Jump to content

Nba 2k11


baltam0s

Recommended Posts

pa niko ne razume sta pitas?:)

ne, stvarno, pojasni pitanje, sta znaci namestiti krosover i roling (to mi kao nesto i jasno), al onda me potpuno zbunis sa ovim 'plasticno':)

krosover ti je ja mislim na 'clutch', ovako po secanju, a roling (onaj posle koga ne mozes da vodis) ti je na naskok (to je ono sto sluzi za banane kad si u odbrani).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha, pa "plasticno" znaci jednostavno. :D

ali nije, clutch je kad hoces da sutnes recimo, pa onda prebacujes iz ruke i ruku, kao pripremas se za sut, i kako kaze rec, to sluzi za poslednje sekunde napada/cetvrtina, dakle za kao neko "resavanje".

A roling mi treba onaj sto nastavi da trci posle njega, kao u 2k10.

Nadam se da je sad jasnije. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

na clutch je driblanje, samo moras da kombinujes sa pravcima, ko sto kaze baltamos. ne moras na analogu, mozes i na tastaturi, ako ne voles analogiju.

roling koji nije naskok se radi verovatno na clutch isto, samo sa tim kruznim tripovima.

haha, pa "plasticno" znaci jednostavno. :D

pa ono, ja bih rekao da je vise stvar u pritupu objasnjavanju nego u jednostavnosti:)

al nije mene zbunilo sto ja ne znam sta je plasticno, nego sto oces da ti kazemo dugme za krosover 'plasticno', pa ako ti kazemo, rekli smo ti, nema sta jednostavno/komplikovano:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja skapirao drzis levo dugme ono LF1 valjda i palica polukrug u nazad xD

Moram priznati da SG (Shooting) prelep za igranje, nije naporan i nema prodora, ali sut sa distance, prelep osecaj :) 2k10 sam ceo igrao sa kucanjima sada sam probao ovako i moram priznati jako zadovoljan

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Pozdrav narode. Napravio sam shooting guarda, i posle summer circuita sam upao u Buckse. Na svakoj tekmi sam imao maksimalan skor a od drillova sam barem pola odradio dobro, medjutim cini mi se kao da imam jako malo overall (47). Gledam druge rukije ide im overall od 50 do 80. Jel to normalno?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

2-3 stata ti povecavaju: avernes i drugi sam zaboravio al je na toj strani isto [:D]

Mada nema potrebe da se cimas oko toga ionako nema neku funkciju.

Mozes sve bitne statove da nabudzis na 99,da igras ko zmaj svaku utakmicu,a overal ce ostati mali.Ja sam imao 50+ celu sezonu.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

brate bionic, ocene idu vrtoglavo:)

videces, bices najlepsi, najbolji i najbrzi posle 2-3 sezone i smorices se jer ne postoji visi nivo tezine. ne znam zasto si na osnovu nekoliko utakmica zakljucio da ide sporo:)

ako ipak oces sto brze da se budzis, evo ti saveti za sg:

-uzmes atletika ili onog drugog zivotinjastog, nikako sutera ili ne daj boze 3pt sutera. ovo je zato sto ce ti trojke svejedno biti bezveze, a i nisu bitne za samu igru. a 3pt ima maltene samo to. ostali shooting nije skup, a speed je jedan od najskupljih statsova (a i jedan od bitnijih), a to dobijas sa atletikom. takodje ces da skaces, polazes i tome slicno, a time je najlakse dobijati dobre ocene i dobre stats poene. sut nebitan zbog sledeceg:

-za vezbanje uzimaj samo sutiranje. najlakse je, bices uvek ful uspesan (mozes da ne dobijes sut samo ako te bas, bas, bas ne bude islo). sutiraj sa sredine. poene isto odmah stavljaj u sut. zasto odmah? zato sto, kako stat napreduje, poeni su skuplji. tako da nije isto ako dobijes +1 mid shooting ako ti je mid shooting 45 i ako ti je 65. ne secam se cifara, ali u svakom slucaju, sa 45 na 46 si preskocio 150 poena npr, a sa 65 na 66 si preskocio 300. tako da napredujes brze za iste pare.

