Jump to content

The Witcher 2


G!!!

Recommended Posts

read them n weep

Recommended specs:

Processor: Intel Quad Core or AMD equivalent

Graphics Card: Nvidia GeForce 260, 1 GB memory / Radeon HD 4850 with 1 GB memory

Memory: 3 GB for Windows XP / 4 GB for Windows Vista and Windows 7

Hard Disk: At least 16 GB of free space

Minimum specs:

Processor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD equivalent

Graphics Card: Nvidia GeForce 8800, 512 MB memory or ATI equivalent

Memory: 1 GB for Windows XP / 2 GB for Windows Vista and Windows 7

Hard Disk: 8 GB for the game installation and 8 GB for bonus materials

Da, uzas, jer ako je ovo tachno, moj komp od 250 jura kupljen pre dve godine ce moci da tera igru. Evo suze same naviru. :)

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Bre, igra se pravi i za konzole, naravno da će da leti na prosečnom PCu bez prevelikog bahaćenja sa podešavanjima.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

kakvo uskraceno iskustvo ? sto mogu da oduzimram da vidim kuda treba da idem i koga prvo da napadnem umesto da se vrtim u krug pokusavajuci da pregedleam situaciju oko sebe dok posmatram ledja i guzove witchera ? :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kakvo uskraceno iskustvo ? sto mogu da oduzimram da vidim kuda treba da idem i koga prvo da napadnem umesto da se vrtim u krug pokusavajuci da pregedleam situaciju oko sebe dok posmatram ledja i guzove witchera ? :)

Da li zato nikad nisi igrao Doom?

Link to comment
Share on other sites

kakvo uskraceno iskustvo ? sto mogu da oduzimram da vidim kuda treba da idem i koga prvo da napadnem umesto da se vrtim u krug pokusavajuci da pregedleam situaciju oko sebe dok posmatram ledja i guzove witchera ? :)

Pritisnes pauzu, pogledas levo, pogledas desno, predjes ulicu. Dramis sad malkice :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Baš tako, ultrapregledna borba je u prvom delu, s obzirom na pogled "iza ramena", pogotovu što je igra takva da na prvo pojavljivanje neprijatelja refleksno stiskaš pauzu kako bi istaktizirao borbu maksimalno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ne dramim, nego tako volim da igram, najvise mi lezi :) ukusi sta li, volim vecu preglednost, sa sto manje rotiranja zumiranja i ostalog, ali ako se bas mora nije tesko :) sto se mene tice kamera preko ramena je nesto najgore sto se moglo desiti igrama, po pitanju izvodjenja :)

primera radi, uvek bih pre igrao ovako

thewitcherenh058.jpg

nego ovako

thewitcherenh057.jpg

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Au contraire, my dear Rodney, au contraire...

Freedom%20Fighters%20Xbox--article_image.jpg

Freedom-Fighters-Front-Cover-37791.jpg

Kad je dobro odrađen, OTS je idealan format za 3D akciju i međukombinacije.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

slicne kamere kao i u prvom delu je imao i NWN2 - zapravo je dobro koristiti oba pogleda, zavisno od toga gde ste.. ja sam mahom koristio click&click kameru kao g, ali kad si negde u tamnici, dobro dodje i ta iz drugog lica

re system reqs, graficka koju preporucuju kosta 100 i kusur jura danas, tako da ako su to low reqs, ono, jeste pravili sneska na kopaoniku ove godine

pricamo o recommended hardware, jer mi ne pada na pamet da igram bilo koju igru na low low low very low low

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Dviny, čoveče, ti kao da nikad nisi odigrao igru u životu.

Recommended hardware koji obično košta ruku i nogu je predviđen da tera high high high very high high, a ovde je taj hardver prilično jeftin.

Za low low low very low low je stavljena mašina koja je bila recommended za Crysis koji je izašao pre četiri godine

Link to comment
Share on other sites

Au contraire, my dear Rodney, au contraire...

