Jump to content

RUR Kosarka


Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

verovatno je zavejan na nekom aerodromu:)

Jeste...zaledio Honolulu...

Ako nije jebo 2 ziljave ili ako ga nije mandingo trpao, ja ne znam sta bi moglo da ga opravda...

Super bilo, steta sto je bilo toliko kasno...sledeci put basket, pa posle na vops :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

basket je car, kosarka je mnogo komplikovanija :)))

alpha je igrao za nas mozda 3-4 min, dovoljno da stignemo dvocifrenu razliku (bilo 12p razlike (kos 2, trojka 3!), smanjili na 4 pa se vratio u svoj tim), a stija se kod nas ppovredio, sto je definitivno doprinelo nasoj pobedi \o/

sve u svemu odlicno je bilo, mada bi sledeci put mogli neki fudbal da organizujemo.

mada moze i basket, ali da nas bude vise.. i neku jeftiniju varijantu!

check

i ono, nemojte da dodjete u 11.

budite ranije tamo da se skupimo i presvucemo :) i da krenemo da igramo u 11, a ne da se skupljamo do 11 i 15

cisto da se zna da je peja poslednji dosao :))))))))))))))))))))

nadam se da ovo nije fejlovalo i da je ponovo dokazano da je fudbal najretardiraniji sport

videli smo te ivke iznad zelenjaka oko 20 do 11 sa slusalicama u usima!!!! nisam hteo da te propustim na pesackom :D

edit:

zaboravih da kazem, ban za bila!!!

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

svi mozete da mi shorate u ochi.prilego ja u 5 da odmorim od casovne razlike pa reko burazeru da me probudi u 8.

probudio se sad. strashno.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

svi smo se menjali po malo, kako mi se cini samo shoocky, pesma, nemke i ja nismo menjali strane.dok je peja menjao strane bar tri puta, i nonstop svakom ko ima loptu mahao "dajvamo".prokleti kamper i chiter!

sledeci put ranije basket pa u kafanu+1

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

/cv ban formica

/vote yes

svi smo se menjali po malo, kako mi se cini samo shoocky, pesma, nemke i ja nismo menjali strane.dok je peja menjao strane bar tri puta, i nonstop svakom ko ima loptu mahao "dajvamo".prokleti kamper i chiter!

sledeci put ranije basket pa u kafanu+1

nije istina, jednom sam kilija izradio i jednom sam vratio loptu kad su mi bacili :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...