Jump to content

[NS] Novel Guitar Hero:Metallica Turnir 24. Jul 2010. (Subota)


meca dobric

Recommended Posts

Upravo sam saznao da Novel radi promociju nove prodavnice u Maksima Gorkog u NS i sitnim slovima pise da organizuju GH turnir, pretposlednji red. Stvari sa akcije su vecinom rasprodate, pa ne obracajte paznju na njih.

Sta: Guitar Hero Metallica (PS2)

Kad: 2010. Jul 24. (subota) 10-16h

Gde: Novel Arena (google maps ili nadjite na www.planplus.rs)

Maksima Gorkog 2, Novi Sad

021/427-221

04.jpg

Igra se PS2 verzija GH Metallica, na jednoj gitari, najveci rezultat pobedjuje, moguce je doneti svoju gitaru. Ako bude bilo doneseno vise gitara moci ce da se odsvira neki duel "za raju".

Moze da se svira vise puta, 3. put bio bio finalni i taj skor ulazi zapisnik. Ne ocekuje se guzva, planiraju za svakog ucesnika po neku nagradu. "bice namestena neka srednja tezina", valjda GH igraci znaju sta to znaci.

Link to comment
Share on other sites

Opet su pravila bila promenjana za takminje. Kada sam dosao ogi i srdjan su vec odradili kalibracije i namestali GH5. Krenulo se od expert tezine, da bi se to spustilo na hard, a meni su dozvolili da igram na medium. U principu mogla da je da se svira pesma po izboru, niko nije pravio problem. Za bodovanje se gledao procenat, tezina na kojoj je igrano i broj bodova. Nakon dodele nagrada, Ogi je za kraj uzeo gh:metallica, obukao Nightwish majicu, zasvirao za raju, ispunjavao muzicke zelje. :)

Guitar hero heroj: ogisha007 95% (Belkinov wireless router, NFS Shift i neku majicu)

Guitar hero fan: srdjanns 93% (neka fps igra, torba za laptop, majica, sokic, genius mis)

3. mesto: Zoki ~9X% (takodje guitar hero fan, jedini koji je doneo svoju gitaru) (diablo 2, diablo 2 lod, majica, torba za laptop, sokic)

4. nisam zapamtio

5.

6.

7.

8.

9. ja! 86% ~28k

10. nisam zapamtio 85%

Svi takmicari su dobili bar majicu i sokic kao nagradu, a tokom trajanja takmicenja cesto su deljeni sokovi ucesnicima.

Hit dana: Johny Cash - Ring of Fire (1987)

GFE2JMqypvc

Interni stos sa turnira :)

th_CIMG3143.jpg th_CIMG3138.jpg th_CIMG3127.jpg th_CIMG3125.jpg th_CIMG3109.jpg

Jos slika.

123

2 biohazzard:

Ovo je bio promotivni turnir, tj za promociju prodavnice, ovo nije bio turnir zbog igraca. Nisam dobio konkretan odgovor zasto je najavljen "za sutra". Najavili su jos "neke dogadjaje" vezane za izlazak starcraft 2 i nove wow expanzije. Ako je bio jos neki GH turnir, daj neki link da vidim sta bi se moglo predloziti novelu da sledeci put bude bolja situacija za igrace. Ili jos bolje, mozes ih nazvati i saopstiti predloge.

Edited by meca dobric
Link to comment
Share on other sites

2 biohazzard:

Ovo je bio promotivni turnir, tj za promociju prodavnice, ovo nije bio turnir zbog igraca. Nisam dobio konkretan odgovor zasto je najavljen "za sutra". Najavili su jos "neke dogadjaje" vezane za izlazak starcraft 2 i nove wow expanzije. Ako je bio jos neki GH turnir, daj neki link da vidim sta bi se moglo predloziti novelu da sledeci put bude bolja situacija za igrace. Ili jos bolje, mozes ih nazvati i saopstiti predloge.

Sad sam ustao, nisam siguran jel ovo neki napad ili ozbiljno pitanje.

Ako je prvo, budi uveren da nemam nista protiv tebe licno, a ni protiv tih likova.

Ako je drugo, koliko vidim skroz je ok bio turnir sem sto mi par stvari nisu jasne:

1) Igricu su namestili i kalibrisali (ili kako se to vec kaze) ljudi koji su ujedno i uzeli prva dva mesta.

2) Ljudi koji su svirali na razlicitim tezinama sortirani su po skoru/procentima na istoj listi.

3) Svirale su se pesme po izboru, a svi su sortirani po skoru/procentima na istoj listi.

Prilicno neprofesionalno i lako eksploatabilno od strane ljudi koji znaju imalo o igrici, ali ajde.

Jedino sto jos mogu predloziti za ubuduce (pod uslovom da stvarno zele da organizuju fer turnir) je da se oglase ranije, kako bi mogla da se skupi konkurencija sa malo sireg nivoa.

Link to comment
Share on other sites

Meca je kul momak i sasvim sigurno te je pitao ozbiljno.

Neka od pitanja koja si postavio stoje, ali pošto je ovo promo turnir za radnju i početak njenog rada, nije ni trebalo očekivati više. Kao kada bi se otvorila nova prodavnica, ljudi hteli da organizuju PES, kojeg nikad nisu organizovali do tad, i objavili ko dođe tog dana može da učestvuje. Nema "profi" pravila, javi se 10 klinaca i eto. Nećeš sigurno posle njima pridikovati zbog pravila.

Malo je ovaj deo oko toga što su sve podešavali i sređivali isti oni koji su osvojili "problematičan" ali možda su momci samo popunili prazna mesta ili tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

Ta dva momka su stigli medju prvima. Od svih nas na turniru imali su najvecu strucnost za kalibraciju gh/tv/zvucnika zbog iskustva i sluha. Ko je hteo, mogao je da kalibrise ponovo tokom probnog sviranja, ali vecinom to niko nije koristio. Ostavio sam broj Novelove prodavnice u prvom postu, mogli su se svi detalji proveriti direktno s njima. Shvatam da sam i ja kasno postovao ovo, ali nisam mogao ranije jer nisam imao neke osnovne informacije. Info sam dobio tek nakon odlaska u tu prodavnicu i dva telefonska razgovora. Post sam ostavio ovde jer postoje ljudi koji igraju GH, a nisam cuo da kod nas ima GH turnira. Ako bude neki rezime turnira na Novelovom sajtu, linkovacu ga.

Link to comment
Share on other sites

Sa sajta organizatora:

1. Ognjen Milivojša, Expert, 95.5%, 216.561

2. Srdan Jankovic, Expert, 89%, 113.529

3. Zoran Dameski, Hard, 89.5%, 99.401

4. Nebojša Rajic, Medium, 92.5%, 91.754

5. Ljubiša Kovacevic, Medium, 89.5%, 77.650

6. Goran Rajic, Medium, 84.5%, 65.312

7. Mihajlo Tatic, Medium, 75%, 44.656

8. Aleksandar Babarogic, Medium, 83.5%, 32.397

9. Damjan Stojakovic, Medium, 54.5%, 14.075

10. Aleksandar Avramovic, 49.5%, 9.550

Source: "Guitar Hero" Tournament! ARENA 24.07.2010.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...