Jump to content

Kick or no kick!


pirun

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa, po nekoj logici, svaki selektor koji nije prošao u drugi krug na svetskom prvenstvu bi sam trebao da podnese otkaz.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

da, ali po sto smo to mi, srbi (ZAOBIDJITE PENALE RETARDI), nama je to oprosteno...

covek je doneo neku novu energiju u reprezentaciju, koju sami igraci postuju i i dalje zele da je slede, sto znaci da ne bi trebalo nista menjati, ako ide...

ne racunamo vecerasnji poraz u PRIJATELJSKOJ utakmici protiv grcke.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ide, da, ali očigledno ne ide. Mislim, cenim ja i privrženost i odanost i naklonost igrača, ali su valjda rezultati na prvom mestu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

mislim mene realno boli kara i mislim da bih ja bio najbolji selektor,ali zaista.Kad bi hteli da me igrachi slushaju,bilo bi vrh.E sad,to je taj momenat,Antara je neki shmeksi,igrachi ga gotive i verovatno ne bi da im je trener neki vinjaklija iz nase domace garde vec "mister". E sad,"mister" je ocigledno izgubio kompas u pogresno vreme i trebalo je da pokazhe muda i da izbaci stojkovica,da izbaci ovog ili onog,da napravi neki radikalan rez,a on to nije uchinio,niti ce uchiniti,a sve cesce vuche pogresne poteze.

Kad pogledam,realno,hteo bih da Antara ode.Ali onda,opet,pomislim,ko da sedne posle njega.I sem nekog stranca,zaista ne vidim reshenje.Za mene je Djukic bio sjajan izbor i samo mu je trebalo dati vremena,ali sta da radis kad je Tole neunishtiv.Ovako,sem ako ne bih video nekog stranca na klupi,sto je malo moguce a da nije neki debil poput Klementea koji ispada sa timovima po segundi i primeri,zaista ne znam ko bi mogao da zameni Antaru.Sto opet naravno,ne znaci da ga zato treba tolerisati.Jako zajebana situacija.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da, ali po sto smo to mi, srbi (ZAOBIDJITE PENALE RETARDI), nama je to oprosteno...

covek je doneo neku novu energiju u reprezentaciju, koju sami igraci postuju i i dalje zele da je slede, sto znaci da ne bi trebalo nista menjati, ako ide...

ne racunamo vecerasnji poraz u PRIJATELJSKOJ utakmici protiv grcke.

tako je debelo placen da napravi energiju i dobru atmosferu :) rezultati ? pa sad jebiga ne moze sve :) neka ode ko ga jebe .....imali su drugi iste rezultate i manje plate pa su dobili otkaz :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Da, sve vidim da su drugi dobili nemce na SP. Santrač je u Francuskoj imao pet puta jaču ekipu, pa je odigrao ko pička sa 10 bekova protiv Holandije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da, sve vidim da su drugi dobili nemce na SP. Santrač je u Francuskoj imao pet puta jaču ekipu, pa je odigrao ko pička sa 10 bekova protiv Holandije

ali sa igracem vise :) a i mi uvek igramo ko picke :) a on je makar prosao grupe :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

S' jedne strane bi bilo ok da ostane s' druge strane ipak ne, cudna je situacija...

Covek je stvarno postovan i radi svoj posao zaista dobro, nedostajala je sreca(DAAA), ali sa druge strane ponasa se kao govno, nece da prihvati krivicu, onda stvari vezane za ugovor(da nije hteo da npr dobije 30k odma a 270 ako se kvalifikujemo(recimo da je 300k sadasnja plata))...A i postavlja se pitanje sta bi taj naslednik uradio i ko bi to uopste bio? Jokan nije dorastao, koliko se meni cini...

Link to comment
Share on other sites

ali sa igracem vise :) a i mi uvek igramo ko picke :) a on je makar prosao grupe :)

protiv Irana i SAD sa 1:0, a Iran je tad i dobio Amere. Poređenja radi, Hrvati su demolirali Nemce tad 3:0.

Mi bolje od SP 1990 nismo igrali bolje nego sad, i nismo imali boljeg selektora nego Antića. Nije idealan, ali ne postoji niko ko može da ga zameni, a da je dostupan (bilo da je stranac, ili neki naš lik)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@Kali, ma nije poenta u tome :DD

in other news,

Karadžić: Ovako više ne ide, vreme je za promene

Dileme više nema, Radomir Antić neće voditi reprezentaciju Srbije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo a predsednik našeg Fudbalskog saveza Tomislav Karadžić izjavio je da je u toku potraga za novim strategom "orlova".

Prvi čovek FSS-a nije bio zadovoljan ishodom prijateljskog duela sa Grcima, koji su na stadionu Partizana u sredu uveče savladali Antićeve izabranike sa 1:0.

"Mislio sam da ćemo ono što je bilo ostaviti iza sebe, ali ovaj poraz je pokazao da nismo izašli iz agonije. Srbija ne sme da gubi od Grčke u Beogradu, uz svo poštovanje prema našim prijateljima", rekao je Karadžić za "Sport".

Predsednik naše kuće fudbala ističe da "orlovi" vrede više od onoga što prikazuju u poslednje vreme.

"Imamo reprezentaciju koja vredi daleko više od onoga što pruža, a to znači da moramo da napravimo neki rezu. Narednih dana održaćemo nekoliko sastanaka i potražiti novo rešenje za klupu najbolje selekcije. Srbija, jednostavno, vredi daleko više od onoga što smo videli u Južnoj Africi i sada protiv Grčke", poručuje Karadžić.

Izvor:Blic

Tole bednik, najgori moguci izgovor je nasao...

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Antic je ok po meni, realno nemamo boljeg atm, ali me nervira jedino sto nece da prizna da je neuspeh sto nismo prosli grupnu fazu na SP. Kada si poslednji u grupi, normalno je da je neuspeh, a ne kao dobro je da smo se kvalifikovali. To su price za malu decu. Sto je najgore mi nemamo trenera normalnih, tako da ne vidim ko bi ga mogao naslediti...

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, javnost ga je smenila i pre samog odlaska na svetsko, tako da ...

dobro, mozda sam preterao za taj sam sukob medju igracima, ali definitivno je odlucilo to sta se sve desavalo pre samog odlaska a i katastrofa koja nas je zadesila u grupama...

pobediti nemacku na sp nije mala stvar.

Link to comment
Share on other sites

Antica ce smeniti Karadzic i bata Djora i ta ekipa hokstaplera, a ne javnost. Javnost se izjasnila protiv grka. Pricao sam sa kolegom na poslu o ovome, on prati vec dugo fudbal zna pola zvezdine stare uprave dok je bio Dzaja i Partizanove isto, i dobro kaze za neke stvari, tipa koji Radovan Petrovic u repki kao lol decko je totalni prosek i nije nista spec a odjednom se nasao u reprezentaciji i guraju ga, to je Partizanov lobi Karadzic je bio predsednik partizana i 100% oce da uzmu pare kad se proda kasnije. Antica nece da placaju 100.000evra mesecno koliko ima po ugovoru oce da mu smanje i da mu daju procenat tek ako se kvalifikujemo na Evropsko. Ovaj naravno nece da se dira njegov ugovor i tu je nastao problem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...