Jump to content

Nba 2k11


baltam0s

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cek, ja sam cuo da pec nije to ispravljao (bila su dva peca jel tako, ja sam pecovao onaj prvi i on definitivno nije ispravljao my player, onda sam odustao, ortak je skinuo drugi i reko mi da ni on ne ispravlja)?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

izgleda da sam glup lol

ja sam pecovo 2k9 pa mi se nije nesto resilo sto je trebalo, a 2k10 mislim da je ortak pecovo i da se zalio da i dalje nema da namesta...al nisam siguran, tako da ko ce ga znati:)

ako je tako onda kul. jedino da isprave ono sto nikad nisu ispravili, a to je da ako ne furas modele na max, budu im crne ili providne teksture (2k9) ili jednostavno igra crashuje ako ne ostavis default facu (2k10 - smes da menjas frizuru recimo, ali ne smes da pipas gradju lica). nemamo svi high end kompove...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Moze da se namesti :D Sjajna igrica,vrh odradjena,samo mi je sranje sto su driblibge skenjali,samo ko ima analog dzojstik moze da uziva u driblanju :( mi tastaturashi mozemo samo da gledamo :( (isto kao za pes 2011) :((((

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

popravili su maj plejer trista puta. mrzi me da nabrajam, ali vidis pedeset stvari poboljsanih za tri minuta otprilike. medjutim, ove kontrole opasno ne mogu da skontam, ne znam ni da driblam ni da se guzim sa likom pod kosem, nista numem:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma nije sto je analog dzojstik, nego stone znas sta je sta i sto su neki principi promenjeni, a za masu kontrola ne pise sta rade. primera radi, pise ti nesto tipa "right stick", pa ti mozes da ga mapiras na tastaturi, ali ti ne pise sta je right stick:) dakle, umesto da pise "krosover" ili sta god, pise "right stick", koji retardi...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma mora joypad,na svu srecu pa ga imam :) Pogledajte tamo u controls ono advanced ima boga oca i skoro nista ne umem da uradim.

Zajebano je dosta sa driblinzima i fintama,asistiranje je dosta teze nego u 2k10.Za roling npr. mora da se drzi LF1+polukrug unazad od ruke u kojoj drzis loptu,krosoveri pizde materine...ima gomila stvari i dosta je tvrdo da se urade + mora da se ima dosta poena u stats za dribling inace patka.

Ima stvari koje me dovode do ludila:mnogo se protivnik "lepi" za tebe,ona skala za c,b,a UZAS...jebeno pokusam steal dobijem - ,ako se zajebem i pritiskam pass da bi prekinuo animaciju on mi da - zbog losheg trazenja dodavanja itd.

Ai saigraca nekad ume da bude tako retardiran.

Bilo bi extra kad bi partije u sezoni mogle da se smanje sa 82 il koliko vec na 50,20 ko sto je ranije bilo.

Anyway,upao sam odma u majami i horor je ekipa ! Wade,Lebron,Bosh kidaju.Uzeo sam SF atletik sa fokusom na mid shooting,vertical,dunk.Uvek sam sesti igrac posto su sg i sf uvek zauzete sa ovom dvojicom demona.Odigrao 50 utakmica 42-8 skor. Uzeo sam 2 puta player/rookie of the month.

Igram na pro,4 min cetvrtinu.Prosek 12tak poena 3skoka 2asis 1steal.Kao sto sam gore napomenuo popizdim kad ai nece da doda loptu i usere 5 akcija za redom ili kad me stavi na PF,C poziciju protiv sekila ili howarda koji me useru :P

Koju kameru vi koristite? Ja sam na onoj broadcast.

edit:dal mozda mogu da se totalno ugase one medju "animacije" u vreme tajmauta,izmedju cetvrtina,halftime report i na kraju ako si igrac meca da odma prekines,a ne da se ceka da komentator nesto sere ?

I kako trazim jebeni alley-oop ?

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

koristim default kameru xD ja sam tek poceo sa my player, tacnije prvi pick druge runde i otisao sam u Nets-e, odigrao u kampu utakmicu protiv orlanda i to katastrofalno :( smorio sam se jer nema Penny Hardaway-a jednog od najboljih igraca 90ih definitivno

LF1 + Button 3 (to mu dodje Krug na PS gamepadu) i igrac mi baci loptu kao za alley-oop.. ali ne znam kako se trazi, nekad je bilo LF1+ Skok , probavao sam LF1+ pass , skok, mada se nista ne desava :(

Inace igram SG (Atletic), Vertical, speed, quickness, dunk :D to mi je u planu da budzim kao sto sam radio i u 2k10 (20+ poena po utakmici)

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

ajde recite mi kako se zove dugme za dribling i dugme za box out, aj leba vam pogledajte u kontrole. posto za neke stvari ne pisu nazivi funkcija vec samo dugmici.

sto se mene tice, ja sam igrao na onoj 2k kameri (kad gledas pravo na kos) maj plejer jer je preglednije i stvarno se bolje sevas i ulazis jer vidis rupe i sve. medjutim, nije nesto atraktivna kamera. kad me smara ta, igram na nosebleeds jer mi najvise lici na standardnu basket/fudbal kameru od davnina.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam ponovo, novog lika, ali sam promenio still igre, poceo sam kao Shooter na SG poziciji, pre sam furao Dunk still.. Lakse se dobijaju ocene kao suter, ako se odradi pravilan sut makar promasio dobijam + i uleteo sam u Golden Stejt.. smor :D nadao sam se finixu ili orlandu (zbog Hardawaya koga nema) :( i prve dve tekme, vs Orlando i vs NY Knicks.. -.- ex Hardaway timovi smor :D

elem, back to game, sve me vise i vise drzi igra, davanje intervjua posle tekme, pa pogresim taster obicno i ispadnem drzak lol.. dosta zanimljivih i kul inovacija u odnosu na 2k10.. planirao sam da kupim original, al cuo sam da im serveri nisu bas nesto, pa sa ne isplati uzimati :( sto se tice komandi, jednostavno nemam zivaca, ne umem da odradim ni dribling trening.. pa samo idem na shooting jer tu sigurno dobijem 400 poena + 1 do 2 skilla na medium / offdribble shooting.. sto mi savrseno odgovara, 45 rating (86) shooting al koristim dzordanke sa +5 na medium shooting, pa retko promasujem :D tako da sa mojom bednom minutazom od 4-5 minuta uspem da ubacim 8-14 koseva po utakmici, uglavnom od 700-1000 poena dobijam al jos uvek sam na pocetku, ball security i dribl je izgleda obavezan kao i quickness/speed.. da bih se lakse izdvajao od igraca ka poziciji za sut, jos uvek nisam najbolje savladao fintu na (trougao ps gamepad) koja me kao izvlaci od igraca za sut.. :S jer nekad mi ide u roling pa 70% slucajeva pravim faul u napadu i tu gubim na oceni bukvalno za celu skalu

ako ima neko neke savete rado bi ih poslusao :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...