Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Najjači su mi likovi koji inače ne igraju igru, pričaju o liku koji je stigao do polufinala turnira (koji su oni sami koristili kao svoj jedini argument protiv mene na drugoj temi...) da je retard, da nema pojma da igra itd...

Imam jedan veoma dobar predlog za vas eksperte: investirajte u sebe, i idite na GSL. Znam da nije mala investicija (put, smeštaj itd.), ali pošto ste 'proovi' lako ćete dogurati do polufinala (jel' ako je jedan retard mogao, zašto ne možete ni vi genijalci) i uzmite par desetina hiljada dolara (koliko dobijaju polufinalisti mmm?).

@mohican posebno: zanima me da li iko tebe na ovom forumu uzima za ozbiljno? :)

Link to comment
Share on other sites

Rekao bi da se Jinro ukenjao jer je stvarno odigrao loshe. Moze on da odigra mnogo bolje od ovoga, ali mislim da bi ga MC dobio svejedno. Shteta shto nije bio psihicki spreman pa da barem gledamo neku partiju vishe.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Jinro je objasnio ovaj turnir kako se igra terran, ali se baš ukenjao danas. Nakon pobede protiv Choye, i sam je rekao da ne veruje da ima šanse protiv MC-a.

Otprilike kompleks niže vrednosti, trema i sve to su učinili da pravi baš loše odluke, ali sve i da je igrao kao u najboljim partijama ovog turnira, mislim da bi izgubio. MC je bolji, simple as that.

Sada se nadam da će MC da osvoji, jer, kao i većini, mislim da je onaj Rain baš bljutav i antipatičan.

pejo, u duhu tvog post-a 'apiš me za jaje :P

e da, i hvala za obaveštenje o ignorisanju, to me je podsetilo da postoji ta opcija na forumu. Šteta pa ne možeš ignorisati moderatore.

Edited by 3MAJ86
Link to comment
Share on other sites

Najjači su mi likovi koji inače ne igraju igru, pričaju o liku koji je stigao do polufinala turnira (koji su oni sami koristili kao svoj jedini argument protiv mene na drugoj temi...) da je retard, da nema pojma da igra itd...

Imam jedan veoma dobar predlog za vas eksperte: investirajte u sebe, i idite na GSL. Znam da nije mala investicija (put, smeštaj itd.), ali pošto ste 'proovi' lako ćete dogurati do polufinala (jel' ako je jedan retard mogao, zašto ne možete ni vi genijalci) i uzmite par desetina hiljada dolara (koliko dobijaju polufinalisti mmm?).

@mohican posebno: zanima me da li iko tebe na ovom forumu uzima za ozbiljno? :)

ko je tebi drm'o kavez jutros?

da postujes ovakve whiny postove.

ja ne znam da li spadam u tu grupu - ali objektivno - cisto na osnovu argumenata - evo analiza tvoje logike:

rekli su da je turnir predobar, i to je njihov argument - rase koje se probijaju top 16 su ocigledne nekakav insight.

Jinro je dosao do polufinala tog turnira, znaci on mora da je do jaja.

Isti ti ljudi kazu da je sada lose odigrao - u tvojim ocima - da je los igrac.

a da li je moguce da je do jaja igraca odigrao lose?

da li je moguce da je Jinro odigrao jako glupo, a da to ne znaci da je glup igrac?

kontam da vecina nije 'tela da se izmuci sa objasnjavanjem logike tvog posta, koji je verovatno napisan za 3 sekunde.

drugo pocinje opako da smara svaka opaska sa balansom. DOSTA VISE. Zivi u svom svetu da je Terran UP i ostali ce da je Protoss UP i to je to.

enivejz.

Thanks Remo i Sarmo ;)

o' well :)

Edited by Knocknock
Link to comment
Share on other sites

LOL @ ban. Jbt ajde iskulirajte vishe sa napucavanjem. Ochigledno je da svako ima neko svoje vidjejnje stvari (vezano za igru). Svi volimo igru. Ajde koliko toliko da bude konstruktivan topic pogotovo kad je u pitanju GSL topic. Kako vas ne smara da kucate tolike post-ove tipa "Eto rekao sam ti. Ja sam u pravu. Ti si glup." i slichno? Kad je zerg bio UP (u beti) nismo toliko kukali i nismo se toliko svadjali. Jebeni GSL sabija. Sve je bolji i bolji. Prichajmo o tome. Pejo brate nisi u pravu sa time da samo MC ima mega skill a da je toss UP. A ti Zmaj brate ne smaraj vishe sa teorijama i raspravama o balansu ili o tome ko je u pravu. Prevazidjite svoj ego trip (ili shta vec) i nastavite sa normalnim komentarisanjem. MC car je pokidao do jaja i konachno cemo videti toss-a u finalu. Ljudi su pokazli neke nove strategije. Tek nas ochekuje masa novih strategija i fora koje dolaze sa novim (ili starim) igrachima. Treba igrati i smishljati nove fore a ne drviti vunu. [;)]

Kako smo Knocknock i ja se pokachili bezveze i prevazishli to u 2 posta. Sad sam ga dodao na Bnet-u i jedva chekam da ga perem... [:)] Prevazidjite to sranje. Ne prichajte prazne priche.

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Rema pomiritelj interneta. Trudi se Remo, uspecesh! Sa velikom zeljom i strpljenjem doprecesh do njihovih srca i umova i uciniti da internet najzad postane predivno mesto kakvo svi zelimo da bude!

/emote singing : U SVETU POSTOJI JEDNO CARSTVO...

UZ TEBE SMO! :tf:

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Evo moram i ja da smaram malo o balansu :) Mislim da je igra dovoljno izbalansirana cim je protos usao u finale :) Isto tako mislim da je protos najtezi za igranje jer zavisis previse od mikroa. Jedan ff moze bukvalno da odluci pobednika.

Isto me malo nervira sto u topiku koji se zove GSL 3 kao moras da stavljas taj spoiler tag. Pa jednostavno ako neko ne zeli da sazna rezultat sto uopste dolazi i cita ovaj topik cije samo ime kaze da se radi o gsl-u.

Stvarno ocekiovao sam malo vise partija u ovom poslednjem polufinalu al jednostavno protosu je sve polazilo za rukom. E sad dal je to sreca ili skill pitanje je

Link to comment
Share on other sites

ja sam načuo juče u gradu da taj što je došao do polufinala, a nije kosook, je težak retard

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam načuo juče u gradu da taj što je došao do polufinala, a nije kosook, je težak retard

da tuga bude jos veca ima jedan kosooki koji je dosao do finala, a najveci je retard u ro64 100%... nikome nije jasno kako se on tamo nasao... ja i dalje ne verujem da je mogao da izbaci bivseg sampiona... toss mora da osvoji posto ovaj jednostavno nume... za njegov uspeh krivim astrologiju, podzemne vode i disbalans u igri :D

Link to comment
Share on other sites

Pa da. Bilo bi gotivnije da on igra umesto Rain-a. Da vidimo barem neki bolesni mikro i da se odushevimo partijom tipa "OMG jeste li videli kako je izmikrovao protiv zilota", nego da gledamo "novu" taktiku i komentarishemo "evo ga opet ovaj sa svojim all in-om". Ako ne bude radio all in izgubice provereno. Mada nije izvesno da ce dobiti i ako bude radio all in... [:)]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...