dvnityCker

RPG pitalice :)

Recommended Posts

Odgovor moze biti mali spoiler,pa nek se odgovara tako =)

U Fable I ( Lost Chapters ) u odredjenom dijelu igre,ako propustite sansu da uzmete mac ( jer ste odlucili da spasite sestru ) Jack of the mask il tako se zove boss ( Ovo je dio price ) Malo kasnije tokom igre dobijate sansu da uzmete mac koji je mozda cak i jaci od prethodno spomenutog =) --- EDIT* :D Ocigledno je malo zajebano,za ljude treba mjest,nije neophodno ime maca,niti TACNA definicija dobijanja,dovoljan je odgovor kao na primjer...

Kako se zatvara kapija obliviona?

" Koriscenjem one kugle" il sl... Znaci cisto sustina...

Eto,valjda sam malo olaksao,a ako nike ne odgovori do sjutra popodne,pravo na pitanje dobija Bionic.man =)

Edited by WTFitsLukaDerv

Upravo Sinistral =)

Zapanjujuce koliko malo ljudi zna ...iako ne znam zasto =)

Nisam dugo igro,pa se nisam ni sjetio dal' je jaci...

Indeed,dobija se u guildi,kad u dvoristu aktiviras one skulpture,il stagod,ides pod zemljom,gde mozes da rijesis onu zagonetku =)

Ajd' postavljaj pitanje!

koliko se secam, pre nego sto se udje u onu kulu gde bleji onaj zajebani wizard, a valjda ga iskopas iz nekog groba tu odmah.

Ja mislim da tu lezi armor,il tako ? Procitaj spoiler moj,pise tu ukratko..

bejah u pravu za lokaciju, sad proverih:)

?

Ne kapiram o cemu pricas,koliko se sjecam,a i Sini,se slaze samnom nalazi se u gildi.. Ae proci cu danas na brzinu opet igru pa cu da ti javim ... Da ne bude da sam neka picka...Ali ni ne znam o cemu pricat :P

Konfuzno je jbg,ne znam o cemu baltamos prica ... A taj mac,koji sam i opisao je sinistral odgovorio ... nmvz ... neka postavlja pitanje ko god hoce

EDIT : Evo ga napokon i jebeni dokaz :)

Zivjeli

Edited by WTFitsLukaDerv

evo ja cu, nisam se bas naigrao :)

kako se zove prvi boss u diablu II? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Konfuzno je jbg,ne znam o cemu baltamos prica ... A taj mac,koji sam i opisao je sinistral odgovorio ... nmvz ... neka postavlja pitanje ko god hoce

EDIT : Evo ga napokon i jebeni dokaz :)

Zivjeli

nismo se razumeli:)

tacno je on odgovorio, samo sam hteo da kazem da sam pogodio lokaciju(vidi se na videu, tu u grobu pored kule u kojoj je bio Maze).

nije ni vazno:)

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Ma ajd to, nego sam ja odgovorio tacno na ono za Fable, pa zato. :P

Koja su 3 glavna neprijatelja Nameless Onea u Tormentu (shades of evil, neutrality and good, given life and twisted by the laws of the planes) ?

pogodio si i za andariel a verovatno i za ovo :)

pravih bosova ima samo 5, a kvest bosova ima bar 20

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Jest, tako je WTFLuka, mada se na netu cesto debatovalo da li je Evil zapravo Transcendent One ili Fhjull, mada ja mislim da TO nije Evil, pa zato moze ovako. :D

Postavi pitanje, ja cu preskociti odgovor ovaj put da ne bude da se smenjujemo nas dvojica. :P

Ja msm da nije TO...

Nego pitanje... dugo sam razmisljao i nije mi padalo na pemet puno pametnog ... pa na kraju odlucih da pitam ovo : U Witcheru , aktu dva,imate sansu da pomognete jednoj... 'gospodjici' :D Da joj pomognete da njenog ljubavnika/muza vrati u normalnog covjeka,jer je on ? E sad pitanje je, Ko je ta zena ( ime i uloga)? Kako joj se zove muz ? U sta se pretvara ? I kako joj mozete pomoci ?

Izgleda kao da je dugo i tesko,ali nije :D Odgovara se u par rijeci,a ako znate jedno,znacete i drugo :>

Ja msm da nije TO...

Nego pitanje... dugo sam razmisljao i nije mi padalo na pemet puno pametnog ... pa na kraju odlucih da pitam ovo : U Witcheru , aktu dva,imate sansu da pomognete jednoj... 'gospodjici' :D Da joj pomognete da njenog ljubavnika/muza vrati u normalnog covjeka,jer je on ? E sad pitanje je, Ko je ta zena ( ime i uloga)? Kako joj se zove muz ? U sta se pretvara ? I kako joj mozete pomoci ?

Izgleda kao da je dugo i tesko,ali nije :D Odgovara se u par rijeci,a ako znate jedno,znacete i drugo :>

zena je kurva a muz joj se pretvara u vukodlaka. sad za imena jebiga :) sto se tice spasavanja znam da je nesto u fazonu true love, ali sta je konkretno u pitanju, ne secam se, da li kroz dijalog ili kako..

zena je kurva a muz joj se pretvara u vukodlaka. sad za imena jebiga :) sto se tice spasavanja znam da je nesto u fazonu true love, ali sta je konkretno u pitanju, ne secam se, da li kroz dijalog ili kako..

Kurva,da karmen,vodja kurvi :D Vukodlak Vincent,glavni u gradu,serif il kako god... A prvo ide na foru true love,al posto to ne upali moras da picis u one mocvare,tamo nadjes neku biljkicu i onda spremis nesto...

Al nema veze :D nekome i na true love prodje,ajde :D Stvarno mi je banana da drzim ljude sa mojim pitanjima,postavljaj pitanje :D Potrudicu se da ne odgovorim na sledece :D