Jump to content

StarCraft 2 Balans komentari


Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad smo igrali ti i ja 2v2 vs nekih likova! :D

pa dobro, u pravu si, retko dolazi bas do tog matchupa, ali ranije nije bilo tako retko da jedan od igraca ode na jedno od ova dva, pa ga drugi kanteruje vrejtovima, golijatima, skautima itd...sad se sve svodi na mmm, zelot/stalker i roach/hidra...bla, serem i ja, ajmo da igramo keca malo:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

izvini veliki neo:(...btw, da ne spamujemo topik...malo me nervira sto se sve partije relativno brzo zavrse sa osnovnim jedinicama, nema vise peglanja kerijeri vs kruzeri itd...

Pa ti idi na kerijere... [:D] A inache 3 hidre ubiju kerijera [;)] Pravi mushkarci idu na bejnlinge [:p]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Nisam pobedio Protoss-a 3 dana, ali bukvalno. Otprilike 0-15 skor imam protiv te rase. Jeb'o ja balans. Ah dobro, makar Zergove unishtavam i TvT mirror mi ide solidno iako gubim chesto jer k'o debil idem uvek samo i samo na mech build. WTB novi balans pech, shto pre, od danas sam odluchio da samo izadjem iz partije ako igram protiv favored Protoss-a. Manje se nerviram a imam otprilike iste shanse da pobedim kao i da ostanem u partiji. :(

Link to comment
Share on other sites

Nisam pobedio Protoss-a 3 dana, ali bukvalno. Otprilike 0-15 skor imam protiv te rase. Jeb'o ja balans. Ah dobro, makar Zergove unishtavam i TvT mirror mi ide solidno iako gubim chesto jer k'o debil idem uvek samo i samo na mech build. WTB novi balans pech, shto pre, od danas sam odluchio da samo izadjem iz partije ako igram protiv favored Protoss-a. Manje se nerviram a imam otprilike iste shanse da pobedim kao i da ostanem u partiji. :(

Brate nema potrebe da igras onda kao bot, isprobaj neke stratove. Mene terrani dobijaju sa masom razlicitih taktika, ako nista nije sramota uci u F12 i pogledati counter pa makar i u sred partije ako jos nsi naucio sve napamet :)

Npr danas me izlameovao lik, ja ga sabio, a on digao taman 2 Bansheeja i odleteo sa barakama na deo mape gde mogu samo ptice da dodju a za to vreme mi ubio sa Bansheejima radilice i gg. Smislices vec nesto :)

~~

Link to comment
Share on other sites

btw, jel su to ljudi poceli bolje da igraju ili ja sakujem vise...ranije sam onih nekoliko partija koje sam odigrao dok sam bio u goldu opusteno dobio, a ortak je posle opusteno usao u platinum i bio negde na sredini...sad i mene i njege pernjaju likovi u jebenoj silver ligi, nismo ni u prvih 20...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

help!

pokusavam da nadjem nekoliko replay-eva u kojima zerg dobija terran-a (poslednji patch)... ne ide mi... cak skinem brda Z vs T u kojima sam ubedjen da ce jebeni zerg pobediti... ljudi rade stvari koje ja nikada necu moci (I OPET IZGUBE!!!), ali mi je lakse da znam zasto gubim (zato sto ne mogu da uradim ono sto je potrebno), nego da mi se useravaju u usta zato sto su mi jedinice prespore... sa zergom je nemoguce microvati (muta harass jeste micro, ali on ne da ne moze da presudi ozbiljnu partiju, nego je klasicna glupost... glupost na koju sam primoran, zato sto ne mogu kvalitetno da scoutujem terran-a i shvatim da li dolaze jebeni avioni koji zavrsavaju botovski mastermind plan)...

dzabe saveti i hvalospevi o banelingsima, muta maltretiranjem, mnogo expanzija i kontrolom mape... mape su premale da bi mi kontrola mape znacila bilo sta (ima ona jedna imba za 4 igraca... da nema nje vratili bi me u copper ligu, ako bi se desilo da ne odigram mirror jednom u 5 partija :D

poceli su terrani da mi kucaju WP... imba played... NICE game m8... a svaku sam jebeno izgubio... cenim da imaju sliku jadnog lika koji drzi peskir oko vrata i brise tone znoja sa sebe pokusavajuci nemoguce...

Link to comment
Share on other sites

Ako zelis da pobedis terana moras da mislis kao on (:

eo overi rep >>

http://www.speedyshare.com/files/21993333/TvZ_steppes_of_war.SC2Replay

thx m8! overicu sutra nemam sc na ovoj masini :D

pa i razmisljam kao terran: "haha glupi zerg doci cu sa mojim mocnim avionom smrti i srusicu mu glavnu bazu... ako proba exp onda cu mu se smejati u facu... a ako krene mute napravicu 1000 jedinica za koje mi treba 0 gasa i posracu se na njegovu kontrolu mape sa "A+levi click" na njegovu bazu :D

Link to comment
Share on other sites

thx m8! overicu sutra nemam sc na ovoj masini :D

pa i razmisljam kao terran: "haha glupi zerg doci cu sa mojim mocnim avionom smrti i srusicu mu glavnu bazu... ako proba exp onda cu mu se smejati u facu... a ako krene mute napravicu 1000 jedinica za koje mi treba 0 gasa i posracu se na njegovu kontrolu mape sa "A+levi click" na njegovu bazu :D

Ako vidis jednu baraku addon-a, ja bi ti preporucio fast mute, ne moras cak ni da ih mikrujes, ako se zajebe da ide na banshije izgubio je partiju vec. Dok ja izvadim 2 banshija ti mozes da izvadis 4-6 muta

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro nije da imaju 200/200. Ali npr toss dodje sa 20 zealota i otkine ti sve shto imash u bazi zajedno sa bazom... [;)] Toss nije toliki problem koliki je teranac sa marauderima. Dobio sam sad jednu. Izvukao odma expanziju i ishao na mute i linge. Ubacio josh po kojeg banelinga. i sabio maraudere i marince. Mute idu na sa expom ili vishe njih. Ali pored njih morash da imash linge ili roacheve u zavisnosti protiv koga igrash. I onda sa mutama lako kontrolishesh mapu. bez njih ne mozhesh neke mape da kontrolishesh. Malo sam se uigrao protiv terana. Zerga nema problema. Tosa tu i tamo, neku dobijem neku izgubim. teran je problem. Ima odlichne jedinice. I pro igrachi mogu da sabiju sa teranom. Probao sam i teran mi ne lezhi. Tosa mogu da igram. Josh treba da ga nauchim. Sve u svemu kad ubace josh neku jedinicu bice igra IMBA!! [:p]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

fali lurker od jedinica i da se totalno izbaci iz igre jebeni mothership  sto se nece desiti jer je totalni "cool" fail.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...