Jump to content

RUR Kosarka


Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo za sve koji hoce da dodju... najnoviji info je da cu ja sigurno doci, makar i odradio samo "shuterski trening" :) tako da ce nekoga u sali sigurno biti! Mozda bude jos nekih likova iz neke druge price jos, al samo mozda...

Elem, skola/sala je u ulici Ljube Jovanovica 2a, na Senjaku, blizu Topciderske zvezde... Tamo u onoj ulici gde je i manastir Vavedenje. Evo i mape sta da radite kada se u toj ulici nadjete:

basket.jpg

samo pratite roze liniju ;)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

grejanje uglavnom slabo, ali igram vec tamo redovno i nije mi licno hladno u svlacionici sad kako je pala temp ovih dana..

aj da pokusamo da pobrojimo ko ce doci odavde:

1) dovla

2) absolut

3) neo

4) njegov mu drug

5) vitjsa

6) wudu

7) shoocky (?)

8) kakoo

9) ortak

- peja nece

postoji, ponavljam, mogucnost da jos neko dodje od mojih ovih sto sa njima redovno igram basket tamo, jer je fazon da nas je bilo malo pa je basket za veceras bio otkazan, te ce nas sasvim sigurno biti dovoljno da djuskamo! ;) i ne plasite se, nijedan od njih/nas nije posebno skillovan. ;)

moj broj je 060/351-4121 pa slobodno zovite ili smsujte

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

^ :)

vico, ne znam koliko je moguce predvideti precizno ko ce sve biti tamo, imajuci u vidu da ima ljudi ciji kontakt nemam a koji mozda dodju :/ ali po ovome za sad, bice nas za dobru kosarku na dva kosa sigurno, mozda i sa izmenama.. mada na jednom kosu je pocepana mrezica!! :)

nisam ocekivao ovakav odziv ovde :D which is cool

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ja cu poneti olovku i papir, predlazem da igramo ligu! ;)

realno, kad nas je vec tako mnogo, moramo igrati basket

ako bude ispala i prodaja, onda smo kul :)

edit: napravio sam schedule za varijante da nas bude 10, 12 ili 15. Ako nas bude 11 ili 13 - smor :(

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...