Jump to content

WCG 2010 CS GROUPS


uk1g

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hajber, king, vlada, gordan i zeus.

a realno se oni ni ne takmiche sa WMF, naravno valjalo bi da odigraju shto bolje da bi probili led, ali mech sa kanadjanima ce biti kljuchan.

videcemo shta ce biti, meni se lichno dopadaju nashe shanse, a proci grupu bi bio stvarno veliki uspeh.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam shto svi misle da ce PM u mechu sa "GameHolics" opushteno dobiti..isti tim pre 2 god u Dubai-u izgubilo 16-14 od sk-a, shto znachi da ipak nisu losha ekipa..

Pa ako ides tom filozofijom i stari KGB je izgubio od SK ako se ne varam 16-13 pre par god sto mu opet dodje na isto :)

infidel

Link to comment
Share on other sites

Ne znam shto svi misle da ce PM u mechu sa "GameHolics" opushteno dobiti..isti tim pre 2 god u Dubai-u izgubilo 16-14 od sk-a, shto znachi da ipak nisu losha ekipa..

Bilo je 16:3 za sk i sk je izasao iako se igralo fullrounds (nije im trebala razlika posto su pobedili sva 3 meca) pa je unet rezultat 16-14

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ides tom filozofijom i stari KGB je izgubio od SK ako se ne varam 16-13 pre par god sto mu opet dodje na isto :)

ja samo hocu da kazem da ih ne treba potcenjivati i da mozda nece biti tako lako kako svi misle..

Bilo je 16:3 za sk i sk je izasao iako se igralo fullrounds (nije im trebala razlika posto su pobedili sva 3 meca) pa je unet rezultat 16-14

e vidish, to vec menja razmishljanja i ochekivanja ;)

GL PM

Edited by dajk

dAJK d-.-b

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi rev da se vezba, pa da ne bude tako misljenje : "oni se ne takmice" , Na'vi se isto nije takmicio ni sa kim pa su uzeli boot camp po 12h nekoliko meseci i dosli do rezultata

daj pare za 12h bootcamp i ugovore kao shto ima navi i svako ce to da radi :D

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...