Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@Real: ma bauerke su za sva vremena roleri, bio sam te srece pa sam ih dobio pre 8-9 godina, inace nikad ne bih mogao da ih kupim.

Te aggressive nisu lose, pogotovo sto ja volim sa manjim tockovima, medjutim, cini mi se kao da je deo za nogu malo prebudzen, odnosno da stopala imaju malo vise lufta, sto je lose zbog povreda.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u subotu majstor postavio decotex u mojoj sobi - juche skinuo jer nece da se zalepi po ovakvoj vlaznosti vazduha - danas ja okrechio sobu...sutra dolazi polica i postolje za plazmu na zidu...taman da odgledam fino do kraja mondijal

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@Real: ma bauerke su za sva vremena roleri, bio sam te srece pa sam ih dobio pre 8-9 godina, inace nikad ne bih mogao da ih kupim.

Te aggressive nisu lose, pogotovo sto ja volim sa manjim tockovima, medjutim, cini mi se kao da je deo za nogu malo prebudzen, odnosno da stopala imaju malo vise lufta, sto je lose zbog povreda.

Sad su sve aggressive sa malim tockovima :) pazi kod svih modela remza oni prave ogroman taj deo, ustvari tako izgleda ali kad ti udjes i zakopcas lajner i kopcu ne oseti se uopste :) ali su od ostalih rolera mekse, tako da si u pravu to za povredu, lakse je na ovim rolama sjebati zglob nego na nekim drugim.

Link to comment
Share on other sites

malopre mi je crkao osigurač na koji je pametni majstor nakačio dve klime, pa sam na usput shvatio da su na sve vodove (od zvona do bojlera) stavili identičan osigurač od 16 ampera...

Link to comment
Share on other sites

Uh, bas smo dobro odigrali...preko 2 sata smo pikali :)

sad cu da jedem, pa da se komiram :)

najbolji je bio poslednji basket kad ste vi otishli, vitja i ja smo se poshteno shetali po terenu dok su ''momci sa karaburme'' lomili vrat za loptu :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ne, ali mi je Bole slao mejl npr. trećeg maja da mi kaže da je peti maj za dva dana, kakav interesantan čovek.

coka i ja smo jedan drugome slali pichke sa krstarice!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...