Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Arc 1 je trecina tih 25 epizoda, Arc 2 se zavrsava tamo kad Gats odlazi iz druzine, i Arc tri je spasavanje Grifita i njegova transformacija

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pa s obzirom da je prvi deo izašao u februaru a narodska verzija se pojavila u junu, a drugi deo je izasao u junu ocekujemo u oktobru novembru drugi deo da gledamo -_-

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Eas sam imao diskusiju sa ortakom.

totalno je subjektivno, ne moze da se kvantifikuje u bilo kakvom smislu.. totalno iskustvo zavisi od osobe.

elem, poenta je iskrenost a ne - sta je vise kul - rare.

pricali smo o anime koji su nas dodirnuli bilo emo, intelektualno, inspirativno.

pricam o onim za ceo zivot - koji ostanu negde dublje.

Koji su to naslovi, i da li ih ima uopste?

mene je GITS filozofski introspektivno isprimo, valjda su te godine bile..., gledalo se na VHS i celo pitanje 'ko sam' me poprilicno nateralo na razmishljanje.

Dubinski me odradilo jashta. Muzika i sivilo. I posle svih godina mi je neverovatno lako da se setim dozivljaja..

Mozda sam malo zakasnio, ali zar niko da spomene fenomenalan GTO

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U zadnje vreme imam naviku da odvrtim poneki serijal kako mi dođe, baš sam neko veče konačno odgledao Symphogear, koji mi je legao onako kao raspad scenariste da napiše dramu.

Pogledao i Chihayafuru zato što mi anidb listovao kao sličnu seriju Hikaru no Go-u, anidb usrao motku, klinka je klinka samo kad se upozna sa igrom i onda radnja prešalta u srednju školu gde je klinka još uvek raspad u igri, a rival se pojavljuje tek negde na pola sezone. Ipak je to shoujo anime, ali je dovoljno dobar da se radujem 2goj sezoni kad dođe.

Moretsu Pirates sam isto dovršio zadnjih par epizoda neko veče i serija me je ostavila sa osmehom na licu. Same brodske borbe imaju dobar nivo napetosti. Dok mi je verovatno prva borba Odette broda najomiljenija u ovoj seriji, gde pobeđuju sa 0 oružja na istoj.

AKB0048 - Lik iza Macross F-a radio na ovome. Može da se kaže da je ovo Macross sa punim fokusom na idolima i njihovom putu ka slavi, dok su negativci ljudi koji pokusavaju da Zentradišu u potpunosti ljudski rod u nekulturu. AKB48 i njihove podgrupe su posudile glas idolima u seriji, kao i pesme.

Trenutno se besni pošto sam video svoju zabelešku da nova epizoda Eureka 7 Ao dolazi tek za 14 dana zbog olimpijade, i to baš usred 2 vezane epizode, totalno sam bio zaboravio na odlaganje, ffffff.

Link to comment
Share on other sites

Mozda sam malo zakasnio, ali zar niko da spomene fenomenalan GTO

GTO \o/

-----------------------

btw, u vezi NARUTO filera, ovo su epizode oznacene kao fileri:

Naruto Shippuden

Episode: 057-070

Episode: 091-112

Episode: 144-151

Episode: 170-171

Episode: 176-196

Episode: 223-242

Episode: 257-260

Episode: 271

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Skoro sam cuo da ce biti snimljena 3 Berserk filma,medjutim nisam hteo da spoilujem sebi plot pa sam resio da odgledam prvo originalnu seriju ponovo,pa da nastavim sa filmovima.

Pretpostavljam da ste se svi dobro nasmejali do sada [:)]

Mada,i da sam znao da filmovi ponovo obradjuju Golden age arc,opet mislim da se ne bih zeznuo da sam odlucio da pogledam originalnu seriju ponovo,posto je animacija u ovom prvom filmu blago receno uzasna.Ono je prosto blam gledati u ponekim momentima koliko je lose.Ima vise gore-a i cini mi se da su se otrgli ogranicenja koje je prikazivanje na TV-u namaklo originalnom Berserku.Sve u svemu,valjda ce barem treci biti kao svet uradjen.

Link to comment
Share on other sites

Da Berserk je uzasan, kratko i jasno.

@Zerok.

Fino to izgleda, mada koliko vidim obradjuje Gundam uglavnom (mecha tematika dal je sve gundam, ne znam), nadao sam se sirem spektru.

Svaka mu cas' naravno!

EDIT: Cek, jel on to pravi ili je shaner? :)

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jedno pitanje..ogledah evangelion seriju posle sto godina pa sam hteo da uzmem da skinem i ona dva filma da pogledam, posto su u seriji zbrzali kraj...jedan je death and rebirth, a drugi end of evangelion valjda, al nema ih na pirate bay nesto, tj imaju neke usrane verzije sinhovane na spanski...a videh da ima i neki remake, rebuild of evangelion, valjda li to cemu

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...