Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

+ najbolji rubick koga sam ikad gledao,(sad ce tower,si lud,bolji od kyro -.-)

 

Hah, opusteno, znamo svi da je fy jedan od najjaci support-a trenutno, mada ima lik fleksibilan hero pool. 

 

Sto se tice navija u pravo si, imaju oni ovakve ispade, ali tada kada je najbitnije odigraju uvek kao sto valja, videcemo ovu godinu, navijam za njih prvicno svejedno.

 

Reko sam ti mohr juce, bice ovo najjaci TI do sada, puno ekipa na isti level trenutno, a to je milina za gledanje.

Link to comment
Share on other sites

mnogo to 2.3,ne bih ja sebi dao ni 1.5,za ovo ostalo ni ne zasluzujes odgovor,cim za reper uzimas prosecno bitan turnir sa ispod prosecnim nagradnim fondom,sto ne znaci da turnir nije bio zanimljiv,zbog cele te organizacije(svi u jednoj kuci) je mozda i najzanimljiviji do sada kao celokupan event...

Link to comment
Share on other sites

kad se sprdas izgubis 3-2,ne 4-1  :tf2:

nije moglo da bude 3-2 jer se igralo bo7 ! A cinjenica je da DK igra ocajno moje misljenje je da su izgubljeni jer imaju 3 igraca koji su "napucani" ! iceiceice ,mushi , burning ! gledao sam ceo ovaj summit , mislim da ne znaju da draftuju ! to je samo moje misljenje ! ig skroz lepo igra ,ali me empire najvise iznenadjuje koliko mogu ! tako da ti4 moze da bude totalno iznenadjenje .

  • Downvote (-1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

bilo je 3-2,lol za to da dai i lanm nisu ''napucani'' igraci.Jos veci lol da ne znaju da draftuju,DK kao i ekipa ima najveci hero pool od svih.Da su se zajebaval na bts-u,cisto sumnjam,ali ne verujem da su igrali maksimalno,to ne mislim samo za DK,vec za sve ekipe.Ipak TI blizu da bi se ekipe sad maksimalno zalagale.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

bilo je 3-2,lol za to da dai i lanm nisu ''napucani'' igraci.Jos veci lol da ne znaju da draftuju,DK kao i ekipa ima najveci hero pool od svih.Da su se zajebaval na bts-u,cisto sumnjam,ali ne verujem da su igrali maksimalno,to ne mislim samo za DK,vec za sve ekipe.Ipak TI blizu da bi se ekipe sad maksimalno zalagale.

moj komentar je bio upucen za turnir koji je ig dobio pre ovog turniraa kad se finale igralo bo7,mislim da dk ima dobru ekipu ali da su im draftovi krajnje debilni kao sto je bio slucaj sa 2 poslednja gejma protiv EG-a kad se videlo da su ih prepikovali ! a da ne pricam o glupim potezima tipa wisp ode sa tiny-em da srusi top i sve klule i poginu zajedno i td i td ! mushi je tek prica za sebe .daj boze da gresim a ko je dai ? koliko znam suppor igraju mmy i lamn ? dobri su igraci ali mislim da dk-u fali pravi lider ekipe !

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

nemojmo se zavaravati, nije dota i uopste esport jos uvek na tom nivou da neko igra "eksperimentalno" na turniru gde moze da se uzme 150k dolara. ne znam koju taktiku moze tim da drzi u rukavu za international, a da ovde vec nisu pokazali.. ok, mozda su sacuvali neki draft koji bi odradili u finalu ti4 ili slicno, ali da se bilo ko sprdao na ovom turniru, nema govora. eg je najvise tryhardovao, ali su definitivno i zasluzili tu pobedu. na summitu nijedna ekipa nije bila jaca od njih, jer da jeste, uzeli bi turnir umesto njih. nisam eg fan, niti sam ikada bio, ali nemojte te teorije zavere o nedavanju maximuma i predavanju turnira :)

