Jump to content

CB NationsCup Season XIV & ASUS.ENC 2011


DuHast

Recommended Posts

ClanBase Nations Cup XIV je najavljen, http://clanbase.ggl.com/news.php?nid=352371 ovde mozete naci sve o ClanBase sto vas zanima. Najava za ENC nam tek predstoji. Ove godine cu ja biti National Team Manager, pa pored svih igara, i za nasu :)

Za manje od 20 dana, jako brzo posle Bozica, cekaju nas quali runde. Reprezentaciju u CS 1.6, koja je vec pocela da vezba, ove godine cine :

Filip 'philip' Jovanovic

Gordan 'g0g1' Prosic

Nemanja 'k1Ng0r' Boskovic

Bogdan 'MASINA' Bogdanovic ( C )

Velimir 'egzekut0r' Atanasovski

a momci na koje se takodje racuna da igraju meceve su :

Aleksa 'alexa' Sreckovic

Milan 'migz1' Popovic

Uros 'Urosh' Tomovic

Momcima puno srece, znam da im navijaca nece manjkati :)

Zeleo bih da iskoristim ovu priliku da se zahvalim internet cafe-u KGB i 3D.igc na ispomoci reprezentaciji, kao i internet cafe-ima MOJO, CyberShark i Fuse!

Edited by DuHast

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jel ovo najbolja moguca reprezentacija ili su svi ovi ljudi prvi pickovi ?

Nije da je meni zao sto ja nisam u reprezentaciji, svi ovi igracu su bolji od mene, ali da li su dovoljno dobri da budu reprezentativci ?

Prosto mislim da, kad je vec repka u pitanju, onda treba da se uzmu najbolji igraci iz cele drzave. Ovako ispada da je ovo ekipa "mi drugari".

Ne mislim ja nista zlonamerno protiv bilo kog od pojedinaca iz reprezentacije, odmah da se ogradim, samo pisem ono sto su mnogi pomislili.

edit: typo

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Ovo je najbolja moguca ekipa. Ne trebaju nam najbolji moguci pojedinci. Counter-Strike je timski sport. Ti proto mozes da igras za C selekciju, posto sam B vec organizovao, javi se ako si zainteresovan.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najbolja moguca ekipa. Ne trebaju nam najbolji moguci pojedinci. Counter-Strike je timski sport. Ti proto mozes da igras za C selekciju, posto sam B vec organizovao, javi se ako si zainteresovan.

Pa dobro. Ako ti mislis da je tako, tvom sudu verujem. Onda zelim svima mnogo uspeha.

I hvala na ponudi, ali zaista ne smatram sebe dovoljno dobrim za bilo koju selekciju. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...