-kad dodjes do nekog normalnog mid range suta, kao i ostalih stvari vezanih za to (recimo shoot from dribble), budzi dalje ball control, polaganje, kucanje i te stvari. to znaci da ces moci da kucas pored mrcina koje si prethodno predriblao. sto znaci da dobijas plus na ocenu zato sto si driblao, zato sto si kucao i zato sto si imao hajlajt potez. takodje, verovatno ce te iznabadati, tako da ces dobiti slobodna, sto mu isto dodje free plus. nabudzi i dodavanje na pristojno, da bi mogao da budzis ocenu na asistencije ili good pass.

-dzabe plus na ocenu imas kad se gradis. dakle, kad sutira neki nebitan lik, gradi svog lika. dobijas plus na succesful box out bez obzira na to da li je lik pogodio ili ne. tajmuj banane, opet ces dobiti plus za dobar defense iako je lik dao kos. nemoj da se lozis preterano da krades lopte i generalno da se primas. kao mali dobar decko koji slusa igricu i trenera, dobijaces najvise ocene na pocetku kad si jos retardiran, posle kad nabudzis statsove, mozes da se izivljavas. istrcavaj kontre i kad nema potrebe, mozda dobijes plus za lepo trcanje u kontru. pravi nameran faul kad treba (lik sam pod kosem), dobices plus za smart faul. kad pravis nameran faul, pravi ga sa bindom, nemoj da drndas steal ili bananu, pa kao da ispadne faul, zato sto ces dobiti minus za licnu gresku, a ne plus za pametan faul. isto vazi i za namerno fauliranje u penal zavrsnici. dakle, kad oces namerno da fauliras, iskljucivo fauliras sa bindom za nameran faul, banane i stealove radis kad neces da pravis faul.

-pozaboravljao sam 90% stvari...e da, skontaj sta ti tim radi u napadu. ne mislim sad da tacno znas playcalling, ali videces po skripti za napad da li ces dobiti loptu ili ne:) ako dobijes loptu, jebes keve, ako ne dobijes, izvlacis najbolje iz toga, ides dole, gradis se, pravis skok u napadu...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha Dule kad objasni ne treba ti wikipedija narednih mesec dana :D

Skontao sam kako igra fonkcionise i sve to, samo me je bunilo kad sam video statse od drugih rukija, pa na kraju ispadne da mi treba cela sezona da bi nabudzio overall ko Majonez iz Grizlija kad je bio u Summer Campu. Inace shicam trojke ko popizdeo, dobih i dzordanke sto daju +4 na 3pt. Ajoj srece kad sam nabudzio vertical i dunk pa kad je krenuo da kuca malac. Bedak je sto mi uvek upadnu zivotinje iz protivnickog tima koje ja cuvam, tipa Brajant, Ellis, Wade. Al zato kao 6ti igrac imam prosek od 24 poena po tekmi, a overall 57 lol

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Nabudzih 75 medium i 3pt i zivot je lep. Sa dobrim pritiskom dugmeta ne promasujem, pod uslovom da sam u ritmu primio loptu (ne iz driblinga) i da mi niko ne skace u facu. Sad jos dunk, dribbling i passing do 70 pa cu da se fokusiram na defence xD

Koji rejting kucanja moram imati da krene da izvodi akrobacije u vazduhu? Vertical mi je vec na 75

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

vertikal budzi do kraja, na 90 mislim da ces dobiti air jordan kucanja to znaci skaces iznad obruca.. malo bzvz

nabudzen mi shooting medium na 99, i kad god odbijem 1 trening idem na shooting, skinem 1 poen sa shoot medium :D free points kek..

uglavnom probao sam da igram sa centrom, malo je teze nego sa SG pozicijom koju sam do sada igrao..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je odbranu igrati uvek teze nego napad. Sad sam imao prvi key game protiv Atlante, cuvati Joe Johnsona tesko u picku materinu. Znaci u sprintu izmedju mrcina sto mu non stop prave blokove pa stigni u stavu da ne sutne pa ga spreci na udje...znaci oznojio sam se do kraja utakmice ko da sam igro u rl-u. Al zato 47 poena i pobeda :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...