Jump to content

Premier League 2010/11


konfuzni

Recommended Posts

Udinese have confirmed that Premier League giants Chelsea are interested in signing Alexis Sanchez.

svi su poludeli za malim ljopcem, pre par dana su se pominjali inter i barsa..drago mi je da je tako, lik ce da sabije negde, posto je brzi od metka, okretan je i radi cileanske finte..trebo bi u inter, jer je nekako bezobrazan i cigan je:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pienar isto valjda treba da potpise za Celzi ovih dana

edit: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/e/everton/9362164.stm :)

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

u totalu se ne slazem sa likom jer zaboravlja da podvuce granicu kvaliteta. utakmica Espanyol - Sevilla je beda..utakmica Sunderland - Everton je prstanje,cimanje i fudbal u njegovom pravom smislu, bez sarenila i zajebancije..bez obzira sto nema golova..da je tako kao sto ovaj tip prica onda bi najbolja liga bila svajcarska, jer u njoj pada najvise golova i najbrze se igra..u nemackoj nema odbrane,svi se sprdaju zato i jeste toliko efikasna..cak i Sedrik JaKonan daje po 20 golova u sezoni tamo..u engleskoj bi dao 2..

pritom taj isti sanderlend i everton bi u spaniji bili na potezu od 3-6 mesta. spanska liga vec zadnjih par sezona ima isti scenario - real i barsa imaju po 90 bodova a treceplasirani i nadalje imaju 60-70 bodova..takodje spreman sam da se kladim da bi everton npr pa i birmingem sa lakocom pocepali almeriju, rasing, hihon i te idiote (s valensijom i viljarealom bi bilo cupavo) dok real i barsa ne bi sigurno mogli da postignu pobede od po 5-0 (kakve imaju u ligi protiv svojih slabijih timova) nad vest hemom, aston vilom i blekpulom..(oni su sad trenutno pri dnu, zato ih uporedjujem)

Link to comment
Share on other sites

Nalupetao se lik za sve pare.Kakva kriza bre,pa engleska liga nikad jaca nije bila.To sto se Celzi i Liverpul raspadaju ne moze da se poredi sa time koliko su digli nivo igre ostali klubovi.Jebote pa aston vila koja ima janga,dauninga i od juce darena benta koji je sipao u sanderlendu golove ko nezdrav treba da bude srecna ako ne ispadne u chempionship.Toliko o krizi.Kad sam vec pomenuo chempionship,prva 3 kluba bi se opusteno vrteli oko desetog mesta u primeri

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Bugarski koljac je POLUDEO ove sezone.Nema ga nigde par meceva i onda tresne 3 gola,pa nestane na 180 minuta pa tresne 5 golova i takooo,ju.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ovo ce biti najcudnija sezona u istoriji premier lige, nekako niko ne pokazuje igru dostojnu naslova sampiona

mancester igra na neku siguricu, dodaju loptu, nekako uteraju gol, rasture neke jadnike na svom terenu i to je to

arsenal kao i uvek, toplo-hladno, njima treba jos jedan vrhunski igrac i persi bez povreda, onda bi mogli nesto da urade

nafta boysi su sranje, gomila retarda kojima je neko da 200k nedeljno i sad se izdrkavaju, imace sanse za titulu ali u sledecoj sezoni, kad se malo uigraju i kad silva pocne da hrani bosanca i debelog argentinca sa dobrim loptama

celzijeve najbolje godine su iza njih, tim treba menjati i to se vidi sada kada su upali u krizu

uglavnom, junajted ce uzeti titulu, ali sam siguran da su videli mnooogo bolje dane svog tima, iako nisu izgubili tekmu i iako imaju mnogo bodova za ovaj deo sezone

Link to comment
Share on other sites

ferguson je ove sezone nacinio najbolji potez u poslednjoj deceniji,dao je vidari kapitensku traku,a zauzvrat mu jebeni ludak ide okolo sa androidskom glavom i udara loptu do smrti i ore terene,neverovatno koliko im je to kljuc uspeha cele sezone

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dobar je on igrac, sigurno nece biti glavni faktor kao u blekpulu ali ce igrati vaznu ulogu u liverpulu

a i duplo je bolji od lukasa i poulsena zajedno

btw, mala rasprava na nekom forumu sa navijacem sitija koji kaze da im fale samo nekoliko vrhunskih igraca da ostvare svoje ciljeve

-We are still on our way to CL and when we get that expect a couple of top class signings. CL is just the beginning for us, not the end.

-Top class signings? Dude you got half of Europe in the squad, only way you can improve it is to buy Goku and frikin Batman.

Edited by Koma3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...