Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Pa jesam i sad mi je cudno zasto drugi ljudi igraju igrice.

 

Nekako mi ih zao.

 

tower a zasto si ti mene bio napao onda kada si hteo da trejdujes iteme nudio si mi neke iteme sto skoro nista ne vrede za neke sto vrede dosta.

 

Zasto si odjednom poceo da me vredjas ?

Edited by Nikolasi
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Pa jesam i sad mi je cudno zasto drugi ljudi igraju igrice.

 

Nekako mi ih zao.

 

tower a zasto si ti mene bio napao onda kada si hteo da trejdujes iteme nudio si mi neke iteme sto skoro nista ne vrede za neke sto vrede dosta.

 

Zasto si odjednom poceo da me vredjas ?

ajde beži
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

I posle ja kazem nekom raduletu eno ga ima neki debil i ovaj ga doda i trade se sa njim i u profitu bio 5 kljuceva.

 

Taj radule sad ima tri noza i to u vrednosti ~1500 eura

 

Pogledaj toware: http://steamcommunity.com/id/White-beard/inventory/#730

 

Ako znate jos nesto iz dote 2 zanimljivo sto se desilo slobodno napisite hihihhihi

Link to comment
Share on other sites

Prvo pocni od nekih jednostavnijih stvari sa https://adf.ly/i slicnim sajtovima,tesko ide bez ulaganja,a i tu moras uvek da provalis kako da odes u profit ..nema tu da naucis...

 

I jos jedna stvar ja sam sa yt poceo da nesto radim tako sto sam snimao klipove,zeljan slave...i posle sam iscimao jednog vlogere koji je sad u parovima da okaci moj kanal na svoj zid i zatim je vec pocelo nesto da se desava....

 

Nije to tako jednostavno,cak i ako pogresite u necemu,znacete gde ste pogresili,pa vam se greske nece vise desavati.

 

Morate sami da provalite kako i sta.

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Ne bavim sa vise sa trejdingom ucim programiranje,zato sto vec sad znam koliko je to dobra stvar,jedino mi zao sto sam bio mlad i glup.

 

Ali o5 da nisam igrao igre jos ranije nikada nebi dosao do ideje da mogu od racunara da imam neke koristi.

 

Da li znas Cyberboner koliko je puta programiranje teze od dote 2?

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...