 

molio bih danila da mi objasni sta je maximalno zalaganje za neku dota 2 ekipu? uopste, za bilo kog esports pojedinca ili ekipu, sta je minimalno a sta maximalno zalaganje? jer osim fizicke kondicije, koja u doti ne postoji,  gde to mozes da ustedis sebe i ekpiu, da se smisljeno ne zalozite 100% za turnir ? jedino sto mi pada je draftovanje, gde mozes da sacuvas neke taktike za odredjeni momenat, ali kad govorimo o zalaganju onda ne vidim sta jos mozes da uradis, osim da namerno masis last hitove, prodajes tuce i sprdas se po mapi. kako bi uopste izgledao momenat "sad zapinjemo 100%" . dota 2 jeste podignuta na skroz novi nivo, ali ne bih isao tako daleko da mislim kako pojedini timovi fake-uju igru zarad veceg cilja. pritom, pare su pare :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

a jel si video nekad da mase tolike last hitove ili neko toliko ocajno igra? ja sam na ovom turniru video samo max effort od strane svih timova, kao na i na svakom turniru do sad. naravno, neko vise failuje neko manje, ali namerno ipak ne.

 

pogotovo ako uzmemo u obzir da ne postoji kladinoca koja je isplativija od bilo kog veceg turnira. 50k dolara ne mozes da uzmes ni na jednoj esport kladinoci. vise mi je bliska teorija da se spremaju za international pa nece da otvore sve karte, ali kao sto rekoh, mislim da nismo jos stigli na taj nivo gaminga. kolko god da zaradjuju trenutno profi igraci i timovi, ne bi se niko odrekao 50k dolara za prvo mesto jer cuvaju taktiku za veci turnir..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

sta znaci maksimalno zalaganje,znaci maksimalno zalaganje.BTS je imao ekstra nagrade i relativno je bio mini TI.Ali sve je to opet smesno u odnosu na pravi TI.I upravo to sto ce se TI odigrati za nekih 40ak dana dodatno utice na nivo igre koji ce pruziti ekipe,tu ukljcujem i nadoazeci esl turnir..Timovi ce igrati na visokom nivou ali ne na onom koji spremaju za TI.Hoces da kazes da su timovi isto motivisani za BTS i TI?Da imaju isti pristup?TI>svi ostali turniri zajedno.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

a jel si video nekad da mase tolike last hitove ili neko toliko ocajno igra?

Pa ne smeju da bude previse obvious. To su sitne greske koje oko prosecnog igraca verovatno i ne vidi. Ne garantujem, samo kazem da je sve moguce i da vise nista ne moze da me iznenadi.

 

Edit: A to kolike pare se vrte u online kladionicama i verovatno jos neka underground kladjenja to mi ne znamo, ostaje nam samo da pretpostavljamo.

Edited by Souldrinkah
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

sta znaci maksimalno zalaganje,znaci maksimalno zalaganje.BTS je imao ekstra nagrade i relativno je bio mini TI.Ali sve je to opet smesno u odnosu na pravi TI.I upravo to sto ce se TI odigrati za nekih 40ak dana dodatno utice na nivo igre koji ce pruziti ekipe,tu ukljcujem i nadoazeci esl turnir..Timovi ce igrati na visokom nivou ali ne na onom koji spremaju za TI.Hoces da kazes da su timovi isto motivisani za BTS i TI?Da imaju isti pristup?TI>svi ostali turniri zajedno.

razumem sta hoces da kazes, to si rekao i u prvom postu, ali i dalje ne kapiram kako to procenjujes visok nivo igre i onaj nivo koji cuvaju za TI? jel postoje neki paramteri koje uzimas u obzir ili je to tvoja slobodna procena? ja na svakom turniru vidim konstantan nivo igre, profesionalni nivo koji se iz dana u dan poboljsava i koriguje u zavisnosti od trenutne mete i koliko sam primetio svi teze da budu bolji i uzmu pare na turniru. 

