Jump to content

Google Analytics - Srbija bez Kosova


Neptune

Recommended Posts

Administratori su od skora neprijatno iznenadjeni odlukom kompanije Google da prikaze Srbiju bez Kosova. Da li je u pitanju jednostavno nepoznavanje prilika ili Google jednostavno prati politiku svoje vlade i protivno volji Ujedinjenih Nacija predstavlja Kosovo kao nezavisnu zemlju?

U drugim Google servisima, Kosovo je predstavljeno isprekidanom crtom, kao i drugi regioni nedefinisanog statusa. Mozda samo GA tim nema pojma o svetskim politickim prilikama?

donl78.jpg

Edited by Neptune

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Znači izgleda ti kao da su ga priznali. Pa u tome je problem.

A DA SU PRIZNALI VOJVODINU ONDA NE BI BIO PROBLEM HOSHTAPLERI SEPARATISTICHKI?!

[:D]

Zezam se inache :)

To dal je problem shto su vecinom (bitni) priznali nezavisnost Kosova, je druga diskusija.

Ovde se pljuje Google kako iznosi lazhne informacije...a da Kosovo nije deo Srbije je sasvim validna informacija iz perspektive sveta.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

otkud ti to - 2/3 sveta ne priznaje kosovo?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nemas zasto da se izvinjavas, u pravu si.Uvek je lepo ponovo gledati nemam rec za tu vrstu ljudi na delu. :) I sta sad?

Pisacemo Guglu?Sastavicemo tim strucnjaka da elaborira slozenu istoriju odnosa, i da im objasni da je to samo privremeno,dok Srbija tu za godinu/dve ne ubedi sve one zelene zemlje da se predomisle?

Mislim cemu ovaj info, Neptuna pitam ;)

Link to comment
Share on other sites

reci to kinezima, indijcima, rusima, brazilcima, i ostatku "nebitnog" sveta :]

Mislim da ne bi bio nikakav problem reci im to, shta vishe mislim da im redovno to i govore na jedan ili drugi nachin.

Rusi jedino ne pripadaju tu, oni su jedni od retkih 'bitnih' koji nisu priznali Kosovo.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

reci BIK-u da su manje bitni od R-a.

Elaborate akronime for cheaper tickets :) Predpostavljam da su R - Rusi, a BIK? Poljaci?

lol drede, ne znam ni sta da ti kazem na to

A chekaj shta radi Amerika svaki drugi dan glumeci svetsku policiju i bivajuci mirodjija u svakoj chorbi?

Netjesh mi retji da ne rade to?

I gde su dobili konkretan otpor?

Sem kod Rusa?

P.S. Nadam se da smo se razumeli da nisam ja u fazonu da su te zemlje nebitne :)

Da nisam ni u fazonu podele 'bitne' i 'nebitne' vec da pricam da su 'bitni' u fazonu podele na 'bitne' i 'nebitne'.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

realno to ko priznaje a ko ne je cista glupost i neki ponos kao, a i koji ce nam k**** kosovo sa 90% belokapejaca koji ga nastanjuju sada, osim ako nema neko efektivan plan da ih dezintegrise sve do jednog i promeni demografiju, a nesto kapiram da nam etnicko ciscenje nije jaca strana, svaki put kada ga navodno probamo budemo etnicki ocisceni sa tih prostora........ zajebali smo sami sebe I sta je tu je sada... mislim da svima puca k za mapu kada je realnost drugacija... enivej nije upt tako da..

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

A chekaj shta radi Amerika svaki drugi dan glumeci svetsku policiju i bivajuci mirodjija u svakoj chorbi?

Netjesh mi retji da ne rade to?

I gde su dobili konkretan otpor?

Sem kod Rusa?

P.S. Nadam se da smo se razumeli da nisam ja u fazonu da su te zemlje nebitne :)

Da nisam ni u fazonu podele 'bitne' i 'nebitne' vec da pricam da su 'bitni' u fazonu podele na 'bitne' i 'nebitne'.

r su rusi, a bik je brazil, indija, kina. zajedno cine brik (bric na engleskom).

pa kod rusa su najmanji otpor dobili, ako racunamo post sovjetsku rusiju i ako zanemarimo gruziju. a kod ostalih se i ne zameraju previse.

ali dokon kakav sam, pratim malo tu geopolitiku i mogu ti reci da je amerika daleko od fazona da kinezima glumi policajca ;]

i dalje ih smaraju jednom godisnje za ljudska prava (na sta im kinezi uredno odgovore sa svojim izvestajem, i sto im redovno vec prebacuju cak i u pricama o ekonomiji), druze se sa dalaj lamom (oprezno, posto im je ipak vise stalo da imaju dobre odnose sa kinom, takvom kakva je, nego sa ubogim tibetom), i tako rade uglavnom ono sto su radili decenijama unazad, po incerciji. ali se taj odnos i retorika ubrzano menjanju.

Link to comment
Share on other sites

Brazil, Indija i Kina imaju 2 puta vishe stanovnika od svih zelenih drzava na slici iznad. Mozda neko smatra da to nije bitno, ali brzina kojom se ove tri zemlje modernizuju je velika i uskoro nece biti velike razlike izmedju USA i njih. U tom momentu ce se jasno videti da trzishte od 3 milijarde > trzishte od 1 milijarde.

p.s.

Pre bi bilo 3 puta vishe stanovnika, ali nisam siguran u tacan podatak a i 4 ujutru je pa me mrzi da proveravam :P.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

realno to ko priznaje a ko ne je cista glupost i neki ponos kao, a i koji ce nam k**** kosovo sa 90% belokapejaca koji ga nastanjuju sada, osim ako nema neko efektivan plan da ih dezintegrise sve do jednog i promeni demografiju, a nesto kapiram da nam etnicko ciscenje nije jaca strana, svaki put kada ga navodno probamo budemo etnicki ocisceni sa tih prostora........ zajebali smo sami sebe I sta je tu je sada... mislim da svima puca k za mapu kada je realnost drugacija... enivej nije upt tako da..

pa realnost je da kosovo nije suverena zemlja, odnosno nije clanica UN. samim tim ne moze tako biti tretirana. ovim potezom google ne postuje medjunarodno pravo i poredak, nego se ponasa poput svoje maticne zemlje - diktatorski i fundamentalisticki, postujuci samo svoj stav i misljenje

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

btw taj google analytics je

Google Analytics is the enterprise-class web analytics solution that gives you rich insights into your website traffic and marketing effectiveness. Powerful, flexible and easy-to-use features now let you see and analyze your traffic data in an entirely new way. With Google Analytics, you're more prepared to write better-targeted ads, strengthen your marketing initiatives and create higher converting websites./

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

...

promašio si temu, ne radi se ovde o stanju na terenu uopšte. ovo je međunarodni incident u rangu onoga kad su slovenci pogrešno ofarbali hrvatsku zastavu na nekom sportskom takmičenju.

drede, amerima se suprotstavljaju svi oni koji imaju čime i zbog čega. mnogo si bre neupućen. pored BRIK-a, pogledaj venecuelu, boliviju, iran...

Link to comment
Share on other sites

@Ramirez: Shta znam ja se bash i ne bih slozhio oko tog pruzhanja otpora, sem proformalnog koji su chisto za javnost....al ajd, stoji da nisam neshto specijalno i preterano informisan i dosta rusko-nacistichki nastrojen .

@Ivan: Po meni su sve to 'dozvoljena' suprotstavljanja, gde su ameri u fazoni "napravili bi 3 svetski rat ako bi enforcovali ti, josh nije vreme"

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...