Jump to content

StarCraft 2 Balans komentari


Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta znam, meni su mutasi ranije predstavljali problem, u skorije vreme me ni jedan zerg nije dobio sa mutasima =).. Ja zergove pushujem odmah od starta, negde oko 50 food zealot/stalker/sentry/immortal, retko koji se odbrani :)

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

bravo, upravo si napravio kombinaciju 10 jedinica da bi pobedio jednu

a ako nikad nisi izgubio od muta, onda verovatno nisi igrao protiv nekog ko zapravo zna gde je levo

nema plakanja... zergovi se uopste ne bi orijentisali na mute da imaju nove imba cool jedinice kao terran i toss... :P

terran rashuje avionima u 9/10 slucajeva... protos u 9/10 slucajeva techuje instant na immortale...

hidre i roachevi su prespori... ako treba da igram kao terran ocu infested tenka :D

jedini nacin da maltretiram ljude dok techujem hive su mute (i linge s obzirom da mi na mute i tech odlazi beskonacno gasa)...

kad smo vec kod botovskih terrana... spora je zastrasujuce oslabljena u odnosu na keca... treba im veci range ili sta god... smanjivanje cene ne resava problem :)

Link to comment
Share on other sites

Zaboravljas na povecanu brzinu na blatu. Za 15 min mozes celu mapu da pokrijes ^^

imortali izlaze u 6om minutu... u 15om ima vise kolosa nego ja lingi :DDD

mada realno mene najvise smara kad mi teran ide fast bunker rush, ne znam da li su vam to radili, ali sa sve ubrzanim stancom zilota iz 2 gatewaya ja ne mogu da mu ubijem to sranje. vidim sve cesce rasuju sa tim, samo marineri i bunker=gg protos :)

jebem li ga... ja i sa fast expom nemam problema... u main da mi udje nisam doziveo... mada bi me mozda iznenadio taj bezobrazluk :D

Link to comment
Share on other sites

Tosa i Zerga gazim kao budale, samo mi teranac pravi probleme u zadnje vreme. Tossovi su glupi ko noga, igraju ili na Colosuse ili Imortale. Za prve napravish 5 corruptora isulijesh ga kao budalu, uletish mu u bazu i coraptujesh sve zgrade i ajd zdravo. Za druge idesh na hidre i opet ga izgazish jer se izlozi sa 5 imorala nub.

Ali zato kada naletish na Protossa koji zna da igra, bez bog te jebo [:)]. Preshao bi na Tossa samo zbog toga shto izgleda tako kul kad neko zna da igra.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

imortali izlaze u 6om minutu... u 15om ima vise kolosa nego ja lingi :DDD

jebem li ga... ja i sa fast expom nemam problema... u main da mi udje nisam doziveo... mada bi me mozda iznenadio taj bezobrazluk :D

veruj mi, ulece mi u main taman kad mi se zavrsi prvi stargate, ja imam 1 zealota i gradim cyber core i 2gi gateway a on gradi 2 bunkera i sa 3 marinera sjebava pylon posle cega sam izgubio cim ga unisti...danas 2x zaredom 2 terana mi odradila to...dovedem ja radilice ali dzabe, brzo se gradi :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Ne, isao sam zealota kao kad ih masujes, prvi je izasao brzo, moglo je brze, ali jbg jos nisam navikao na shortcutove itd, ali opet ni 2 me ne bi spasila. A inace, jako retko preskacem zealote.

ne znam :/ ja imam mocnog queen-a i povucem sve radilice ako treba... ne sme da ti padne pylon realno... nije frka sto ti prica aca da preskocis zealote... ali mrtvi marinci u dvojci dobiju range cim udju u bunker to mi deluje malo bolesno pogotovo za takav rush... inace gledao sam kada pravi space fortress rush lik... smejao sam se jako :)

Link to comment
Share on other sites

promote-ovali me u platinu \o/ (ne ja nisam jedan od onih koji se imali 5-0... jedan je znao da se odbrani od 8 pool-a :D)

kao 9i sam smanjili mi za oko 100 poena rank iz golda... a prica kaze sledece

1. P

2.T

3.P

4.P

5.P

6.P

7.T

8.P

9.Z (ja... cim me stave sa ovim ubicama ima da me vrate u gold, znaci nije realan prikaz)

10.P

jao jao... lurker tier 2 ima da bude... pa ima svi da predjete na bube :DDDDDD i scourge ima queen da ih spawnuje sa 20 energije :DDD

Link to comment
Share on other sites

ladno sarma:)...de si sarmo, kad cemo na nocno!:D btw, koliko je ovaj blizzard dl prespor, juce mi je bukvalno ceo dan skidao eu verziju...evo sad instaliram pa cu popodne da pikam malo ja, dosta je onaj ortak igrao na mom akauntu:)...sto znaci da ne da necu biti u platinum, nego cu biti u bronze sa vicom! :D

btw, protosi su mi nekako bili preslabi air to ground, ne znam kako je sad sa stalkerima...a mute su i dalje zakon kao u kecu, ako neko zna da igra prebice te sa njima samo tako...jedino u onih nekoliko partija sto sam odigrao vs z nisam video da neko pravi ultre, al kapiram da su imba

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

hahah, realno :)

mislim izgleda kul sa svima, ali tos je ipak najkulji :D

Kazhe se najkuliji [:p]

veruj mi, ulece mi u main taman kad mi se zavrsi prvi stargate, ja imam 1 zealota i gradim cyber core i 2gi gateway a on gradi 2 bunkera i sa 3 marinera sjebava pylon posle cega sam izgubio cim ga unisti...danas 2x zaredom 2 terana mi odradila to...dovedem ja radilice ali dzabe, brzo se gradi :)

nesto ti tu lose radis :D

What he said![:)]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

ahaha, do jaja, jel to ono cuveno nocno vanila i ja vs tebe i mishe:)...pssst, mojne da pricas ljudima ko je dobi na kraju:)...btw, mene bacise u silver mamu im, opra me jadan zerg iskusno, a drugu partiju mi je teran pobio 10 radilica sa riperima pa sam se smorio i izasao...nista, sad moram da se probijam do vrha! btw, sta je sa jebenim sys req, prosli put mi nista nije srao, a sad kad sam intalirao kaze cpu mi slab...mislim, jeste meni komp sranje, al jebem mu kevu, trebalo bi makar na lowest da radi normalno, a ne da mi zabada po 5 sekundi:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...