 

nisam to rekao, da su isto motivisani, ali ne mogu oni sad odjendom da upale turbo mod na internationalu i da isfarmuju 150cs za 8min, uz svu motivaciju na ovom svetu. sa te strane kazem da su ovaj turnir The summit hteli svi da osvoje i nije se niko folirao ili igrao sa 50% kapaciteta. jednostavno, neko je vezbao manje, neko je imao vise srece, ali su svi hteli da uzmu 150k dolara. do TI ima jos vremena da se vezba i smisle draftovi, verujem da cemo videti sve i svasta u borbi za 8mil dolara, ali necemo videti mnogo veci, ludji ili bolji nivo igre u odnosu na sad. zato eg-u skidam kapu na osvojeonom turniru, dobili su i vg i dk, koji sigurno nisu igrali levom rukom turnir i cuvali taktike za international :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

lepo se proceni.Nije mi jasno sto si se uhvatio cs-a.To je po meni,manje bitan parametar,pricamo o pro timovima i sta oni kao ne znaju da cs?Ono sto ja gledam je to sta rade celu partiju.Jednostavno broj nerezonskih poteza na svim pozicijama  je minimalan na TI,pogotovo kad pricamo o favoritima(Najbolji primer za to po meni je xboct,koji istina neretko ima neke fix ideje,svaki TI je odigrao super,bez indijanisanja). Na bts-u ih je bilo,mada ja opet kazem da je nivo igre na ovom turniru bio visok i svi su igrali ozbiljno ali ne sa 100% svojih mogucnosti.I nije mi jasno odakle ti zakljucak da je bts bio neki joke turnir sa dobrim nagradama i da se nipodastava EG.Ko to tvrdi taj trolluje ili jednostavno nema pojma.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

kliknes na profil,pogledas datum rodjenja,uz par razreda iz matematike,ne bi trebalo biti previse tesko...evo jednog primera gde se lako moze videti eksperimentisanje i cuvanje taktike od strane DK-a,vode 2-1 u pobedama,treba im jos jedna pobeda da osvoje tur,medjutim,za 2 supporta se biraju BH i mirana,tu sam vec posle pickova video ez game za EG i tako je i bilo...drugo,kad kinezi igraju vs enigme i try harduju onako kako samo oni to umeju,4 sentry ward-a,ode se shuma i blockuju se svi campovi,ne moze niko da me ubedi da su timovi,pogotovo kineski,igrali i dali svoj maximum na ovom turniru,tolko. Ti4 ce biti sasvim neki novi lvl dote u odnosu na ovaj i predstojece turnire jer je razlika prevelika,najvise zbog tog nagradnog fonda a i svi znamo sta znaci jedan ti4 turnir,nesto poput svetskog prvenstva u fudbalu koji pocinje za par dana...

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

kliknes na profil,pogledas datum rodjenja,uz par razreda iz matematike,ne bi trebalo biti previse tesko...evo jednog primera gde se lako moze videti eksperimentisanje i cuvanje taktike od strane DK-a,vode 2-1 u pobedama,treba im jos jedna pobeda da osvoje tur,medjutim,za 2 supporta se biraju BH i mirana,tu sam vec posle pickova video ez game za EG i tako je i bilo...drugo,kad kinezi igraju vs enigme i try harduju onako kako samo oni to umeju,4 sentry ward-a,ode se shuma i blockuju se svi campovi,ne moze niko da me ubedi da su timovi,pogotovo kineski,igrali i dali svoj maximum na ovom turniru,tolko. Ti4 ce biti sasvim neki novi lvl dote u odnosu na ovaj i predstojece turnire jer je razlika prevelika,najvise zbog tog nagradnog fonda a i svi znamo sta znaci jedan ti4 turnir,nesto poput svetskog prvenstva u fudbalu koji pocinje za par dana...

 

DK mozda nije dao svoj maximum, ali glupi su ti primeri skroz.MMY mirana im je jedna od najjacih support opcija.

Edited by pAntera
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...