Jump to content

rampage novi cyclone


kicpe

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno covek je car klase,odnosno celog pvp sveta,ali ne treba dizati toliku pompu ako ne predju i Kalimist i Flyn :)

:D

kalimist je presao majstore :) i da hydra je probao da uzme r1 ovde u 3s :) al nije uspeo , igrajo je rmp sa priestom koji se zvao tad venomancer il tako nesto , neki rele mag i neki dojaja rog , bili su r4 i l 5

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Haomarush&cn=O%C3%B3o&gn=Hydramist ovo je kalimist , flyn je rekao da ce doci za par nedelja ,posto je pointless sad kad se ne igra nista , znaci na sajtu njihovom sam danas citao da je rekao da ce doci pre cata.

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

ae pokusaj barem jednom da ne budes ironican.posto kao i svi drugi koji placaju imam pravo da biram server,to cu i da uradim.sto se Hydre tice,ja sam rekao da je on za mene bog pvpa i najjaci igrac ikad,i bas zato sam svestan da nema sanse da se udje u krug ljudi sa kojima on igra.

Link to comment
Share on other sites

mozak da menjam ne mogu ali upravu si da ti sam biras naravno

samo mi nije jasno u prici zasto bi se ponasao kao tipican fanboy koji ce da uradi transfer negde zato sto je 1 poznati pvper otisao tamo ako ti licno neces imati apsolutno nista od toga niti ti iko garanatuje da ces pobedjivati bgove samo zbog cinjenice da su oni tamo . samo me to zanima znaci pitanje zasto i ti mi kazes zato

Link to comment
Share on other sites

pa ako Haomarush ili sta vec bude bio dobar za hordu kao Stormscale,ne vidim razlog da ne igram na njemu.priznajem,nikad nisam presao 2400 ratinga u areni,ali mislim da je to zbog nedostatka zelje/rl frenda spremnog da igra sa mnom visoko.licno nisam fanboy Hydre,samo sam frapiran skillom coveka koji ima shemu igre,ima neverovatan positioning u areni,sto se i vidi na onom njegovom videu sa 5 priestova u kojima razvaljuje masu.znaci isao bih da igram tamo jer kao sto sam rekao zelim da se vratim hordi,a ne znam koji realm da odaberem jer za Stormscale nisam imo.

Link to comment
Share on other sites

ne znam koji realm da odaberem jer za Stormscale nisam imo.

e tu gresis u koracima . cak i na onim recomended serverima postoje grupe ljudi koji se nadju pa igraju nesto zajedno

ako nista drugo ja sam barem promenio 100 servera do sad i svaki put sam mislio ma nisam ja kriv sto sam sranje nego je kriv server sto nemam skim da igram ali nije tako

Link to comment
Share on other sites

inace hteo sam da krenem ud priesta na sylvanasu,al tamo mi stoji neki levi dk 61. lvl,stavim queue za CTA AV u petak kad ono alijansa dobija 90% bgova.rekose mi 3 random lika level 73+ da je isto tako i u grupi 71-80,pa sam zbog toga batalio hordu na Sylvani.cuo sam da ima super extra nasih ljudi tamo,ali dok udjem/skontam likove prodje voz.tako da moram jos da vidim zaista gde cu da krenem,dvoumim se jako jer nisam od onih likova koji ce seljakati likova sa servera na server,vec ce za 6 dana izlvl novog,sve zbog toga jer zelim maksimalno da se posvetim pvpu u Cataclysmi.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa ovim baksteenom igrao jednu sezonu, ubijao covek u s5 uzeo gladiator na warru sa 2 bitrejera, sad je valjda uzeo rank 1 kao prot, skoro smo se culi..

Inace, ima li ovde nasih ljudi zainteresovanih da napravimo neki dobar 3v3 tim? Meni su na raspolaganju prist i paladin ( kojeg levelujem trenutno )...?

Link to comment
Share on other sites

samo da znas nista ti neces profitirati ako igras na houmrashu hordu , jer sigurno se oni nece que za random pvp sami .. uvek ce imati full premade ,tako da ti u tome profit nemas matori ...

a tek sto nece ni oni profitirati jer su se zajebali za bg XP dosli su gde im nije mesto , i najebace najstrasnije :)

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ko sto neko rece, rano je da se prica ali da.... rampage je najverovatnije novi cyclone....

Sta li pricate za kalimista, kad su on i hydra nerazdvojni... cak se i guild zove hydramist (hydra + kalimist.... ."mist")....

A hydra, da omanuo je r1 u 3v3 u JEDNOM timu.... a uzo je na jedno 3 tima pored toga i + u 5v5.... Tako da ono, on jeste car ove igrice sto se tice pvp-a... Da ne bi bilo da mu lizem dupe ili sta vec, lika ne volim,niti on voli mene (skoro je odbio da me zove u guild ) :D, ali za njegov gameplay/moviemaking i sve ostalo ..... /respect

Link to comment
Share on other sites

Ko sto neko rece, rano je da se prica ali da.... rampage je najverovatnije novi cyclone....

Sta li pricate za kalimista, kad su on i hydra nerazdvojni... cak se i guild zove hydramist (hydra + kalimist.... ."mist")....

A hydra, da omanuo je r1 u 3v3 u JEDNOM timu.... a uzo je na jedno 3 tima pored toga i + u 5v5.... Tako da ono, on jeste car ove igrice sto se tice pvp-a... Da ne bi bilo da mu lizem dupe ili sta vec, lika ne volim,niti on voli mene (skoro je odbio da me zove u guild ) :D, ali za njegov gameplay/moviemaking i sve ostalo ..... /respect

kako ce oni da prodju ko bosi po trnju sledece sezone :) i u areni a i u battlegroundovima xP

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...