Jump to content

StarCraft 2 Balans komentari


Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na shta liche? Pa jebu, logichno... I josh pitaju u kojoj pozi hocesh! [:D]

Lurker bi totalno poremetio tvz jer bi terra morao da cuva za scan umesto da spama mule.

To i jeste fora, da se malo stisne za taj mule. Trebalo bi da ga vrate. I onda bi transport u overima opet imao smisao. Drop is back in tha house! A ovako niko ne istrazhuje ,i ovako skup i vremenski dug, transport overima.

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

To i jeste fora, da se malo stisne za taj mule. Trebalo bi da ga vrate. I onda bi transport u overima opet imao smisao. Drop is back in tha house! A ovako niko ne istrazhuje ,i ovako skup i vremenski dug, transport overima.

ja ga istrazim svaki put... ali vishe onako nesvestno ^^

Treba da promene shortcut ovako mi uvek ode 200/200 zato sto mesto S.V stisnem samo V jebeno :/

Link to comment
Share on other sites

ja ga istrazim svaki put... ali vishe onako nesvestno ^^

Treba da promene shortcut ovako mi uvek ode 200/200 zato sto mesto S.V stisnem samo V jebeno :/

kada izadje zvanicna verzija obecali su stare shortcut-ove :D tj. moci ces da podesis da ti sve bude kao u sc1 (naravno sve sto je ostalo isto)... sjajno je to sto su sve pomerili da bude blize levoj ruci, ali ako sam mocni protos hocu da drkam P!

Link to comment
Share on other sites

Moci ces da stavaljas kastom shortkate, kao sto je bilo u WC3, ne verujem da ce promeniti sve nakon bete.

verovatno se nisam dobro izrazio... naravno da ce ove komande biti default... ali sam cuo da ce biti opcija da se stiklira sc1 hotkeys ili tako nesto... da me ubijes ne znam gde sam to procitao :)

Link to comment
Share on other sites

dobro mogu da se stave lurkeri da budu hive tech i da budu skupu ( jer je detekcija slabija u sc2 ) a ultraliske da stave lair i sklone im splash damage itd ili neka druga kombinacija ...jednostavno fale lurkeri i to je to :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Vec je imba zerg, bilo bi malo previse i lurkere da ubace

Da pogodim. Igraš terana i ne želiš da vidiš lurkere u igri!!

Ma jok, nek smanje splash za banelinge, hydrama neka stave manji dmg i jos manje hp-a, roachi treba da kostaju 2 pop mesta i da budu Light-Armored, da mogu da primaju bonus dmg i od heliona i od immortala i imamo balans!

What he said! Samo zerg nema nevidljivu jednicu. Ovo dovje imaju cloack'ovane jedinice koje su zajebane. Zergu to baš fali.

ahaha genijalni nerd rage

 http://i42.tinypic.com/10gmihw.jpg

Lol koji tard. Treba ga vratiti u silver ligu! [:p]

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

What he said! Samo zerg nema nevidljivu jednicu. Ovo dovje imaju cloack'ovane jedinice koje su zajebane. Zergu to baš fali.

zerg ima roache koji su nevidljivi kad se ukopaju i krecu se ukopani, a nisu uopste slabi tako da s tom forom moz mnogo lepe stvari da uradis.

Dobro vs terra moze jer se raveni tesko rano prave, a cenim da toss ima observera isuvise rano

Link to comment
Share on other sites

Svejedno nema ga po celoj mapi. Povedesh 10tak ukopanih sa sobom, on vidi samo zerglinge i par hidrica, izlozi se i krene na tebe a ti se otkopash i cao djaci [:D]. Vidish to mi je sad palo na pamet, moracu da probam :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

zerg ima roache koji su nevidljivi kad se ukopaju i krecu se ukopani, a nisu uopste slabi tako da s tom forom moz mnogo lepe stvari da uradis.

Dobro vs terra moze jer se raveni tesko rano prave, a cenim da toss ima observera isuvise rano

Sve je to super ali to je ipak t2 research, dok izvuces burrow i kopanje pod zemljom treba dosta vremena da prodje. Toliko cimanje za roach build je po meni gubljenje vremena, em su spori kad se ukopaju em moze da prodje samo u early gejmu jer teran odmah posle toga pravi turret i cuva energiju za scan. za tih 250:250 koliko bih dao za te upgrejde bih radije digao spire i istrazio overlord speed :)

Link to comment
Share on other sites

upravo, kolko to gasa kosta. ako taj gas ne potrosis na jedinice onda mozes da izgines na prvi push neprijatelja (to je deset roacheva ili 5 hidri, sto nije uopste malo). da bar nisu smanjivali brzinu roacheva kad su ukopani, onda bi harrass bio mnogo isplativiji i primorao bi neprijatelja da ostane duze u bazi, i to ulaganje u burrow bi se mozda i isplatilo.

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

zerg ima roache koji su nevidljivi kad se ukopaju i krecu se ukopani, a nisu uopste slabi tako da s tom forom moz mnogo lepe stvari da uradis.

Dobro vs terra moze jer se raveni tesko rano prave, a cenim da toss ima observera isuvise rano

You missed the fucking point. Poenta je da možeš zakopan da napadaš (čitaj lurkeri). A ne da se krećeš po mapi zakopan. Ipak treba da se odkopaš i napadneš u nekom trenutku. Onda si vidljiv.[;)]

Da li ste videli ovo?

Ultra

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...