Jump to content

Acer, Win7 i GT 330M


LanFan

Recommended Posts

Ortak je uzeo Acer sa doticnom grafickom i kad je hteo da update-uje drajver, dobio je poruku da graficka GT 330M ne postoji u sistemu. DXDIAG jasno pokazuje da je graficka gt 330m. izguglam malo i vidim da dosta ljudi ima slican problem, te da su koristili modifikovani .inf sa laptopvideo2go.com sto i on uradi. Ali sve sto je dobio je rezolucija od 1024x768 sa generickog drajvera a i intel HD sa procesora je izgubio drajver nakon instalacije ovog >.< win update ne moze da nadje nikakav drajver za graficku a dl sa nvidije ne radi (no hardware found) a ni sa ejserovog sajta nece, istu gresku prijavljuje. Neko resenje?

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Pa prvo mora da obrise sve te drajvere pa da instalira od pocetka. Ja imam isto optimus, ali GT335m i bez problema mi je instalirao drajvere sa Nvidia sajta. Ako ne moze tako, neka proba da u Nvidia control panel namesti da neka "obicna" aplikacija (word ili nesto tako) koristi diskretnu graficku a ne integrusu, pa neka proba tako da je "ukljuci" da bi je OS prepoznao. Moguce da sam lupio i da ovo nece da radi, ali ne skodi da proba :) Ja sam morao za par igara rucno da namestam da prepoznaju Nvidiu, moguce da iz nekog razloga kod njega mora i za ovo da uradi tako...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...