Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


voodoo_

Recommended Posts

  • 2 months later...

Pa u ranijim pokušajima sam išao početak redom po PS-u - bekstvo s pogubljenja, ono prvo selo, prvi dungeon u planinama da pokupim bolju opremu, i pravac Whiterun. I tu se smorim i obrišem.

Sad sam se naterao da nastavim posle toga i pravac mage akademija, odatle je sve išlo super

Link to comment
Share on other sites

Pa u ranijim pokušajima sam išao početak redom po PS-u - bekstvo s pogubljenja, ono prvo selo, prvi dungeon u planinama da pokupim bolju opremu, i pravac Whiterun. I tu se smorim i obrišem.

Sad sam se naterao da nastavim posle toga i pravac mage akademija, odatle je sve išlo super

 

aha.ja prvi put nisam tako brzo odustao:) mage i thief gilda su zanimljive.ima tu zanimljivih stvari. ima potencijal.

 

ja sad igram risen 2 prvi put jer sam njega propustio:)i takodje mi nije los voodoo aspekt igre:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Ajde, da se ponovo osetiš mladim!

Imaš i one "alternate start" modove da preskočiš smarački početak!

 

Znas sta je problem, ako nije ko Morrowind, makar i za nijansu, nije isplativo vremenski. Ima previse igara sad da se igra, pogotovo kad krenu Kikstarteri da izlaze.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

jeri to modovano nebo? kul je, steta sto celu igru provedes u pecinama

 

Nope, od modova imam samo SkyUI i WATER

Mislim gledajući Skyrim Nexus i listu modova, pomislio bi čovek da je osnovni dizajn govno koliko ima tih texture replacementa i overhaul modova, ali su stvarno razbili na mnogim mestima. Doduše ovo je sa high resolution texture packom, al zvaničnim Bethesdinim

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

zar sam ja jedini koji je krenuo igru po difoltu, pa sam onda od whiteruna (posle highbournova) igrao samo side questove odradio thief i krenuo mage prvi put kada sam prelazio igru, da bih na kraju sa rangerom sa 60+ levelom zavrsio igricu :D

 

naravno da nisi:) ima nas jos. meni su uvek bile cool igre sa dobrim side kvestovima...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://www.youtube.com/watch?v=AYrH_cb8zeY

 

As its official website reads, Skywind is a non-commercial, fan made modification for The Elder Scrolls V: Skyrim that seeks to merge the amazing world of The Elder Scrolls III: Morrowind with the enhanced graphics and capabilities of Skyrim’s engine.

 

Još nije gotov,samo vizelno odradjen za sada,priključiće sa masu likova da se zavrsi sto pre.

 

FAQ http://morroblivion.com/skywind-faq

Edited by SteXmaN
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Jebote, čim sam čuo prve note na klaviru naježio sam se, jednom melodija, svaka dala Džeremiju

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam donekle da nabudzim Skyrim da lici na nesto, medjutim opet mi nije to to... Neki modovi koji su radili iz prvog pokusaja u drugom ne rade, a trebaju mi npr za DoF kada se instalira prkeo nexus menadzera zove se drugacije.. neki Deadric Warrior, nisam siguran bas.. treba mi neka preporuka za neke teksture, da nisu sa steam-a one free dlc i da nije 2k teksture sa nexusa :D uspeo sam da dobijem zivlje boje i poneke texture da valjaju, ali ima tu jos tweakova koje trebao draditi :/ pa me interesuje ima li nesto jednostavnije (posto koristim preko 120 modova), odradicu koji screen danas, pa ako ima neko neki predlog, da mi pomogne rado bih ga saslusao :D ako se iko zamlacuje sa modovima xD

http://steamcommunity.com/id/ra1n_/screenshots/

aj da kazem sve mi to manje vise izgleda kako treba, malo su mi boje povilenele jer sam brisao neke modove, ali imam problem sa prejakim osvetljavanjem na pojedinim mestima npr kao na trecem screenshotu u zidu.. uvece to bude uzasno, bljesti i bole oci :D

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Neki modvi nisu kompatibilni jedni sa drugima npr ako koristis jedan texture pack a onda pokusas drugi verovatno ti oba neće raditi pa moraš da paziš šta odredjeni texture pack menja,tj. koje texture to vazi za ostale modove,takodje moraš da paziš na njihov redosled u menadzeru,neki moraju da su na vrhu liste dok drugi ne moraju.

Vidim da ne koristiš nikakav ENB koji poboljsava grafiku za duplo sa depth of fieldom,SSAO i boljim sjenkama.Postoji više verzija pa izaberi onu koja ti najviše odgovara jer svaki izgleda drugačije i menja tu famoznu "boju" jer u suštin to je lightning mod,neki je kafen drugi je zut,plav u nekom su samo oversaturated boje,u nekom su noći tamnije itd.

 

Nisam modovao ima skoro godinu pa nzm kakvi su ovi novi ali ubaciš neki Blood mod,pa enhanced vegetaciju,neki mod za vodu,imao je mod da vremenski (ne)uslovi izgledaju bolje kao magla,kiša,sneg itd.

 

Poredjaj tamo na nexus modove po popularnosti i oni najbolji će ti biti u top 50-100,pa instaliraj one koje mislis da ti trebaju  i instaliraš jedan po jedan i uvek proveri kompatabilnost u info sekciji ako menjaju sličnu ili istu stvar,pa isprobavaj i oblikuj igru po tvom ukusu :)

 

 

Evo ovaj novi ENB(Skyrim modded sports unbelievable visuals) treba da izadje,eo par ss,a i sa ovim trenutnim enbovima uopste nije dalkeo od ovoga

 

gxcd.jpg

 

ij77.jpg

 

4in7.jpg

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...