Jump to content

Koji bajs?


Recommended Posts

Elem, ovih dana se poklopile tri glavne stvari zbog kojih odavno planiram kupovinu novog bajsa: lepo vreme, vaga na koju sam prvi put stao posle godinu dana i koja je na predposlednjoj dvocifrenoj vrednosti i preskupi benzin koji čini puki odlazak na posao opasnim luksuzom.

Znači, ništa segamega, neki normalan bajs sa kojim nameravam da prelazim oko desetak km dnevno, ne tour de force po bivšoj Jugoslaviji. Koja marka, koji menjači (shimano predpostavljam), na koje još stvari da pazim, da bude kvalitet po nepreteranoj ceni (do 10k da kažemo, baš do 15k ako mora).

Hvala unapred.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

prodaje dobar bajs decko na malim oglasima, ali nije bas toliko jeftin.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

i ja trazim bajs :D Imate cikloberza.com - najjaci sajt za te stvari.

Inace posto su mi ukrali 3-4 bajsa, 2 iz podruma, 1 ostavio u ulazu (kad sam se vratio posle 5 min, nema bajsa :/), i sa jednog su me skinuli, necu da kupujem neke fensi varijante, kupicu nesto za 100-120e max.

Isao sam pre neki dan na buvljak, i tamo su sve neki shnj bajsevi, najskuplji su 15k din, ali u principu zavrse posao :D

@pipboy to sto na menjacima pise shimano, okaci macku o rep :D shimano pravi vise klasa menjaca

@eyel ne znam kakve bajseve imas, daj neku sliku, mozda sam zainteresovan

Imate cikloberza.com - najjaci sajt za te stvari, i ciklonaut.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

To je bilo kad sam bio klinac, 5i razred. Vozim bajs i dva lika (od po 24-5 god tada) idu meni u susret, jedan me zabode i cimne bajs, ja padnem, on sedne i pobegne, drugi trci za njim, a ja ostanem da placem na asfaltu.

Al kakav je to bajs bio...eeee :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Ova dva su ušla u uži izbor, ima ih ovde u Vršcu da se kupe, još samo da uporedim cene na još dva mesta:

http://www.sportingks.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=128&category_id=26&option=com_virtuemart&Itemid=80

http://bike.capriolo.com/en/bicikle/sunrise-man

Oba imaju shimano opremu, ovaj prvi ojačane felne i garanciju na godinu dana. Ko ima iskustva neka preporuči/pokudi.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nema, odnosno ne mogu da nađem nigde, ali izgleda odlično, on mi je prvi pick.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...