Jump to content

Gde kupujete Catu ?:)


Miki

Recommended Posts

Stiglo mi juce da u nasoj poznatoj prodavnici igara pocinje 6. u ponoc prodaja Cate, pa me zanima hoce li ko zvrjati kod Vuka tad :D.

Uporedjivajuci cene, najeftinije ispada preko shopta, i to 1000 dinara jeftinije nego u pomenutoj radnji (oni su najavili 3999).

A najgore od svega sto je u shoptu cak i jeftinije nego da uzimate digital dl od blizzarda koji je 35e. Na koju foru oni imaju tu cenu meni nije jasno :D...

I? Hocete li biti u redovima 6. pa da se nadjemo ko ljudi :D.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam samo gde necu,a to je kod Pante,kao i mojih brdo drugara,jer je lik namazan svim bojama.Necu da pisem post vezano za kupovinu wotlka kod njega jer bi mi trebalo pola sata da kucam,ali nema veze,lik zivi od toga.

Daj boze da vi koji ste uzeli kod njega dobijete na vreme.Ako imate kreditnu karticu kupite preko neta na nekom sajtu i ustedite brdo para,na cd keyeve,game cardove gold i ostalo.

Pozdrav,

Link to comment
Share on other sites

Znam samo gde necu,a to je kod Pante,kao i mojih brdo drugara,jer je lik namazan svim bojama.Necu da pisem post vezano za kupovinu wotlka kod njega jer bi mi trebalo pola sata da kucam,ali nema veze,lik zivi od toga.

Daj boze da vi koji ste uzeli kod njega dobijete na vreme.Ako imate kreditnu karticu kupite preko neta na nekom sajtu i ustedite brdo para,na cd keyeve,game cardove gold i ostalo.

Pozdrav,

Sereš. Kupujem kod Pante više od pola godine i nikada nisam čekao duže od 15 minuta za "dostavu" key-eva.

Link to comment
Share on other sites

+1 za pantu,kupio ceo wow jos ranije dok nisam bio na forumu

apsolutno provereno,haqla je decko retardiran

Retardiran si ti,jer ako si ti bio zadovoljan kupovinom necega,to ne znaci da su svi i da nazivas nekoga retardiranim zbog toga.Mentolu glupi.

Znam da su svi bili zadovolji kupovinom kod Pante,zato sam se i odlucio da kupim kod njega.Ali eto nije mene iznerviralo to sto sam cekao 7 dana WOTLK koji na kraju nisam dobio,nego sto sam trebao da prebacim lika sa acc na acc od decka iz Novog Sada,koji je dosao za BG i cekali smo ceo dan taj cd key koji je trebao da dodje sigurno ‚‚sutradan'' ispalio sam decka,proteklo mi 7 dana gameplaya jer sam aktivirao wow i tbc a Panta me zavlacio iz dana u dan kao sticice mi danas,za 2 sata,za 5 sati prekosutra sigurno etc...

Obeceo mi je gold zbog duzeg cekanja da se kao iskupi,sta mislite jer sam dobio taj gold?naravno da ne,iako sam ga vise puta pitao kad cu dobiti,na kraju sam odustao.Kada je doslo vreme da mi vrati pare,bio je petak i rekao ako ti uplatim pare danas,nema sanse da ti stignu do ponedeljka,a svi znamo kad se uplati na tekuci racun da pare stizu odmah,samo da bi mi to uplatio u ponedeljak.Ja mu kazem to i on kao ode da uplati.Napravno pare ne lezu na racun,da bi me posle 4 dana u UTORAK lik kontaktirao na skajpu sa recima ‚‚Jel mozes molim te da mi das ponovo broj racuna reinstalirao sam windows''.znaci wtf???windows??a najtuznije je sto nijednom nije rekao izvini. eto nek slobodno kaze Panta ako ovo nije istina,imam sacuvanu konverzaciju na Skajpu.

Edited by Haqla
Link to comment
Share on other sites

O tome ti i pricam,upravo si pokazao da jesi ili si dete koje jos drka pishicu i kad se zameri sa nekim online hoce snjim da se nadje negde u gradu da se obracuna.heheeh kad samo setim ovoga :)))

inace imam 15 godina i imam WoW account od sedme jer su mi roditelji kupili akaunt kad sam krenuo u osnovnu skolu.

nisam rekao da zelim da se tucem,posto sam retardiran ocigledno.

call nine whine whine

Link to comment
Share on other sites

ljudi nema razloga za raspravu zbog mene

evo objasnicu situaciju sta je bilo sa haqla i jednim njegovim drugarom

uzeli 1komplet i wotlk u tom trenutno bilo nestasica wotlka

ja sam im rekao da cu vratiti pare ili da sacekaju odlucili se za cekanje i prosto trebalo je malo duze ali stvarno nije bilo nigde da sam na kraju kupio u prodavnici

sto se tice hagle ili njegovog drugara ne znam tacno ko je u pitanju kupili od kineza koji isto nisu imali i dobili gc umesto wotlka

ja sam im nudio i gold za odstetu hteo sam max da ispadnem korektan ali sta je tu je

i hvala ljudi na podrsci :D bitno je da je vecina zadovoljna :D nikada ne mogu svi da budu zadovoljni mda sam i ja

failovao sa wotlkom trebao sam odma pare da vratim sto sam ponudio

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Otkud vi znate da je decko debil ako ga je neko zajebao i on to rekao na forumu? Sram ga bilo sto je izneo svoje misljenje!

ja se slazem sa ovim. covek je rekao svoje iskustvo i to je to. dosta ljudi je navelo svoja pozitivna iskustva i to je isto u redu ko i ovo prvo. i sad recimo ja, ako ocu da pazarim kod pante, imam, lupam, 10:1 da je panta okej i sa tim baratam. i to je to.

ne vidim iz kog razloga ljudi misle da iz njihovog pozitivnog iskustva sledi omni pozitiva ili sta vec. kao da neko petnaesti nije mogao da ima losa iskustva sa necim ako sam ja imao dobra. pa to je van pameti. ako ja jedem u lokiju i do jaja mi je i dodje neko i kaze da je jeo tamo sranje pljeku, treba da mu kazem da je idiot jer eto, ja, klaudije, jedem uvek i do jaja su? naravno da ne, mozda je taj dan radio neki novi lik, mozda im je zagorela...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...