Jump to content

The Witcher 2


G!!!

Recommended Posts

GoG je pustio pre-load sa njihovog sajta. Zanimljivo da su i GoG i Steam imali cenu od 45$ a sad je oko 60$ na Steamu. Ima dosta jeftino da se nadje i na Britanskim sajtovima. Jel prodaje neko hard copy u Srbiji?

Inace dobio sam kalendar sa devojkama iz keca, al ne smem zbog zene da ga okacim :/

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ja moram da cekam jos 3 ipo sata dok ne puste zadnjih 150 mb sa exe fajlom. Izludecu!

Props G!!!, em to sto si reko, em sto znas da je svaki dinar otiso njima u dzep.

edit: instalira se, javljam utiske na pis pauzi [:D]

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

http://www.metacritic.com/user/M_Stannard

Rofl sve 10-ke i onda se pojavi review sa ocenom 0 koji se zavrsava sa

"Look to the masters at BioWare with their latest RPG epic, Dragon Age 2, for inspiration in your future games, CD Project. You certainly won't find it making shallow sex simulators based on plagiarized fantasy novels."

Bioware je upravo potonuo na dno... Ovo je neko ko radi u Bioware-u, samo oni su davali 10-ke Dragon Age 2.

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Ja moram da cekam jos 3 ipo sata dok ne puste zadnjih 150 mb sa exe fajlom. Izludecu!

Props G!!!, em to sto si reko, em sto znas da je svaki dinar otiso njima u dzep.

edit: instalira se, javljam utiske na pis pauzi [:D]

naravno da je sada izaslo 150 mb kada sam na poslu.... prc

ovo je greota piratizovati :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sry, too busy nolajfing...

Puca mi igra svako malo, previše mi opterećuje već popravljanu grafičku.

Jedina opcija mi je da stavim sve detalje na low, a onda mi se i ne igra nešto...

LOLROFL NAJBOLJE DA MI SE NE IGRA!!11

Elem, vizuelno igra pršti, nisam mnogo odigrao zbog dotičnih problema, ali jedno mogu da kažem... Igrati na hard je jebeno hard...

Neprijatelji udaraju kao tenkovi, ako ih je 3+ može biti jako zajebano. Moram non-stop kombinaciju dodge-parry da bih preživeo.

Nervira me lock-on protivnika, jer mi se desi da se izbaguje kad hoću da promenim metu, pa me vrati na prvobitnu i onda se svašta nešto izdešava, posle čega ide load game :)

Ah, biće ovo interesantna avantura...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...