Jump to content

hardver problemi


Dule_smor

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate necu da upgrejdujem komp za 100 evra, da bi posle 6 meseci morao ponovo to da radim...kad budem skupio pare za nesto pristojno onda cu i uzeti to...do tada je je seci usi krpi dupe:)

Dodaš još 20€ da uzmeš athlon II 425 ili 435 x3 (gledaš da je CACYC ili AACYC), pa ne moraš ni za toliko da upgraduješ. Još ako te usere da se otključa u phenoma, na konju si.

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

CACYC...hik!...caayaa....hik.....ccyaayac...ihik! otklj-hik-ucati... hik! Otkljj...fenom..fenol...etill..metillllllll!!!!!

Dule Brate!!

Jebes te jebene kompove.

Sc2 neces ionako igrati, nit imas reflekse od silnog alkohola, nit te to vise zanima.

Baci to smece sto ti je ostalo na gajbi, kupi neki jeftini laptop na rate, i bog da te vidi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

CACYC...hik!...caayaa....hik.....ccyaayac...ihik! otklj-hik-ucati... hik! Otkljj...fenom..fenol...etill..metillllllll!!!!!

Dule Brate!!

Jebes te jebene kompove.

Sc2 neces ionako igrati, nit imas reflekse od silnog alkohola, nit te to vise zanima.

Baci to smece sto ti je ostalo na gajbi, kupi neki jeftini laptop na rate, i bog da te vidi.

debilu:)

necu da uzimam nista novo, a pogotovu ne laptop, dok ne budem poceo da radim i budem imao svoju platu...i da, igracu sc2 makar crko! :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ahaha, sto volim ovog vudija sa njegovim plasticnim objasnjenjima:)...hoi2 mi radi opusteno, trojka je problem:)...i necu jebeni gej laptop, desktop it is, makar za 5 godina!

a dotle mi nabavite neku agp grafiku koja radi i dacu vam kilo rakije...oh wait! :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

a igor se lozi na koleta HAE!

vudu drug btw...ajd videcu vudi neki dan da se cujemo kad ozdravim...mada ne znam koliko ce menjanje paste pomoci, posto nastavlja da brljavi...btw, konacno nadjoh krstasti srafciger, pa sam ocistio kuler od procesora lepo, videcu kako ce sad da radi

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

a igor se lozi na koleta HAE!

vudu drug btw...ajd videcu vudi neki dan da se cujemo kad ozdravim...mada ne znam koliko ce menjanje paste pomoci, posto nastavlja da brljavi...btw, konacno nadjoh krstasti srafciger, pa sam ocistio kuler od procesora lepo, videcu kako ce sad da radi

instaliraqj Riva Tuner i smanji klokove na core i memoriji dok dođeš do "majstora" i vidi u riva tuneru na koliko ti se % vrti taj ventilator i stavi na 100%

ta kartica ionako može bolje nego što taj CPU može da je "pogura" nećeš ništa izgubiti na brzini

http://majorgeeks.com/Riva_Tuner_d737.html

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

da ne otvaram novi topik...elem, ista konfa, samo graficka nvidia 6600...desava se da se komp restartuje sam od sebe...par puta mi se desilo dok sam igrao sc2, a par puta ovako dok surfujem...novi drajveri, ne greje se preko 75 grafika...takodje baguje mi firefox, al dobro to je softwerski verovatno...i to uglavnom kad pustim nesto na youtubu, ne mogu da ga iskljucim na ctrl-alt-del, vec moram restart na dugme...poz vudi!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

da ne otvaram novi topik...elem, ista konfa, samo graficka nvidia 6600...desava se da se komp restartuje sam od sebe...par puta mi se desilo dok sam igrao sc2, a par puta ovako dok surfujem...novi drajveri, ne greje se preko 75 grafika...takodje baguje mi firefox, al dobro to je softwerski verovatno...i to uglavnom kad pustim nesto na youtubu, ne mogu da ga iskljucim na ctrl-alt-del, vec moram restart na dugme...poz vudi!

Gde ti je temp 75 stepeni u igri ili u idle :), mozda ti se proc greje, pogotovu ako nisi menjao pastu ili nisi cistio komp neko duze vreme :). Firefox uninstaliraj, ali pre toga sini mu kes, takodje i reinstaliraj flash :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...