Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moram da priznam da je drugi zuti totalno nezasluzen, bar po meni nije namerno igrao rukom. Inace mu fali samo par kila misica, deluje mekano za pl :) Mada je pojeo Toresa 2,3x. U svakom slucaju jos bolje po vas sto su otisli svi kvazi stoperi od prosle sezone, koscelni i verm ima da sabijaju

~~

Link to comment
Share on other sites

pa to taj fazon,i ja kad sam ga video tako neuhranjenog bio sam skeptican,ali se vidi da je zhilavshtina.O Kembelu,Galasu,Silvesteru i Senderosu da ne pricam,oni su tezak smeh,svi su izgubili kompas.Sad kad zavrsimo posao sa Skilacijem,bice i adekvatna zamena,uglavnom,bolja od Djurua,to je najbitnije.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da se slozim za Dijabija, samo zato sto kod njega nisam objektivan, jbga mnogo ga volim :))

a za titulu ce se opet boriti celzi i mutd, naravno da gajim nade za arsenal, ali ovaj dvojac ima najvece sanse

sto se tice vecerasnje tekme, iako je pocetak prvenstva, mislim da je ovo dosta vazna tekma i za jedne i za druge, zato sto su po tezini imali slican pocetak, tako da je ova utakmica jako vazna za moral i nesto jedva cekam tekmu, pozvao sam dva skauzera da ih zajebavam kada baloteli bude trpao :))

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

bedna tekma izmedju dva bedna tima.Ne mogu da verujem da je siti ovako lako dobio.Strasno.

Sto se tiche dijabija,vasiriki je postao prava zver,ali nije on pravi dmf,to je fora.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta pricate, odlican je jovanovic bio, gerard samo sutira....

gde je bio odlican? probao 2x da prodje ricardsa i kad ga je ovaj pojeo samo je dodavao loptu, apsolutno nista nije pokazao. Jedini ko je nesto probao je stivi sa tim sutevima i babel kad je usao, ostali apsolutna nula

~~

Link to comment
Share on other sites

lane je bio uzhasan,a njemu je adam i gurnuo kroz noge kod prvog gola.A posle mu je malo i Milner prdnuo na facu onom petom.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kao i ostatak ekipe tako i Lane....RASPAD...Onaj Lucas je toliki noob da je to neverovatno... Tores nije u formi, Gerard se smorio....A tolioko sam se nadao da ce da budu bolji pogotovo posle tekme sa Arsenalom gde su sa igracem manje odigrali 5x bolje...

Link to comment
Share on other sites

s tim da je tad igrao Maskerano, koji ekipi znači do jaja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne zaboravi Plezisa! jbg kad nema sad nekog seika da ih kupi i napravi dobar tim, niti imaju Vengera da kupuje u porodilistu i pravi zvezde sa 6 godina...barem je meni logicnije da seik kupi takav klub u koji ne treba toliko ulagati, nego city gde je trebao da propisa krv dok mu nije dosao iole dobar igrac

~~

Link to comment
Share on other sites

niti imaju Vengera da kupuje u porodilistu i pravi zvezde sa 6 godina...

[roflmao]

Ovaj mancini hvali balotelija kad god stigne, zadnji intervju , "ima potencijal da bude bolji od toresa!" :D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ne zaboravi Plezisa! jbg kad nema sad nekog seika da ih kupi i napravi dobar tim, niti imaju Vengera da kupuje u porodilistu i pravi zvezde sa 6 godina...barem je meni logicnije da seik kupi takav klub u koji ne treba toliko ulagati, nego city gde je trebao da propisa krv dok mu nije dosao iole dobar igrac

pa nije njemu fora da poseduje klub nego da se igra :) sta mu znaci da uzme real ili barselonu :) fora je da uzme neki tunjavi i onda pravi mega transfere i osvoji ligu :) klasicni splavar :D

mora da demonstrira svoju moc :)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

realno,bundesliga objasnjava sa finansijama,a nisu im potrebni sheici,svaka im chast,sta je bre jebena zemlja,uzor je za sve.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...