Jump to content

Recommended Posts

Neki taksista u Novom Sadu je pokusao da mi proda slicnu pricu za prodaju nekih napitaka za imunitet. Ista fora, od vrata do vrata, s tim sto je lik naglasio da je najbolje ako krenes sa familijom da njima pujdas robu. I onda bajke kako posle godinu dana stices fixnu platu od 1k evra koja traje dokle god si ziv, itd..

Ko nije mentally challenged ne treba da se upusta u to..

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

cale od moje devojke je uzimao brutalne pare za taj kirbi :) i to za vreme rata :) zaradjivao je po 2000maraka mesecno :) u ono vreme :) ja ga pitao kako bre tada kriza rat covece a on pa tad je najbolje islo :)ziveli ratni profiteri :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Zajebi. Treba da idesh od vrata do vrata trpish razna ponizenja i chak i ako su dovoljno dobri ljudi pa te puste ti ih onda 2 sata ubedjujesh da kupe proizvod od nekih 500 evra, u srbiji gde je prosek 200

oO

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam radio 7 dana , na vozdovcu smo imali obuku i sve to, cak sam uspeo treceg dana da prodam 1 aparat , ali u toku sedmog dana sam toliko izgoreo od tog nekog vestackog i

robotskog ponasanja da sam ih na kraju sve oterao u picku lepu materinu, seo u bus i otisao kuci(radili smo u sopotu inace).

Posle 10ak dana su me zvali da mi daju 100eura koje su mi obecali zbog prodaje , pitali me da se nisam mozda predomislio i tu se svaki kontakt sa njima zavrsio.

Preporuka : kao prodavac na terenu nikad za njih ne raditi :)

p.s. to je bilo pre fazon 2 godine mozda , i tad je cena bila 2500 eura.

Edited by kassado
Link to comment
Share on other sites

Nemam iskustva u prodaji, ali sam video 3 od moguća 4 scenarija kako se prezentacija može završiti:

1. Bez imalo harizme, usisaćeš jedan tepih i ideš dalje.

2. Sa nešto harizme, usisaćeš dva tepiha i ideš dalje.

3. Sviđaš se ljudima, kupili bi kirby, ali sada trenutno nisu u situaciji da ga priušte, ali javiće ti se (usisao si skoro celu kuću, popio kafu/sok/kakao/rakiju) i ideš dalje.

4. Usralo te da im treba usisivač, a i može im se da priušte takav.

Edited by Que-Win
Link to comment
Share on other sites

Bila je prezentacija kod mojih pre nekog vremena. Caletu bilo nesto mnogo dosadno :D.

Uglavnom , ako neko ne zna kako tece prezentacija, ljudi prvo tvojim usisivacem predju neko parce tepiha , i to teatralno 100 puta gore dole, i onda taj "ocisceni" deo predju ponovo tim voltronom . i ispostavi se da je tepih i dalje uzasno prljav . I tu prljavstinu stvarno nikada ne bi izvukao svojim usisivacem.

A zvaka za prodaju ide otprilike u pravcu : " Zar u ovom da vam se deca igraju ?" dok ti upire prstom na 20, 30 poslaganih, zaprljanih filtera. Covek bre pojma nema sta mu je u tepihu dok to ne vidi. Isto vazi i za grinje.

Tako da se vec neko vreme nosim mislju da narucim neko dubinsko ciscenje tepiha od 30,40 evra.

Vezano za temu, znam neku zenu koja kaze da je ( dakle, navodno :D) narucivala preko e-baya masu kirbija za tipa 150-200 evra i onda ih preprodavala za 300 400 ljudima sto prodaju od vrata do vrata. A njih ako ukenja da uvale svoj umesto firminog usisivaca , svi dobro prodju. Osim kupca. i firme :D.

Edited by r_10

This sentence defines me.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...