Jump to content

Najbolje od horora


DJAPEH8

Recommended Posts

bacam par filmova kad se vratim. možda bi bilo korisno da kažeš šta voliš, šta si gledao što ti se dopalo itd

Recimo "Isterivanje djavola iz Emily Rose", "Martyrs" ( francuski film, vise je kao neki psiho-triler, ali odlican film )", "Stepfather", "Saw" serijali su odlicni, Ne svidjaju mi se, recimo, oni 'horor' filmovi u kojima postoji neki baja koji u filmu ubije brdo ljudi, niko mu nista ne moze, meci takodje... U poslednje vreme pratim zombie filmove, taj fazon apokalipse, ali to je vise onako za opustenciju, nista strasno. Gledao sam malo "Srpski film", koji mi je odvratan, i ne znam u koji zanr treba da se svrsta, jel to je bolestan film, ne horor. Znaci, moze neki predlog za psiho-trilere, ne mora da bude ono klasicno ubijanje, klanje itd.. Hvala unapred :)

Link to comment
Share on other sites

ako to gotiviš, hičkok je br.1, vertigo, psycho, birds, rear window. de palma ima par gotivnih isto - blow out, dressed to kill

par random horora

Haute tension odličan slešer, brutalan i napet

Hills have eyes rimejk krejvenonog klasika, isto je aja radio, odličan

Tale of two sisters nije skroz horor, ali jako jeziv, i lepo snimljen film sa odličnim tvistom

pošto kapiram da ako voliš zombije, da si apsolvirao romera, obavezno pogledaj Dawn of the dead , ali snajderov rimejk, fenomenalan

Ruins mnogo kul film, kreće polako ali posle na staje

Event horizon klasik, verovatno si gledao, ali ako nisi, obavezno

Dead snow najbolji haha horor ikada, u ravni sa evil dead trilogijom

High Tensions mi se cini kao dobar; Hills have eyes gledao, prvi deo nije los, posle nista posebno; Tale of two sisters odgledao, jeziv, odlican; Hah, gledao sam Dawn of the dead, jeste, super je; Ruins mi izgleda odlicno, bar na trailer-u, pogledacu; Event Horizont nisam pogledao, na preporuku cu odgledati; Dead snow, skoro sam ga gledao, nije los, malo ima i smesnih scena, ako se secam covek u jednom momentu odsece sebi ruku ( posto je prethodno bio ugrizen od zombie-a, u cilju ne transformacije u istog ), pa onda sledeca scena, drugi zombie ga ugrize za k.... i on koji onako gleda u fazonu "You gotta be kidding me?!" :) Hvala na preporukama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...