Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vudzi ne voli Srbiju i klan rur, na lomaču sa njim [}:)]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

U suštini, ako hoćeš da neko ovo stavi kao wallpaper, onda moraš da:

a) u najmanju ruku ubiješ onaj deo pravougaonika na RUR logou levo gore, jer nema poente :)

b) Najbolje je da ovo srbija do seula bude negde malo diskretnije, i svakako sa boljim fontom

c) Onaj serbian community isto može da ostane, ali opet ti i tu treba nešto bolji i manje upadljiv font.

Eto tako nekako :)

Link to comment
Share on other sites

Onaj pravougaonik se ne znam ni ja odakle pojavio, samo sam nasao sliku na netu i ubacio je :). Sve cu bolje odraditi, na ovo nisam potrosio neko super ekstra vreme :). Ako stignem odradicu ispravke veceras. Onaj pravougaonik postoji na vasem logou samo ne mozete da ga primetite jer je neka svetla nijansa sive boje, ali kada mu bacis malo shading-a onda se itekako primeti, pokusacemo da sredimo to :).

@peja slozio bih se sa tobom :).

@spu mozda i sklonim to videcu :).

Stay tuned :) :D.

Pozdrav!

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

Jbg. nije badava dizajn posebna nauka. Ja sam se smejao u početku kad sam se bio zaposlio u firmi što postoj eljudi koji samo rade dizajn. Meni to bilo smešno u početku, a sada...

Samo koristi svuda isti font.

Gledaj da unifikuješ dizajn što više (debljine linija i slova, recimo)

Nemoj da preteruješ sa specijalnim efektima, tipa texture na slovima, bevel i sl. nema potrebe za tim.

Ostavi uvek logotipima prostora od ivice da mogu da "dišu" najmanje 30%-50% njihove ukupne veličine

Gledaj da se držiš margina, tj probaj da alajnuješ objekte na istu liniju.

...

Edited by MilanGM
Link to comment
Share on other sites

Jbg. nije badava dizajn posebna nauka. Ja sam se smejao u početku kad sam se bio zaposlio u firmi što postoj eljudi koji samo rade dizajn. Meni to bilo smešno u početku, a sada...

Samo koristi svuda isti font.

Gledaj da unifikuješ dizajn što više (debljine linija i slova, recimo)

Nemoj da preteruješ sa specijalnim efektima, tipa texture na slovima, bevel i sl. nema potrebe za tim.

Ostavi uvek logotipima prostora od ivice da mogu da "dišu" najmanje 30%-50% njihove ukupne veličine

Gledaj da se držiš margina, tj probaj da alajnuješ objekte na istu liniju.

...

Hvala na nekim hintovima :). Pojednostavicu malo dizajn, one dole 'ikonice' cu da prebacim na sredinu smanjicu ih malo itd. Mnogo je svetla slika malo cu je potamniti, mozda je ubacim na neku teksturu itd. videcemo :). Stay tuned, docicemo na kraju do kvalitetnog wallpaper-a.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Ovo je moje mishljenje:

Ovi "tabovi" gore i dole su obavezni za dobar wallpaper ovog tipa, da mozesh tu da trpash ikonice koje imash. To je odlicno ali treba da ih smanjish malo, zauzele su ogroman prostor! Pogotovo donji tab.

E sad ovi logotipovi RUR-a i SSC-a treba nekako da idu sa strane...na sredini nikako ne izgledaju dobro. A Srbija do Seula moze mozda na sredini, ali nisam ni za to siguran.

btw gde mogu da nadjem original sliku? Bash mi se dopada, a nisam je video na SC2 sajtu, samo neku slicnu ali sa pogledam na BC vishe od napred.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Preporucio bi ti da uradish i jedan bez logotipa, pa da onda debatujemo gde je najbolje da ih stavish i da na kraju dodjemo do reshenja [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ovo je moje mishljenje:

Ovi "tabovi" gore i dole su obavezni za dobar wallpaper ovog tipa, da mozesh tu da trpash ikonice koje imash. To je odlicno ali treba da ih smanjish malo, zauzele su ogroman prostor! Pogotovo donji tab.

E sad ovi logotipovi RUR-a i SSC-a treba nekako da idu sa strane...na sredini nikako ne izgledaju dobro. A Srbija do Seula moze mozda na sredini, ali nisam ni za to siguran.

btw gde mogu da nadjem original sliku? Bash mi se dopada, a nisam je video na SC2 sajtu, samo neku slicnu ali sa pogledam na BC vishe od napred.

Ok, pokusacu da smanjim okvir, ali to ce biti jako tesko jer sam to automatski povukao sa oficijelnog sajta. Ovo je njihov wallpaper.

Pokusacu da smanjim ceo image ( sa hyperionom u sredini) pa da on izgleda manje, to bi trebalo bas bolje da izgleda. Idemo dalje, mogao bih ono Srbija do Seula da ostavim na istom mestu, a dole pored Blizzard znaka da prebacim Klan rur i Starcraft 2 Serbian Community.

Wallpaper sam pravio po ovom image-u jer je odlicno odradjen.

Inace sto se tice prvobitnog image-a, pogledaj ovde :). Evo za minut stize bez logotipa :).

EDIT :

abcd.jpg

Pozdrav!

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

ključni problem na koji ti treba da odgovoriš, a ne znam koliko je to moguće, ali možeš da probaš :) jeste - zašto bi ljudi stavili tvoj wallpaper umesto ovog default Blizzardovog? Tako da, svi dodaci koje ubaciš treba da budu nenametljivi, da tako kažem, ili korisni, kao kada su svojevremeno na wallpapere ubacivali kalendar iz meseca u mesec :)

Link to comment
Share on other sites

ključni problem na koji ti treba da odgovoriš, a ne znam koliko je to moguće, ali možeš da probaš :) jeste - zašto bi ljudi stavili tvoj wallpaper umesto ovog default Blizzardovog? Tako da, svi dodaci koje ubaciš treba da budu nenametljivi, da tako kažem, ili korisni, kao kada su svojevremeno na wallpapere ubacivali kalendar iz meseca u mesec :)

Ok, probacu da odgovorim na to, ali ce mi trebati vremena :). Jos nisam stvorio jasnu ideju :).

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram? :) Ako misliš za logoe, ubaci ih negde u uglove, da budu manji i slabije vidljivi, i eto :)

Promenio sam sliku za 100%, ubacicu logoe i bacicu takav image :).

EDIT :

Evo upravo je gotovo :) :

upload.jpg

Pozdrav!

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...