Jump to content

Domaci Starcraft 2 beta podcast ^^


Recommended Posts

Pozz svima! Kako ne bih trolovao po drugim topicima na forumu, reshio sam da napravim ovaj topic i ljude redovno obavestavam novim vestima vezanim za moj novonastali hobi Sc2 beta "komentatora" >D

Prenose mozete gledati na youtobe-u (osposobljen kanal >> http://www.youtube.com/user/kobajdos ). Takodje, trudicu se da prenosim iskljucivo domace ripleje, jer znam da imamo gomilu kvalitetnih igraca koji igraju na izuzetno visokom nivou, (a i sto tako, nema poente da prenosim nesto sto ce husky, hd starcraft ili d9 prenositi (: ) Ukoliko imate neke opasne ripleje, saljite mi na PM na forumu ili preko youtube-a ^^

Da, takodje kacenje na "tjub" se odvija dosta sporo, tako da bih vas molio i za strpljenje (posto je u zemlji Srbiji nemoguce dobiti dobar up. speed bez da prodajes krv svakog meseca kako bi imao za internet)

Trenutno upujem mec izmedju Zljonze i Naugrima (tvz) i part 1 je online, tako da ko voli nek izvoli (:

Peace ^^

Edited by The MisT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlično, svaka čast.

Jedino mislim da bi mogao u nekim situacijama da manje koristiš engleske reči. Ponekad umesto "risrčovanja" bolje zvuči "istraživanje" ili neki drugi sinonim :)

E da, trudicu se da izbacim strane izraze, ali ono, kome nije u krvi da kaze risrch, fail, difalt itd itd :D. Dajte mi samo malo vremena da se setim nasih reci :D

Btw, citav mec izmedju Zljonze i Naugrima je upovan HF HF!!! ^^

Link to comment
Share on other sites

e da, mogao bi malo da poradis na precicam za riplejeve.ja nisam siguran kolko je to tesko/izvodljivo al husky i hd znaju sve moguce precice tako da u letu, dok komentarisu menjaju prikaz izgubljenih jedinica/gradjenje jedinica/techova/income vidljivost mape oba igraca itd.

a kasnije bi mogo i neke spesl gest komentatore da ubacis:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ne znam, nisam bio u prilici da koristim riplej vjuer, al cini mi se da i nije bas isti djavo.pogotovo kad se stvari na mapi tako brzo odigravaju(visestruki napadi na ekspanzije, ciz, svicovanje techa itd).

gledam po uzoru na huskya koji je masterovao prenosenje, on istovremeno dok prica menja pov i te statistike uz shortcutove, jer je tako valjda lakse.jebem li ga:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...