Jump to content

Domaci Starcraft 2 beta podcast ^^


Recommended Posts

Jel ti se jebe i sto je zerg imao 15 mutaliska a ti nula stalkera ili bilo kakvog antiaira osim 2 cannona na expu i sto je odlucio da te "harasuje" umesto da zavrsi partiju u tom trenutku? Ili zato sto je u sledecih par minuta partije imao 2k kristala i 1k gasa sa kojima je mogao bilo kakav ground da napravi i ubije ti i te stalkere koje si zakasnelo napravio?

Covek je imao dobijenu partiju, ali tebe boli k jer si mogao sa 6-7 zilota da ubijes 15 muti ... odgledaj lepo replay opet i primeti gde on stoji sa 10ak muti ispred tvoje baze u kojoj nema nikakav anti air osim jednog-dva cannona ... sad se ne secam ali verovatno je mogao cybernetiks da ti ubije bez da ga cannoni zakace ...

I nije uopste poenta u income-u nego u vojsci sa kojom je on mogao da zavrsi partiju jer ti nisi imao nikakav counter za nju jer nisi SCOUTOVAO. Mozes da prihvatis ovu kritiku konstruktivno a mozes i da se lozis i jedes govna kako hoces.

E i da pogledao sam opet taj deo kad su mu izasle mute, imao si 2 canonea kod cybera i nijednog stalkera a on oko 10 muti, a sto se tice voditelja smorio sam se dok sam pokusavao da pohvatam gde je sta u tom trenutku, uopste ne prenosis bitne stvari. Isto konstruktivna kritika ali je prihvati kako god hoces.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel ti se jebe i sto je zerg imao 15 mutaliska a ti nula stalkera ili bilo kakvog antiaira osim 2 cannona na expu i sto je odlucio da te "harasuje" umesto da zavrsi partiju u tom trenutku? Ili zato sto je u sledecih par minuta partije imao 2k kristala i 1k gasa sa kojima je mogao bilo kakav ground da napravi i ubije ti i te stalkere koje si zakasnelo napravio?

Covek je imao dobijenu partiju, ali tebe boli k jer si mogao sa 6-7 zilota da ubijes 15 muti ... odgledaj lepo replay opet i primeti gde on stoji sa 10ak muti ispred tvoje baze u kojoj nema nikakav anti air osim jednog-dva cannona ... sad se ne secam ali verovatno je mogao cybernetiks da ti ubije bez da ga cannoni zakace ...

I nije uopste poenta u income-u nego u vojsci sa kojom je on mogao da zavrsi partiju jer ti nisi imao nikakav counter za nju jer nisi SCOUTOVAO. Mozes da prihvatis ovu kritiku konstruktivno a mozes i da se lozis i jedes govna kako hoces.

E i da pogledao sam opet taj deo kad su mu izasle mute, imao si 2 canonea kod cybera i nijednog stalkera a on oko 10 muti, a sto se tice voditelja smorio sam se dok sam pokusavao da pohvatam gde je sta u tom trenutku, uopste ne prenosis bitne stvari. Isto konstruktivna kritika ali je prihvati kako god hoces.

1-ako on sve vreme bleji sa mutama ispred moje baze i samo nastavljaju da dolaze, znaci automatski da ih stancuje tako da mi ne treba observer u njegovoj bazi cisto da ih vidim kako izlaze iz larvi

2-za vreme njegovog harasa ja sam mu ubio gold expo, on meni pola radilica=fair trade

3-cyber su zapravo branila oba canona i mute bi pomrle a ne bi ga unistile

i 4- mogao je da se transferuje na roacheve koji bi tako lepo pomrli od DTova na koje sam planirao da idem zapravo ocekujuci masu hidri, tj da nije masovao mute dodao bih 2 colosusa i pregazio ga

Ne kazem da sam odigrao vrhunsku partiju ali sam samo counterovao sta je on pravio i uopste ne shvatam tebe kao prozivku, svaki komentar mi znaci da vidim gde gresim. Ako uzmes u obzir da sam betu dobio 2 meseca posle svih vas i da sam igrao wc3 pre toga 6 godina gde skauting jeste bitan ali ne ovoliko i da nisam bio upucen u mehaniku igre koliko sad, onda znas zasto sam pravio neke greske=nisam igrao keca. A opet ti isto mozes da pustis replay mistu da ga komentarise i budi ubedjen da moze svako da ti nadje 100 gresaka, totalno je drugo kad ti igras sto i sam znas. I uopste ne jedem govna, samo mi nije jasno zasto su ti 90% postova pljuvanje po taktikama i partijama drugih.

~~

Link to comment
Share on other sites

Meni se sviđa što Mist prenosi mečeve "uživo", kao da ih i sam prvi put gleda i ne zna ishod, a još jače je što i svoje postupke komentariše kao da neko drugi igra s njegovim jedinicama :)))))

Sad, što se ne fokusira uvek na prave stvari i dešavanja na terenu i što često nema raznovrsniji spektar stvari za praćenje (income, trenutni research, unit count i sl.), to će doći vremenom. Ja trenutno gledam i skidam HDH Invitational mečeve koje komentarišu HD i Haski, odatle može puno stvari da se povadi da bi budući prenosi bili još bolji.

