Jump to content

Liga Sampiona 2010/2011


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alves je uvek bio odvratni mali cigan, samo je sad pustio bradu pa misli da je opasan. Pepe je mesar i neka su ga iskljucili kad je glup, ali cigan ostaje cigan.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ja kad bi me izneli sa terena i vratio se na teren da igram fudbal bilo bi me sramota:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

za sve koji kazu da pepe nije zasluzio crveni karton sinoc

njegova sreca pa je omasio alvesovu nogu, ali onakvi startovi i treba da se kaznjavaju tako, ko mu je kriv kad je napaljeno tele

btw:

No Real Madrid player yesterday completed more passes than Barcelona goalkeeper Valdes: 24 - Marcelo 22 Alonso 21 [uefa.com]

trpaj goveda iz madrida

Kao sto mozes videti na snimku par postova ispod, Pepe je isao na loptu a posle kontakta sa loptom njegova noga je otisla na desno ka alvesu. Posto ga nije dodirnuo to moze da bude samo opasna igra odnosno zuti karton.

Tako da koliko god Pepe bio mesar stoka i sta vec ne, nije zasluzio crveni, a alves je definitivno zasluzio godinu dana zabrane igranja zbog simulacija i omalovazavanja fudbalske igre.

Link to comment
Share on other sites

ma daj,koji cavi

mesi i inijesta su olichenja carevanja fudbalski,dushevno i sve to

cavi je majstor,ali sitna dusha

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sada kada vec nece imati Pepea i Ramosa da ponovo napravi neki bunker pa da ide na kontre, voleo bih takvu ofanzivnu taktiku da napravi, ali bas ono, da sve puca [:D] Benzema, Ronaldo, Higuain, Kaka, Ozil, Di Maria, sve i 5-0 za Real...

Pa ako je sa Interom mogao ofanzivno da igra, mora da proba i sa Realom...+ gubi 0-2... prosla tri el klasika uopste nisu onakva kakva sam ocekivao

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...