Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Fora je sto su Navijevci izmislili tu dota taktiku na navisem nivou, i sledeci Internacionalni ce to svi pokrasti.

 

off topic: Jel neko primetio da se gubi manje rejtinga ako igras dobro i skor ti je recimo 5-1 a izgubis u 20tom minutu jer su njih trojica 0-20? Ja kolko sam gledao, uvek izgleda + ili - 25~ poena? Pitam posto sam citao onaj update note kad su rekli da i kako igras ima uticaja, a ne samo pobeda/poraz.

Edited by Jerry Drake

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Kad izgubis ili dobijes 25 poena, to znaci da je tvoj tim u odnosu na protivnicki tim imao 50% sanse da pobedi/izgubi po razlikama u mmr-u svih igraca, zato ne mozes da dobijes 100 poena nego dobitak/gubitak uvek varira izmedju 20-30 u zavisnosti od zbira mmr-ova koji nisu uvek izbalansirani da rezultat bude 50%.

Link to comment
Share on other sites

Ta DotaCinema bas leci dusu, sve im je dobro tamo, i muzika bas nalozi kad gledas top10 i symphony of skill.

 

In otha news: Ruski serveri dole zbog maint. ocekujte najgore. Al kontam da u nase normalno vreme samo klinci iz Rusije igraju, jer kad igram na EU east recimo oko 1-2-3 posle ponoci, bude i dobrih.

Edited by Jerry Drake
  • Downvote (-1) 1

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...