajp nije počeo od korporativnih reklama na TV-u, nego od Svetske zdravstvene organizacije koja je par nedelja pre proglašenja nepostojeće pandemije promenila zvanične kriterijume i definiciju pandemije kako bi mogla da je proglasi, a potom je usledila kampanja preko zvaničnih mehanizama WHO, gde su ministri zdravlja sve sprovodili zajedno sa svojim vladama i od BUDŽETSKIH para plaćali te tvoje REKLAME, na sve načine kreirali atmosferu kako bi se što više vakcina prodalo, takođe od budžetskih, tj. narodnih para.

Ubeđen sam da sve ovo znaš, ali ti prosto manipulišeš sopstvenom svešću čoveče! Strašno zaista.

Ne, who je organizacija koja se koristi istim mehanizmima kao i marketinske agencije. Meni ovo gore ne dize alarm (u smislu da se to desava od kad je sveta i veka, a ne zarezuje me jer nisam ciljana grupa), dizalo bi da pokusavaju da zataskaju nesto sto je zapravo stetno. To su makar moji prioriteti, koji su tvoji?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa da, ali ovde su te uputili na linkove gde oni zaista priznaju to, ali je to 'zbog greske', a onda ti ta zena sa klipa objasni da je sansa za tu gresku kao i sansa da te pogode 2 komete u isto veme

Ispao sam glup pa sam pokusao naci te linkove na ovom topiku. Izvoli nadji ih.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...