Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

''more than ₤214m spent by PL clubs in this window''

jebote koji overload u napadu celzija,sta ce sad da rade,da menjaju formaciju u 4-4-2?anelka je cao zdravo na klupu u svakom slucaju.

i da,charli adam ostaje narandzast!!

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

da ne bude da fergi nije ucestvovao u najludjem januaru u engleskoj

161978_165187336846978_5274897_n.jpg

16ogodisnji mets daehli iz norveske novi je clan mancesterove akademije...

btw

Torres: "It is the dream for every top class footballer to play at a top class club and now I can do that."”

hahaaa oo boy

Edited by Koma3
Link to comment
Share on other sites

de tores kurac od igrača, ali je daleko od forme u kojoj je bio pre 2 godine

iju mendzi, ovo je veliki fail.

tores nije igrac poslednje 2 godine.

ne racunam onaj period kada je sipao cim je stiga u liverpu...

ali jebene dve godine covek nije nista uradio.

kada bi gledali samo ovu sezonu, PJA! ispade ziga bolji igrac od njega :c

Link to comment
Share on other sites

po meni su prodali torresa u pravom trenutku i odlichne su pare izvukli. mislim nesumnjivo da je on vrhunski igrach kada je u formi, ali isto tako je ochigledno da jednostavno ne mozhe da izdrzhi ritam koji PL nalazhe i da je podlozhan povredama. isto tako ne vredi drzhati nezadovoljnog igracha u klubu, pogotovo shto je on vec u nekoliko rokova glavna tema transfer tracheva i sigurno bi bio i u narednim.

doveli su suareza koji je jako dobar igrach, iako je klasichan ciganin, za pare koje on realno vredi na trzhishtu i mislim da on mozhe biti odlichan u formaciji sa dva napadacha, potpuno rezonska kupovina.

kerol je solidan napadach, koji ima mnogo potencijala i englez je. iako mi se u prvi mah chinilo da je 40mil e ogromna cena, kad bolje promislim mozhda i nije; kerol je tek napunio 22 godine (chitave 3 godine je mladji od dzeka, a chak 5 od torresa), domaci je igrach, iza sebe ima jako dobru polusezonu, u odsustvu kvalitetnih napadacha ochekuje se da ce uz runija biti standardni napadach engleske repke u nadolazecim godinama. ima vec 11 golova u PL ove sezone, dok recimo torres ima 9, i samo mozhe da napreduje. on mozhda u ovom trenutku ne vredi te pare, ali vec krajem sezone ako bi nastavio ovim ritmom realno bi vredeo 30ak, i to bez klasichnih engleskih napumpavanja cena.

kad pogledamo shiru sliku, liverpul kao da je menjao babela i torresa za kerola i suareza sa kojima je dobio nesumnjivo kvalitetan, mladi napadachki tandem koji ce sigurno zajedno igrati naredne 3-4 sezone, vec sada veoma respektabilan a samo mozhe napredovati, a s'obzirom ce liverpul teshko stici do mesta koje vodi u LSH imace fore do kraja sezone da se bez velikog pritiska uigraju.

oko charli adama su mi osecanja pomeshana, gotivim ga, zheleo sam da ga vidim u liverpulu, mislim da je vrlo solidan igrach, domaci, u pravim godinama za veliki klub, ali isto tako mislim da je ponuda od 6mil bila maksimum koji je liverpul mogao da ponudi jer bi sve preko toga bilo bash preterano. u neku ruku mi je chak i drago da je ostao u blekpulu, nisu oni josh uvek izborili opstanak a definitivno ga zasluzhuju jer igraju lep fudbal.

sve u svemu kad sumiram, ja kao simpatizer liverpula sam zadovoljan danashnjim danom, iako sam se potajno nadao i dovodjenju geri kejhila. nek nam je bog u pomoci :D

Link to comment
Share on other sites

He left the Kop End for the Shed, Torres, Torres,

He'll score more goals in blue than red, Torres, Torres,

Fed up with Yanks and Stevie G

He came here to make history

Fernando Torres, Chelsea's number nine!

cele sezone mi je bilo cudno kako se spominje odlazak drugih nebitnih igraca, a za njega nista. znalo se da mu je dosta svega, da mu je muka pri pomisli da blekburn ima vise PL trofeja od liverpula :)))

dobrodosao mackO, koliko si samo golova utjerao u plavu mrezu, vreme je da sve to nadoknadis

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...