Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Zato sto kad rotiras oko tvoje ose dobijas poziciju u odnosu na prvog kera koja je na slici 1.

Ti si naravno u svojoj glavi to zamislio zasebno zarotirao i stavio gde ti odgovara, a ja samo navodim tvoje ograniceno razmisljanje.

66.2.jpg

your argument is invalid?

*legenda-crveno je prvi ker

nacrtao sam da vrh dodiruje tacku 0 da bi lakse shvatio :* (a i da bi crtez bio pregledan)

@dzoni, kapiram, ali mohi je nob!

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo ces mi reci gde je tu tvoja pocetna postavka 66?

Ja tu vidim da si poceo od ovoga

pejaboon2.jpg

Drugo

LogicFAIL.jpg

Kerovi su tacno jedan iznad drugog, a na tvom rezultatu su pomereni.

Sto se tice nigrole i ogledala kroz sred glave, ja nisam rekao da je to ogledalo vec osa rotacije.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

prvi crtez je napravljen da ti objasni kako jedna sestica moze da se rotira za 180 stepeni i da se dobije ker koji jebe drugog kera u usta.

onda si to sve pretvorio u poziciju kera broj 1 koja ne odgovara osi rotacije na crtezu, a rekao sam ti da sam osu stavio tamo da bi crtez bio pregledan.

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Koji ste carevi jebeni :D

peja je rekao "da je to 66 od cega se jedna sestica rotira za 180 stepeni?", što je i moguće ako se upotrebi mohijeva rotacija oko svoje ose za prvu šesticu (66). Ali to onda NIJE "u ogledalu", što je i sam mohi priznao, jer smo se složili da ne može ogledalo kroz glavu.

a mohi je skapirao (ili namerno se napravio lud kao i obično) da je peja mislio na ovo (jer je peja tako bio crtao)

2zp38ec.png

i kao PA TO TI NIJE 66, JEDNA JE IZNAD !!1

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

brate zajebali ste i mene sa 'nebitnim digresivnim raspravama koje zapravo nisu nebitne jer se svode na princip':)

ja wall of textujem, brate, vi crtate, level 2!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Koji ste carevi jebeni :D

peja je rekao "da je to 66 od cega se jedna sestica rotira za 180 stepeni?", što je i moguće ako se upotrebi mohijeva rotacija oko svoje ose za prvu šesticu.

a mohi je skapirao da je peja mislio na ovo (i to je ok, jer je peja tako bio crtao)

2zp38ec.png

i kao PA TO TI NIJE 66, JEDNA JE IZNAD !!1

dakle, uz pomoć mohijevih primera dokazali smo da je peja ipak u pravu :D

Niko nije rekao u celoj ovoj raspravi da ne moze da se dobije doticna slika od onoga sto je peja rekao, vec sam rekao da mu je objasnjenje lose, a mozak linearan i neinventivan jer se zakucao za prvu stvar koja mu je pala na pamet pri objasnjavanju ovoga.

Na primer, ja kad sam video njegovo objasnjenje morao sam da se vratim na sliku dva kera da skapiram oko koje ose je on to mislio da rotira, dok objasnjenjem 9 i 6 u ogledalu ili 6 i 6 rotirano oko vertikalne ose po sredini sestice ne zahteva da gledam kerove i zamisljam ih kao sestice i devetke vec mogu bez gledanja da zamislim tu sliku. Dok iz "66 gde je jedna rotirana za 180 stepeni" mozes da zamislis samo kurac i moras gledati kerove opet, a to nije poenta jer onda koristis tu sliku da bi resio pejinu zagonetku, a ne obrnuto.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

nije bilo pitanje kapiranja slike, nego prezentovanje u brojevima.

ja sam rekao da je 6 i 6 rotirano za 180. 69 je navedeno vec, znaci ne mislim na tu osu rotacije.

onaj ko nije razumeo, a video je sliku i procitao da nije 69 i nije glup shvatio je na sta sam mislio.

onaj koji je pao sa marsa samo da bi se prosro, on je mohi

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

6 i 6 rotirano za 180 moze biti i ovo na slici 1, a da ne pominjemo varijacije na temu rotacije oko kose ose cime se dobijaju razne moguce opcije tipa ova na slici 2.

pejaboon4.jpg

Sto znaci da neko ko nije razumeo, a procitao je da nije 69 moze da pomisli da je stosta drugo jer NISI LEPO OBJASNIO.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

6 i 6 rotirano za 180 moze biti i ovo na slici 1, a da ne pominjemo varijacije na temu rotacije oko kose ose cime se dobijaju razne moguce opcije tipa ova na slici 2.

pejaboon4.jpg

Sto znaci da neko ko nije razumeo, a procitao je da nije 69 moze da pomisli da je stosta drugo jer NISI LEPO OBJASNIO.

ovo prvo je "u ogledalu", što znači da ni ti nisi lepo objasnio face.gif

Link to comment
Share on other sites

ne moze ako gledas i sliku

Opet, onaj ko razume sliku ne treba mu objasnjenje.

ovo prvo je "u ogledalu", što znači da ni ti nisi lepo objasnio face.gif

Joj aj iskljuci se ili se vrati na matematiku za osnovnu skolu. Ovo drugo je 6 rotirano za 180 stepeni oko vertikalne ose.

A ja sam rekao 9 i 6 u ogledalu, a ne 6 i 6 u ogledalu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...