Jump to content

Jel zeli neko stene? :)


Recommended Posts

Pozdrav drugari,

Da li je neko mozda zainteresovan da usvoji malo stence, mesanca sar-pei-a i nekog kantoprevrtaca? :)

Ortakinja parila svoju kuju sa nekim rasnim muzjakom, al neki kantoprevrtac uleteo pre ovog dok je ortakinja bila van grada, a njene

bolela pisa da paze da ona ne izlazi. :) U svakom slucaju ovo malo crno je mnogo lepo, pa ako ga neko zeli neka se javi ovde ili na PM, da mu dam kontakt.

Evo slika:

http://s230.photobucket.com/albums/ee64/azdahitza/miljenica/

Danke, nisam sprco, niti imam nameru. To je jedna od onih ortakinja, sto su samo ortakinje i nece biti nista drugo. HAE! :)

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

ja sam se iscimao na razne strane,pa ako neko odluci da ga udomi,javim ti se...chak bih ga i ja doveo gajbi,ali bojim se da mu ne bi bilo zanimljivo prvih nekoliko meseci dok se ne navikne na shamaranje od machaka i gnjavazhu veceg psa:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moj ortak koji je mesecima smarao za sarpeja ne moze da ga uzme jer mu ne daju njegovi da ga drzi u stanu:/

smarao sam jos neke,ali bezuspesno.Videcu josh.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...