Jump to content

Starcraft 2 Collector's Edition


Recommended Posts

Da ne gušim tamo, zbog slika :)))

Elem, kutija masivna i robusna i kul dizajnirana

01.jpg

02.jpg

Sledeće, stvar koja me je najviše oduševila - artwork iz igre. Očekivao sam neki manual like albumčić sa slikama, a ne knjigu od 176 strana sa tvrdim koricama (sa sve kul uvijačem :)) sa dosta slika koje su ekskluzivne i koje se do sada nisu pojavljivale na sc2 sajtu. Ima tri odeljka, Terran, Protoss, Zerg i Environment, a pokriveno je sve, od koncepta, skica, ilustracija, 3D modela i renderinga, scena iz sinematika i sl.

Brat bratu, ovo da se prodaje nevezano za igru, koštalo bi hiljadu i i po, dve.

03.jpg

04.jpg

05.jpg

Džim Rejnorov custom made USB stick, 2 giga sa originalom prvog dela i Brood War add-onom. Prilično je težak za jedan USB zbog kvalitetnog materijala od kojeg je napravljen (nekakva tvrda plastika), sa prednjom maskom koja svetli kad se utakne u komp. Čak mi je i kutija simpa, ne dam je klincima da je rastrgnu :))))

06.jpg

07.jpg

Sledeće, making of DVD. Nisam ništa još gledao, ima četiri odeljka: Pravljenje CGI sinematika (jej) sa komentarima autora, intervjui sa grafičkim dizajnerima, intervjui sa kreatorima igre i Starcraft retrospektiva.

08.jpg

Soundtrack, 14 pesama

09.jpg

Strip, nulti broj, nemam pojma kako će izlaziti ostali brojevi (možda i piše negde unutra, nisam još pogledao). Iskreno, ništa naročito, stil standardan i nema mnogo stranica. Kolko sam video o nekakvom war pigs squadu čije ćemo avanture da pratimo u nastavcima (vrlo moguće da su oni jedan od merc odreda koji može u igri da se bira).

10.jpg

12.jpg

11.jpg

Ovo svi znate šta je :)))

13.jpg

Tu je još neko downloadabilno sranje za WoW (valjda neki avatari, familijari šta već), i ekskluzivni portreti za multiplejer SC2 i drugačija Thor jedinica (remains to bee seen yet).

Eto, to je to :))))

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Da, to je isključivo ingame. To je i meni ličilo na figuricu kad su prvi put najavili CE, ali je u pitanju screenshot Thora iz igre.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sad vidim da cu da uzemem CE izdanje :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da je Kemp. mislio na mini-Thora kog mozesh da implementirash kao peta u Wowu :)

kemp matori... kako da ti kazem :/

thor se pojavljuje u tvom mailboxu onog trenutka kada na svom acc-u ubacis CE sc2... tako se bore protiv ebay-a :D

losa prica je to sto me forsiraju da imam jedan acc za sve njihove igre sto znaci jedan hack hiljadu muka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...