Freedom%20Fighters%20Xbox--article_image.jpg

Freedom-Fighters-Front-Cover-37791.jpg

Kad je dobro odrađen, OTS je idealan format za 3D akciju i međukombinacije.

da ta kamera je bila dobra za mindless akciju kao sto je freedom fighters i krsh drugih akcionih akradnih igrica... mada ni tu nije cista OTS kamera, vidis i sam koliko je odzumirano od tvog lika... ne bitno meni je OTS sranje jer je to zapravo FP sa ubacenom slikom-animacijom tvog junaka izmedju tvog pogleda i onoga sto se desava na terenu, pri cemu imas konstantno ogranicen zbog guzice... ubacite u to da se kamera ponasa retardirano u 80% takvih igara, da opet moras da se rotiras yumiras odzumiras i dobijas kombinaciju koja nije vrhunska za rpg...

meni bar, ne volim da gubim vreme manipulacijom kamerom ako cu da igram rpg... ako cu da igram akciju, onda ce biti FPS

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

da ta kamera je bila dobra za mindless akciju kao sto je freedom fighters i krsh drugih akcionih akradnih igrica... mada ni tu nije cista OTS kamera, vidis i sam koliko je odzumirano od tvog lika... ne bitno meni je OTS sranje jer je to zapravo FP sa ubacenom slikom-animacijom tvog junaka izmedju tvog pogleda i onoga sto se desava na terenu, pri cemu imas konstantno ogranicen zbog guzice... ubacite u to da se kamera ponasa retardirano u 80% takvih igara, da opet moras da se rotiras yumiras odzumiras i dobijas kombinaciju koja nije vrhunska za rpg...

meni bar, ne volim da gubim vreme manipulacijom kamerom ako cu da igram rpg... ako cu da igram akciju, onda ce biti FPS

Ti se kanda nisi udubljivao u FF, jer bi znao da je to ponajmanje "mindless" akcija, jer igra ima toliko kvalitetno implementiranih elemenata taktiziranja i strategije, a i retko Rambo approach rešava stvari.

Meni, kao nekome kome je engine iz Commandosa 2 nešto najgenijalnije što sam video u svojoj igračkoj karijeri, pogled iz trećeg lica (ili iza ramena kako god) idealan ako je u pitanju igra koja je full 3D, jer na taj način bolje doživiš svet u kojem se igra odvija, nekako je sve mnogo bliže i imerzivnije. Ako je igra 2D, top down view rula, zato me zaboli jetra kad vidim na šta liče 3D komandosi u odnosu na 2D komandose, 3D Desperadosi u odnosu na prvi deo, Fallout 3 u odnosu na predhodne delove i sl., ali bi, ako već moraju da budu 3d, u top downu izgledali još gadnije.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ako je u ovim taktickim momentima igre, tps kamera doprineal imerzivnosti i boljem gameplay-u.. mi imamo onda totalno razlicite poglede :)

igru sam odigrao kada je izasla, i sada mi je u secanju ne bas kao vrhunac takticnosti, malo sam preterao u izrazavanju ali to je otprilike to :)

imerzivnost lol, ma super ... meni su pokusaji takve imerzivnosti previse banalni da bih na to pozitivno reagovao... jednostavno industrija je takva da ce ti to vizuelno u prvi mah izgledati dopadljivo, posle 2 sata igranja ce ti biti muka od njihovog pokusaja imerzivnosti... a pri tome se gubi sadrzaj i dubina od pocetka pa do kraja same igre... sve izgleda lepo prijatno na oko a interaktivnost sa stvarima oko tebe nula... i tako dolazimo do herp derp situacije... pogotovo u rpg-u

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio da pogled doprinosi taktičnosti FF-a, iako igra ima robustan i efikasan model upravljanja vojnicima na terenu, već na sporedne stvari prilikom biranja teritorije za napad (određene teritorije imaju ciljeve čije uništavanje olakšava napredovanje na nekim drugim teritorijama, pri čemo to međukombinovanje često uključuje i više od tri mape, iako uvek možeš sa "glava kroz zid" metodom, što je, ako se uzme u obzir karakter igre i godina izdanja, psolutno fantastična implementacija).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Još bolji primer postoji u vidu TPS koji je američka vojska koristila za obuku vojnika, Full Spectrum Warrior. Isto si imao kameru preko ramena, i izdavao komande vodu, s tim da tu nije moglo da se Rambuje kroz mapu već metodičnim pin>flank>advance pristupom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

fap fap

nadam se da su smanjili kolicinu retkih travki u igrici, u smislu da se ne mogu naci na svakom cosku.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zato i mislim da ce suxovati, jer u protivnom mali amerikanci ne bi mogli da klikcu po mapi i vicu "Hey dad, look, I just killed a vampire!" i da imaju 6 swallowa u steku

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...