Jedina veća zamerka za sada je pogrešno izgovaranje imena jedinica ili specijalki, kad sam čuo "Nudis vorm" ko da me neko šutno u stomak :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

E i da pogledao sam opet taj deo kad su mu izasle mute, imao si 2 canonea kod cybera i nijednog stalkera a on oko 10 muti, a sto se tice voditelja smorio sam se dok sam pokusavao da pohvatam gde je sta u tom trenutku, uopste ne prenosis bitne stvari. Isto konstruktivna kritika ali je prihvati kako god hoces.

Poceo sam da radim ovo iz dosade, ne bih ni nastavljao da se ljudima nije svidelo (:

Znam da nisam pro i ne izgovaram stvari kako treba (wuna jbg) al ono, kontam da za 5-6 prenosa koliko sam digao na kanal i nisam toliko ocajan :)

Narano uvek ako umes uradi bolje, jbg ja moram jos dosta toga da naucim kako bih uspeo da ispratim sve sto se desava na ekranu. Jedino sto mogu da zatrazim je malo strpljenja i dobre volje :P

Link to comment
Share on other sites

da Miste, definitivno treba da se popravish, uchi od BlizShoutera, najjachi shoutcaster, prica kao lud!11

"...and now here comes the scanner... oohh crud" [roflmao]

link je pobeda :DD

E da, da li neko zna odakle da skinem ovo cudo sto prekriva seek bar ?

Edited by The MisT
Link to comment
Share on other sites

1-ako on sve vreme bleji sa mutama ispred moje baze i samo nastavljaju da dolaze, znaci automatski da ih stancuje tako da mi ne treba observer u njegovoj bazi cisto da ih vidim kako izlaze iz larvi

2-za vreme njegovog harasa ja sam mu ubio gold expo, on meni pola radilica=fair trade

3-cyber su zapravo branila oba canona i mute bi pomrle a ne bi ga unistile

i 4- mogao je da se transferuje na roacheve koji bi tako lepo pomrli od DTova na koje sam planirao da idem zapravo ocekujuci masu hidri, tj da nije masovao mute dodao bih 2 colosusa i pregazio ga

Ne kazem da sam odigrao vrhunsku partiju ali sam samo counterovao sta je on pravio i uopste ne shvatam tebe kao prozivku, svaki komentar mi znaci da vidim gde gresim. Ako uzmes u obzir da sam betu dobio 2 meseca posle svih vas i da sam igrao wc3 pre toga 6 godina gde skauting jeste bitan ali ne ovoliko i da nisam bio upucen u mehaniku igre koliko sad, onda znas zasto sam pravio neke greske=nisam igrao keca. A opet ti isto mozes da pustis replay mistu da ga komentarise i budi ubedjen da moze svako da ti nadje 100 gresaka, totalno je drugo kad ti igras sto i sam znas. I uopste ne jedem govna, samo mi nije jasno zasto su ti 90% postova pljuvanje po taktikama i partijama drugih.

1. A ti to znas kako s obzirom da nista skautovao nisi? Pojma nisi imao sta ce on da izbaci niti sta ima i ponavljam IMAO JE 10 MUTI KAD TI NISTA NISI IMAO pa je mogao pylone da ti ubija da ne mozes da izbacis stalkere ako nista drugo i da pobije sve osim tih cannona pritom 10 muta ubije 2 cannona koliko ja znam.

2. Poenta je sto to nije trebao da bude haras, to je trebao da bude gg kad ti nemas nikakav aa a on 10 muti ali je on picka.

3. 2 cannona ne mogu ubiti 10 muti cak i da ne mikrujes nista.

4. Poenta je bas sto nisi counterovao jer nisi imao nista protiv muti dok ti nisu dosle u bazu, a tad je prekasno samo sto je ovaj zerg retardiran.

Brate mech je komentarisan kao da je top lige diamond/platinum ovo ono i ja uzeo da odgledam kad ono izbljuvak. Nije da nisi skautovao dovoljno nisi skautovao uopste, a to je nedopustivo za bilo kakav iole dobar mech. Ne zameram ja za neka mikrovanja i sl jer ih i ja ne radim nekad i ne stignem i zaboravim itd itd ali u papir kamen makaze igrici kao sto su i sc i wc ne pogledati i nemati uopste pojma sta tvoj protivnik radi je nedopustivo osim naravno u partijama poput ove gde, karikiram, izlazis iz baze sa timom kerijera.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

link je pobeda :DD

E da, da li neko zna odakle da skinem ovo cudo sto prekriva seek bar ?

Ne znam, ali po meni to skrivanje seek bara i nije toliko bitno kao sto pojedinci isticu. Svi to hvale kako je onda neizvesnije jer ne znas kad je partija na izmaku, ali to nema bas uvek smisla jer imas timeline na Youtubeu kao indiciju da se mec blizi kraju... Izuzev ako ne planiras da radis poduzi post-match commentary posle svake partije :)

Edited by prime_abuse
Link to comment
Share on other sites

Dobro ne morate da ga demoralisete toliko, radi decko kako radi, meni se svidja...Svaki komentator bi pravio neke greske jbg :)

Poenta kritike nije da demoralise nego bas nasuprot da moralise tj da mu pomogne da obrati paznju na neke momente koji mu mogu pomoci da bolje radi to sto radi. Isto vazi i za tebe.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mist samo jedno da ti kazhem. Nemoj ti da prichash "on nije trebao da povlachi sve radilice" ili neshto u tom fazonu. To se komentarishe u stilu "on je povuako sve radilice i sad mu je ekonomija nula". A shta je trebao ili nije to nije tvoje da govorish. [;)]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...