Jump to content

Rur podrska wikileaks osnivachu


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebe mi se za wikileaks i te židove

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

4chan anonimci su sinoc ddosovali sajt vize i masterkarda. sada pokusavaju da ddosuju paypal sisteme za naplatu, ali izgleda da ne uspeva. 12 sati skoro traje ddosovanje api.paypal.com:443 bez nekih pomaka. ljudi jos uvek mogu da uplacuju preko paypala sto znaci da je ta operacija fail.

sad ce da se prebace na amazon.com

Link to comment
Share on other sites

Ne, stvarno. Dajte jednu stvar iz tih Wikileaksa koja je objavljena da nije javna tajna ili politicki PR. Jos, nece da objave najtajnije dokumente visoke vaznosti, to je osiguranje. Molim bre?! Gde je gruja da objasni sta je ocigledan blef ... jer ako su istiniti tj. nisu Americka politicka propagandna masina ili sto je meni verovatnije jos jedna privatna PR grupa koja je placena za ovo, onda bi kao tru gerila objavili najgore odmah. Ne pokusavas ti da izbacis nekog iz potkrovlja tako sto tracaris o recepciji i pretis kako ces da mazes i njih ako se bune.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

nije namešteno al je bilo poznato od ranije. ja lično nijednu novu činjenicu nisam saznao iz wikileaks dokumenata. naglašavam činjenicu, znači ne ono "putin ima veliki nos a sarkozi ne pere uši"

Link to comment
Share on other sites

:fp: Ne, samo to ne, nemoj da me staviš na ignore...

Koji ti je bre, manje više se slažem sa Pekaramanom po ovom pitnanju, mada uvek stavljam rezervu "za sada", šta sad, zabranjeno mi je da pojašnjavam svoje mišljenje? Piši mu lepo PM ako te zanima samo njegovo mišljenje ili nek te postave za moderatora pa onda zavodi red.

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...