Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- zalepio si se na pogrešnu ribu kod koje nikad nisi imao šanse, umesto da budžiš lvl na slabijim npc-ovima

- vudu mi je rekao da se savet odnosi na tebe, ti kažeš da se odnosi na njega, obojica bežite od istine jer ćete se radije samosažaljevati ispred kompa

- predosećaš da se doca (koji ima rl) neće složiti s tobom (koji nemaš rl), al ti to ne govori da nisi u pravu

Link to comment
Share on other sites

- zalepio si se na pogrešnu ribu kod koje nikad nisi imao šanse, umesto da budžiš lvl na slabijim npc-ovima

- vudu mi je rekao da se savet odnosi na tebe, ti kažeš da se odnosi na njega, obojica bežite od istine jer ćete se radije samosažaljevati ispred kompa

- predosećaš da se doca (koji ima rl) neće složiti s tobom (koji nemaš rl), al ti to ne govori da nisi u pravu

u pravu si za sve 3 stvari

mada ono, ja na nekom levelu znam vec te stvari

jednostavno mi je lakse da serem na netu nego da skupim muda

Ko se bre samosažaljeva, duvaj govno :D

*random prica

vudu: ja kad vidim nekog da lici i malo na mene mislim sve najgore o njemu

ja: pa kad si debil, haha

vudu went offline.

:D

Link to comment
Share on other sites

ortaku se porodila sestra, pa smo bili u kafani da proslavimo. Posle toga, nas nekoliko otisli u Tube, gde su pustali Hyde & Sick iz Disko Zoo-a. Super su vrteli momci, i bas sam se popalio na muziku, kad su me moji imbecili drugara naterali da krenem kuci (jer naravno, kako posle sam da se vratim). Jebeno sam poludeo, i majke mi, mnogo bih voleo da odem negde preko, da odjebem sve kurce i sva sranja, i da pocnem da zivim svoj zivot, bez ikakvog uticaja sa strane.

Laku noc drugari!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Za sve ove reki, ivan, vudu , atelas price o medjuljudskim odnosima. mogu samo da kazem....

Onaj ko je rekao da su medjuljudski odnosi komplikovana stvar, taj ima problem posto nisu. \o/ Citiracu Mishela Uelbeka, francuskog pisca, koji u jednoj od svojih knjizica kaze..."Ljudski odnosi su cesto nemoguci, ali nikada nisu komplikovani". I onda naravno objasnjava na skroz logican nacin kako ljudi koji nisu u balansu sa samim sobom i sa svojim emocijama ne mogu da se pomire sa nekim stvarima, pa onda za to krive "komplikovane odnose". I zaista jeste tako, ako uspes sebi da priznas sve i da budes iskren sa samim sobom, nikad neces imati problema s razumevanjem odnosa ljudskih.

kolko serem...

al sam u pravu... hijao kasno je.

poz.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...