Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Tek sad kad je Telenor dao ovaj džabe internet, mt:s se setio da mi pošalje aktivaciju za wap i ta sranja, iako mi to ne treba mi realno, a nisam ni tražio, al za tih osam godina koliko sam kod njih, ne znam da su ikad pokazali ikakvu predusretljivost i bilo kakvu tendenciju držanja koraka s vremenom. Koja ganferska kompanija, dabogda ih pola otpustili.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osim ako nisi bio ironičan, ta fora se koristi već nekih 6-7 godina i uglavnom su daljinci baš mali i nepraktični

nisam bio ironičan. znam da nije nova fora, samo me je fotka podsetila pa sam morao da proserem :)

nepraktični u odnosu na šta? jasno da nije kao veliki kućni daljinac za tv ili htpc, al za gledanje filmova u hotelu ništa ne fali

Link to comment
Share on other sites

Ja onomad uzeh kartu 3 meseca u napred - povratna karta oko 200eur (198 valjda) preko jata. bio je najpovoljniji ATM

smeshtaj - imao sam smestaj u rotterdamu tako da nem pojma :D

za jedno veche smo u hotelu u damrak ulici (tipa knez) dali 85 evra za trokrevetnu sobu. ona je ukljucivala: 3 jedva razdvojena kreveta, deljeno kupatilo sa jos 3 sobe i dobar svedski-sto dorucak u obliznjem kaficu ujutru. nas je bilo dvojica, ali morali smo da uzmemo tu sobu jer nam se vise smuchilo tumaranje od hotela do hotela. cene su mozda i jeftinije. u svakom slucaju rezervisi online sobu jer ima pun kurac turista i tuku se oko soba. (bukvalno - zamalo neki klinci italijani i englezi da se pobiju na recepciji :D )

lep grad, sjajan bajan ako volis bicikle, lepu arhitekturu i umetnost. I NARAVNO DROGU I SKUPO PIVO

ako volis dobar nocni provod - od toga nema leba za male pare. bolje idi u bilo koji shpanski grad za nocni provod

na ulicama je takodje u svakom trenutku 300.000 turista od kojih sam pizdeo, u prodavnicama u glavnom rade arapi i marokanci

ako upoznas neke holandjane automatski dobijas 300 internets.

Link to comment
Share on other sites

@travar

povratna karta me izasla oko 200e jatov avion beograd->amsterdam (direktan let), u povratku ide preko brisela ako se dobro secam, oko 2 sata traje let (baci pm za info oko agencije ako te zanima)

smestaj je bio u buldog hostelu, jako dobar hostel, nocenje sa doruckom je 30e bilo, ali mi smo bili za vreme praznika queensday (30. april) mozda mozes i jeftinije da prodjes (obavezno rezervisi unapred) imaju svoj 'lounge bar' i odmah pored hotela coffee shop =)

iskustva, pa s obzirom da sam isao na guildmeet (wow hae) uglavnom smo blejali po gradu, nagledali se turista, kurvi se nismo nagledali odvratne su ><

spremi se da puknes dosta na hranu, obrok je izmedju 10 i 15evra

pazi na:

tramvaje i bicikliste, zgazice te nece ni trepnuti =)

ako se setim jos necega dodacu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Belkinje su 50eur/30min crnkinje su 30eur/30min

Hoteli su jeftiniji od hostela, imas sobu sa bracnim krevetom (dvoje ljudi jelte), kupatilom i tv-om za 40-50 eura u samom centru dok je hostel najmanje 25eur po osobi i to spavaonica za 15 ljudi i vojnicka kupatila.

Sto se tice hrane, ako hoces jeftinije da prodjes imas u onim velikim marketima kao kuhinje gde mozes uzeti jeftino ok kuvani obrok.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...