Jump to content

Nba 2k11


baltam0s

Recommended Posts

ja sam krenuo kao pg, draftovali me nicksi, ali sam posle desetak tekmi(posto su slepci neopevani) zapalio u lejkerse:) i sad imamo skor 26-6:)

stavio sam da sam athletic pg, i sta znam, morao sam prvo da nabudzim ball security i ball handling jer su mi krali loptu kako me pogledaju. Ide mi na zivce pomalo passing sistem, nikako da se naviknem na icon passing:/

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja stavim dva, ali mozda cu morati da menjam jer magarad ne skaliraju dostignuca sa minutazom. jebo im ja mater, sta dajes izbor minuta kad ti opet isto treba od c do c+ ko i sa pet minuta...lenja goveda. ako u dva minuta das jednu trojku, dve dvojke, ukrades loptu i imas tri asistencije, ti si super igrac, ali ne, ti si stigao do b- u najboljem slucaju ako nisi nista zasrao. jednostavno nemas vremena.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kod mene zavrsena sezona.Kao sto sam rekao draftovao me majami:vejd,lebron,bosh pa cak i ilgauskas zajebani.Smor je samo sto ako vejd i lebron odluce da drze loptu ceo napad nista ne radim.

Odigrane 82 utakmice 71-11.

Drzao sam 3 min cetvrtinu,al jako je zajebano na pocetku dobiti dobru ocenu sa tako malom minutazom,tako da sam prebacio na 4 min.Pro tezina,sliders na default,nba rules default.

Sesti igrac sam bio do poslednjih 15tak utakmica,a tad se lebron povredio na 5 nedelja.

Prva 2 meseca lebron je uzeo player of the month,nakon toga sve moje i naravno rookie of the month.

Ucetvovao u rookie game i na all-staru.

Uzeo sam rookie of the year,best sixth player,all nba team,all rookie team i promakao mi je samo mvp i defense team.

Evo me finale plejofa protiv lejkersa.Sad vec dajem preko 25 poena 5 skokova 2 kradje 4 asistencije i uglavnom zavrshavam sa A-+.

Sto se tice samog igraca:

SF/SG athletic

max medium shot,layup,dunk,vertical,offdrible,intrafic

sad budzim speed i quickness 85

Dobio sam ikonu krila pored imena i sad mogu da radim 360 zakucavanja ili da uzmem dunk pakete od zajebanih igraca.

Par saveta:Sem ako ne zelite da pucate trojke nema potrebe uzimati bilo koju drugu opciju sem athletic.Daje najvishe na speed i gomilu stvari koje se jako tesko budze preko treninga,a kostaju pakleno mnogo 2k po poenu.

Sut je lako nabudziti,samo sto razne "klase" imaju drugacije max statove,ja npr ne mogu da 3pts preko 80.

Trening samo raditi shooting uvek se uzme 400 +skill poen.

Posto mi je max med shot,pre treninga odem u edit skills i skinem 2 poena...na treningu dobijem ta 2 nazad tako da zaradim oko 1k poena.

Obavezno odradite A+ na key games(kaze vam onaj batja kad je key game ili na schedule sija taj mec)dobijaju je x2 poeni tu sam jednom zabo 4k.

Ima "prevara" u plejofu,al nema sanse da to radim i ovako mi je muka od igranja...vodim 3-0 u seriji i sledeca utakmica je key game.Izgubim onda je sledeca utakmica opet key game i tako moze kroz ceo plejof.

Najlaksi nacin za c,b,a konstantno postavljanje blokova i zakucavanje iz kontre.Najvishe se dobije na dobar def+rampu.

Obratite paznju na patike koje dobijete ima sjajnih.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

naravno, izgledas isto ko ja, samo sto sam ja celav i imam drugaciju bradu:)

bas fali ovom 2k gotivna facijalizacija, pes je keva za to, mada su malo sjebali sa jedanaesticom, bio je bolji u prosla 2-3. pravio sam se identican (ne volim da importujem fotke), sada nisam bas uspeo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Menjao sam bradu i tezinu povremeno.

Inace alejup-LF1+B (b mu dodje postavljanje bloka u napadu),ali totalno je random nekad mi baci kad mi se postave 3 lika,a nekad kad idem sam na kosh nece pa da ga jebes.

Ako povecate steal smanjice se bad steal attempt.

Trazenje postavke bloka LF2 hold.

