Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

apropo Leskovog posla, moj ortak pravio rodj za mladjeg burazera (5-6god), i doveo nekog klovna da animira decu, lik je za 2 sata uzeo 50e... Naravno, dolazi na adresu. On je konkretno pravio rodj kod sebe na gajbi.

Lesko razmisljaj u tom smeru :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

lesko, koliko cesto imas te rodjuse i pretpostavljam da ih nema radnim danima? :)

radio sam rodj juce, radim i danas, tako da ima i radnim danima. :)

a uvek imam i bar po jedan u subotu i jedan u nedelju, a vrlo cesto i vise za vikend. Sad jos krecu ti novogodisnji programi, pa ce biti i vise posla, pa i vise love. :))

apropo Leskovog posla, moj ortak pravio rodj za mladjeg burazera (5-6god), i doveo nekog klovna da animira decu, lik je za 2 sata uzeo 50e... Naravno, dolazi na adresu. On je konkretno pravio rodj kod sebe na gajbi.

Lesko razmisljaj u tom smeru :D

pa super, samo sto ja ne zelim da budem klovn. :D

drugaciji je princip rada, skroz. Kako god bilo, meni je sad ovde super, stvarno mi je interesantno, plus sto mogu da zaradim za lep dzeparac. Trenutno mi je to vrlo zadovoljavajuce. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa zajebano je kad si klovn, moras da znas da zongliras, da pravis neke figure od balona i to :D

Salim se naravno, najbitnije je da volis to sto radis, jos usput kad padne neka kinta, ispadne super...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Vićo, primetili smo da zbog tvoje depresije trpi i tvoj hejt, koji je postao krajnje bezličan. Moraš to malo da popraviš, radi svih nas, hvala unapred!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sanjao sam da je novo ledeno doba, smrt na sve strane i redno. Mozda pod utiscima sto sam se smrzo ko govno juce jureci po gradu a mozda sam se setio da ima i neki film sa tom tematikom ali bas me ubedacio san. Jos me cale zove da radimo, pa se to prenelo u san gde je on vec santa leda pa sam se utripovao jos vise. A evo opet nisam lego da spavam i zderem pepsi i baunty, sto znaci da i necu spavati. Serem ti se u nocni rad vise, ne moze covek da se normalizuje i da hoce.

ja sanjam vec nekoliko nedelja kako zavrsavam u zatvoru,i isto sam izbedacen do jaja:/

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...