Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

sta te tacno zanima?

ja sam pun utisaka, jer sam stvarno imao nesvakidasnje iskustvo (ne pricam samo o tekmi, vec o svemu sto se desavalo oko nje, sedenje u delu gde sede zene igraca i sl :))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pa ako te ne mrzi ja bi sve :)

sam dozivljaj pre tekme najvise, npr

Na sam stadion smo stigli poprilično kasno, 45 min pre tekme, jer smo išli na drugi kraj Liverpula po karte (ovaj deo možeš na ircu da čuješ :)

Veći deo Liverpula, da ne kažem ceo, je poprilična rupa, prljavo, neuredno, često neasfaltirano i napušteno, baš grad loše izgleda. Okolina oko stadiona je još gora, takođe propale kuće, raspali barovi, a ljudi u njima, tj navijači, katastrofa.

Enfild, star, ružan, čak nema ni official shop (to je jedan kiosk van stadiona gde kao imaš okačene dreseve i šalove), stolice su gore nego na marakani i JNA (one naše plastične udobnije su tek uz sam teren, prvih 10 redova, sve iznad su drvene), pa tako na drvenim sede i žene fudbalera (oko nas su sedele Lucaseva žena, Glena Johnsona i Maxija čini mi se). Navijanje odlično, fudbal van ove planete (Luka Modrić je jebeni car fudbala, oduševio sam se kako dečko igra), i imaš utisak da ti 90 minuta prođe u sekundi. Jednostavno, nakon ovakvog uživo događaja same igre, fudbal na TV-u deluje sporo

Sama tekma, Liverpul dobar, ali nedovoljno konkretan. Carroll odličan u skoku, ali loš na zemlji, Suarez dobar, Flanagan ok na desnom beku, Defoe i Crouch se nisu videli, Dawson poprilično dobar kao i mali Rose. Van der Vaart deluje nekako tromo, ali odličan prijem i šut. Cudicini smarač, čekao svaki trenutak da odugovlači.

Povratak nazad, zgotivili se sa nekim Stankovima iz Zadra, Modrić im sredio karte, i cirkali pivo [:)]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...