Josh jedna stvar...kad dajete one komentare ako nabudzite team chemistry ili kako se vec zove,saigraci ce vam uvek dodavati lopte+moci cete da drzite loptu mnogo duze...pre nego sto vam daju - za holding the ball too long.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

evo ja kao peglam, ali slabo, imam i pes i wow uz to:(

e, a de se gleda team chemistry i ostalo sa konferencija za stampu?

mnogo me nervira ono sto su kao popravili, al nisu dovoljno izbrusili, sa menjanjem protivnickih igraca koje treba da cuvam. ako je polukontra, izmenja mi se svih pet likova da ih cuvam i na kraju onaj sto nije moj kuca (naravno, stotinku pre kucanja postane moj) jer ja jurim nekog po trojci i ode mi trecina skale zato sto sam 'allow man to score'. ili se desava obrnuto, kasnim na trojku.

ne kontam od cega zavisi koliko ce ti skinuti/dodati na skalu ocene u igri. posto to sad vise nije fiksno, vec ima vise koraka, tipa mogu da ti skinu piksel za allow man to score, a mogu i pola. mislio sam da je to koliko sam smarao lika, ali nesto mi to ne pije vodu, pogotovo sto sam par puta bio potpuno siguran da cu dobiti good shot defense, a popio sam to.

da li i vasi saigraci igraju potpuno retardirano? ako postavim nekom blok, on ce u 90% slucajeva da bude u fazonu "uau blok, moram to da iskoristim, liroooj dzenkiiins" i da se zaleti u pet likova da bi, jelte, ispostovao moj blok i fala bogu promasi sve zivo:) retko kad vidim normalan sut, al zaista. ili neko izvijanje i dabl pampovanje sa kapice sacuvaj boze, ili isto to pod kosem, ajde, to je jos i normalno.

sta konkretno da budzim za dribling, tj sta je najvaznije? ili dva najvaznija? budzim dribling, naravno, ali nesto ne mogu da prodjem nikog, EVENTUALNO mogu da drndam krosover, pa da naskocim u stranu i sutnem, ali neko prolazenje ne dolazi u obzir. mozda mi treba speed, ali ne daje mi se jos u speed jer kosta boga oca, a tek sam na pocetku, tipa pedes nesto sam overall.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

igra je prilicno laka, igram na hall of fame, uvek sam oko A, 4 minuta cetvrtina, athletic, u sutini fora je kada oni imaju napada, ako sutiraju sa distance/trojku istrcis kontru i kucas, u napadu samo pravis blokove i ako mozes prodor i kos, meh , nekako sam izgubio volju da igram.

edit: istripovao sam da je superstar najjace, edit superstar>hall of fame

Edited by BISS
Link to comment
Share on other sites

e, a de se gleda team chemistry i ostalo sa konferencija za stampu?

Nba.com>home page tu imas chemistry

ne kontam od cega zavisi koliko ce ti skinuti/dodati na skalu ocene u igri. posto to sad vise nije fiksno, vec ima vise koraka, tipa mogu da ti skinu piksel za allow man to score, a mogu i pola. mislio sam da je to koliko sam smarao lika, ali nesto mi to ne pije vodu, pogotovo sto sam par puta bio potpuno siguran da cu dobiti good shot defense, a popio sam to.

Ma to komp odredi kao koliko si usrao.Krajnje retardirano daje - +.

da li i vasi saigraci igraju potpuno retardirano? ako postavim nekom blok, on ce u 90% slucajeva da bude u fazonu "uau blok, moram to da iskoristim, liroooj dzenkiiins" i da se zaleti u pet likova da bi, jelte, ispostovao moj blok i fala bogu promasi sve zivo:)

Naravno :P

Ovo za dribling...ma budzis dribling,speed jebem li ga.Jako su tvrdo uradili to.

Ovo sto Biss kaze realna situacija.Ranije sam skakao za loptu u odbrani,a mnogo bolja varijanta vidim da ce da sutnu lagano krenes napred uvek dobijes pass i zakucas.+ na kontru + na dobar sut + na kucanje.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

jebena usrana zabagovana igra! selektovan sam sa rookie match, taman sam poceo da prasim sve redom i povredim se par dana pred mec. Ok, igracu kroz povredu ne smeta mi, i onda se povredim dan pre meca jos jednom i iako sam izabrao da igram kroz povredu, preskoci mi taj event:/ poludeo sam, smorio sam se, aaaaaaaargh.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...